Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

kokerkoli, hvala bomo pozorni kaj se bo dogajal. Sem pa prepričan da si mi kaj takega ne bo zgodilo

Razen če se boš po malinah prevračal. :grim

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful vlke slike... sem mnenja da se ob normalni uporabi kaj takega ne more zgoditi

al pa babo menjite, nvm kulk je dovoljeno obremenit motor

kaj drugega kot zašvasat pa tak ne preostane

Slike so ble čez cel ekran!! Zdej so pa čisto male. :blink:

Nima veze, ker zdej se je zgodila pa še pika na i ! Peljal moped pokazat k mojstrom Jermanom. Človek je na žive in mrtve iskal napako na mašini ker to naj bi bila le posledica počenega ušesa na mašini. Okvir postane nosilen šele ko nanj pritrdiš mašino. Eno brez drugega ne deluje nosilno. Dogovorili smo se da razdremo zadek motorja in izpuh da lahko vari tudi od zadaj.

Zdej pa ugante kaj se mi je doma zgodil!!?? :eek: Zapeljem frezo s prikolice...hočem vžgat. vžiga normalno ene dva kroga obrne taramtamtampuf!!! Čuden zvok :eek: Probam še enkat... nobene kompresije, vse nekje piha mimo ampak ne morem ugotoviti kje. Niti na misel ji ne pride da bi kresnila. Sem pa prepričan da je mašina kaput. :slap: Za kazen bo čez zimo parkirana zunaj :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa človek ne more verjet kako se vse veselje lahko hitro razblini. Šmrc!! Blagor vam motoristom :cry:

A kdo pozna kakega modela ki odkupuje pokojne mopede za dele?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en je polek Maribora ;)

SS MOTO, SAŠA SVENŠEK

Miklavž na Dravskem polju

041 445 643

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAOOO

Tvoj ma pa še feltne jajčaste, če uno babo z avater slike gor voziš...

A poj ma tzvoja kvadratne k nakladaš kt softič na kvadrat??

Mal študiram da bi poiskal kako čimmanj zabito brez vilc za kakega jurčka pa skompletiral zadevo z mojimi kosi!? Zih najcnej, sam nevem če tud najbol!? :hmm: Za tako kt je bom težko 500 ejrotov dobu. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert: povprašaj v Elisi, kaj storiti v takem primeru kot je tvoj - BTW: koliko prevoženih pa ima ta tvoj motor in ali si 1. lastnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi sicer ne bom pametoval ampak kot si že sam povedu ima FZ6 okvir priterjen na motor.Se pravi če boš kupil čim manj zbito ti spet lahko poči okvir{če že ni}pa uprašanje je kaj je z nosilci motorja in z tem posledično tudi motorjem{da ni tak kot tvoj}.Odloči se sam vendar dobro premisli.

Popravljeno . Popravil Zajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kake dele povprašaj tudi pri Svenšku, kontakt par postov nazaj, tam je sparkranega svega in svašta... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna kakega modela ki odkupuje pokojne mopede za dele?? :?

Nekje na Ptuju ali v njegovi okolici. Vprašaj Habjaniča - Yamaha MotoScenter Ptuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ve kdo, kje pri nas se dobi takšen "adapter" za odvijačiti oljni filter (na uradnem servisu? ali pa avtomehanični trgovini?), ki bi ustrezal za filter od Yamahe FZ6?

Torej, kot je uporabil tip tukaj: "Oil filter wrench #5, 17mm socket" in http://www.youtube.com/watch?v=28UBzs4P_pc.

2. Glede menjave zobnika spredaj za enega manj - kje pri nas, se da dobiti sprednji zobnik za (1) zob manj (torej 15)? Je važno katerega proizvajalca je zobnik?

3. "štelanje, pregled" ventilov je predpisano pri 40.000km če se prav spomnim? Trenutno sem nekaj čez 30.000km. Motor dela ko ura, bo sploh potreben pregled pri 40.000? Kako sploh veš, da z ventili kaj ni ok?

Popravljeno . Popravil WhiteWolf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. lahko ti povem samo to da je pri meni potem ko je bil na glavnem servisu motor delal občutno lepše, ni bil pa to nek strošek mislim da je bilo tam nekje okrog 150 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!