Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

kdo mi lahk pomaga glede drsnikov in glede banjice spodaj, alice mi jo kdo naredi

ima kdo to gor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz vozim Metzeler Roadtec Z6..serijsko pa sem imel Bridgestonke Batlax BT020.

Na serijskih sem naredil 11800 km :OK: , dokler ni žica ven pogledala, na metzelerkah pa sem do sedaj

naredil cca 9000 km :blush: , pa so še videt kar zelo ok...edino eni pravijo, da jih kar naenkrat odpre in so fuč....bomo videli :grim

Razlika med Bridgestonko in Metzelerko pa je predvsem v načinu, kako motor pade ali pa ne v ovinek...moje mnenje...

Pri Bridgestonki sem moral kar konkretno potisniti motor v ovinek...no Metzelerka pa kar lepo sama

pade v zavoj, že pri manjši komandi. Se je bilo treba navadit, vendar sem bolj zadovoljen z Metzelerko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je bilo treba navadit, vendar sem bolj zadovoljen z Metzelerko.

Za Metzelerko sem slišal same pohvale tistih, ki jo imajo nameščene na mopekih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najnovejši komplet, ki je zmontiran na FZ6-ki: DUNLOP GPRACER. Me zanima, kako se bo obnesel; 30km še ni merodajna razdalja. Ima kdo kake izkušnje z njimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najnovejši komplet, ki je zmontiran na FZ6-ki: DUNLOP GPRACER. Me zanima, kako se bo obnesel; 30km še ni merodajna razdalja. Ima kdo kake izkušnje z njimi?

bomo videli nasljednji teden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najnovejši komplet, ki je zmontiran na FZ6-ki: DUNLOP GPRACER. Me zanima, kako se bo obnesel; 30km še ni merodajna razdalja. Ima kdo kake izkušnje z njimi?

Za Grobnik so, kakor sem slišal, super :yes: . Ko bom velik ter dovolj star in bom (verjetno) posledično dovolj obvladal motor, si jih bom kupil (barem jednom u životu) :grim .

Srečno vožnjo ti želi

Ankh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporablja kdo od vas originalen kovček in nosilec za na fazerko? Kako se kaj obneseta itd...?

No? Ga uporablja kdo? :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporablja kdo od vas originalen kovček in nosilec za na fazerko? Kako se kaj obneseta itd...?

Jaz imam originalen nosilec in kovček, moti me le to da je nosilnost le 5 kg, z neoriginalnim nosilcem pa je 10 kg, tako da me melo strah če naložim 12 kg, sem enkrat tehtal, ko sem šel na morje, pa se potem pelješ 200 :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam originalen nosilec in kovček, moti me le to da je nosilnost le 5 kg, z neoriginalnim nosilcem pa je 10 kg, tako da me melo strah če naložim 12 kg, sem enkrat tehtal, ko sem šel na morje, pa se potem pelješ 200 :D :D

Verjetno ti kje na kovčku piše tudi, da ne smeš vozit kot 120 km/h...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporablja kdo od vas originalen kovček in nosilec za na fazerko? Kako se kaj obneseta itd...?

Imam Kappo 48l

Ko sem sam, se tam pri nekje 140 začne kar zelo čutiti, da je gor, ampak se preživi, če je pa sam nosilec gor pa tam nekje pri 160-170 zečne kar občutno tresti balanco. Če sva na motorju dva je pa tako, kot da kovčka sploh ne bi bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam Givi V46 na originalnem nosilcu.Do sedaj kakšnih težav ni bilo. Je pa res da rado trese nad 120 km/h. Je pa res da si omejen na 5 kg ter max 120km/h - vendar mislim da je tukaj še precej rezerve.

Glede gum je pa tako

Spredaj Dunlop Qualifier, zadaj Dunlop 208. Zaenkrat se mi kombinacija dobade. Vsekakor pa precej bolj kot originalna D252.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z morja domov se mi je kar mudilo in sem se tudi z nahrbtnikom pripetim na kovček in 48l kappa kovčkom peljal tudi 230 km/h pa ni nič kaj trosilo. Trosi mi bilanco edino malo če se peljem nekje 100 km/h in spustim gas (pri pojemanju hitrosti), drugače pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislite, da je možno vplačati fazerko zdaj v akciji, dobiti pa letnik 2007?

kupi sedaj :grim v homo ti tko piše modelno leto 2007 :grim

registriraš tud 2007 to je to

v moto IGL jih imaš po 1350000sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtokad, a bi se dalo dobiti kakšne info. glede te trgovine? Kakšne kontakte ali kaj podobnega? Je to sigurno, da se vpiše v homo in pa prometno letnik 2007?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj imaš na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) tega železja cel kup

kar pa se tiče modelnega leta pa večina proizvajalcev že dela za naslednjo sezono po glavnih letnih dopustih( avgust,september)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z morja domov se mi je kar mudilo in sem se tudi z nahrbtnikom pripetim na kovček in 48l kappa kovčkom peljal tudi 230 km/h pa ni nič kaj trosilo. Trosi mi bilanco edino malo če se peljem nekje 100 km/h in spustim gas (pri pojemanju hitrosti), drugače pa ne.

Pol pa si se zbudil. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!