Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

kako naj bi izgledal ce bi se predel po vasem okusu 1 dober tak m., pa S model

dajte kaksne slike pripopat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale prenovljena FZ6 me je pa čisto navdušila! Na novo dizajniran izpušni sistem za več moči v nižjih obratih ter manj onesnaževanja z novim katalizatorjem, nov mapping za ECU (prav tako za več moči pri nižjih vrtljajih), nov TPS za boljši odziv ročice za plin, 4-batne čeljusti spredaj, par kg manj kot stara verzija, prenovljena zadnja nihajka, prenovljen dizajn poloklepa, nove sprednje luči, nova armaturna plošča (analogen obratomer!), udobnejši sedež (na nekem ameriškem forumu sem bral da je zelo podoben sedežem firme Corbin, ki so baje zelo udobni), nove stopalke za voznika in sovoznika (se mi zdi da so malo znižane, bolje razporejene.. ), in verjetno bi se še kaj našlo.. :kva2: :OK:

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo slučajno kdaj pridejo nove oz. prenovljene fazerke v trgovine/salone???

V decembru .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej je vprasanje a bodo 78KM pocenil in bo 98KM ostala na 1,6mio,

al bo pa 78KM ostala na 1.6mio pa bodo navil ceno 98KM verzije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero: pust ta 1,6 mio... Zdej je cena (kao znižana) 1,45 mio za fazerko, pr kakem trgovcu pa 1,35 mio nova z garancijo. Če te pa tkole ne zamika fazerca... :OK:

Sam mislim, da bo švohnejša cca. 100 jurju cenejša - torej 1,5 mio max. , brez akcije seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, saj so vse zelo lepe, meni osebno pa je nova oz. prenovljena še lepša zaradi bolj agresivne maske, novega sprednjega blatnika in pa črnega okvirja in motorja... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je pa že zdaj s črnim okvirjem, pa lepe modre barve :wub: , edino kar bi imel od ta nove je števec.

kajne, da mene nekdo jezi....... tudi moja modra je lepa.... :blink: :yes: :yes:

sem pa vseeno ugotovila, da je zakon imeti sivo mašino in ne črno, ker se vsa svinarija gor pozna, na sivi pa ne....... :OK: :OK: , le feltne so bolj zoprne za čistit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni vse skupaj mal čudno :hmm: motor majo razstavljen v Delti :grim

za ceno pa se jim tudi sanja ne :eek: :eek: :eek:

zgleda da tipajo koliko bo zanimanja potem pa privijejo ceno :hmm: :hmm: :hmm:

taktika delte :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Delti so mi zatrdili, da cena sigurno ne bo višja kot 1.800.000SIT :BUA: :BUA: :BUA: Nekako pa jaz pričakujem ceno okrog 1.7mio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Delti so mi zatrdili, da cena sigurno ne bo višja kot 1.800.000SIT :BUA: :BUA: :BUA: Nekako pa jaz pričakujem ceno okrog 1.7mio

potem vsekakor bolje kupit Hornetko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do kerih obr. ste vozli prvih 500 km

do kere hitrosti pa ?

Tako kot piše v navodilih.

Raje manj, kot več.

Daš v šesto pa tam do max 7000 obratov cca 100km/h.

Ker olje za vtekavanje ne bo preneslo velikih obratov.

Potem so pa vprašanja. Kaj pa če moreš koga prehitet? Saj ga ni treba.

Če je traktor hitrejši, potem ga pusti naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl danes v Krškem, definitivno najlepši motor v svoji klasi, po moje, samo dvomim da dosega kvaliteto kot Honda, ma mi ni jasno kako ne vedo za ceno :hmm: verjetno še kalkulirajo :grim

Ja lep pa je, to pa je, pa tudi za vozit zna bit zelo dober, če lahko sodim po vožnji s Tatinim fazerjem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lep pa je, to pa je, pa tudi za vozit zna bit zelo dober, če lahko sodim po vožnji s Tatinim fazerjem!

ja madonca, a se še zmeraj nisi odločil .) :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!