Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Tako kot piše v navodilih.

Raje manj, kot več.

Daš v šesto pa tam do max 7000 obratov cca 100km/h.

v 6 gre ja hitrej pri 7000 obr. kot 100 km/h

ali si ze zobnike menjal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl danes v Krškem, definitivno najlepši motor v svoji klasi, po moje, samo dvomim da dosega kvaliteto kot Honda, ma mi ni jasno kako ne vedo za ceno :hmm: verjetno še kalkulirajo :grim

Ja lep pa je, to pa je, pa tudi za vozit zna bit zelo dober, če lahko sodim po vožnji s Tatinim fazerjem!

frajerji v Krškem pravijo da bo če bo znana cena za frezarco šele decembra :eek:

mal mim je tale delta :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 6 gre ja hitrej pri 7000 obr. kot 100 km/h

ali si ze zobnike menjal ?

Zakaj zobnike menjal. Govorin cirka.

Raje gre več, Če gre s peto brzino krepko čez 200, mora tudi v šesti pri 7000 iti vsaj 100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj zobnike menjal. Govorin cirka.

Raje gre več, Če gre s peto brzino krepko čez 200, mora tudi v šesti pri 7000 iti vsaj 100

aja, ker ce si malo bolj to tocen gre s 5000 cca 100, ali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, ker ce si malo bolj to tocen gre s 5000 cca 100, ali

Ponavadi ne gledam obratov, ampak pošlušam motor.

Če prekoračim obrate se odzove elektronika.

Tako da ne bi glihal za 2 jurja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi ne gledam obratov, ampak pošlušam motor.

Če prekoračim obrate se odzove elektronika.

Tako da ne bi glihal za 2 jurja.

jaz zdaj pac gledam, ce mam 350 km prevozenih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej lep pozdrav vsem na forumu!...jst sm skori že odločen da bom vzel to fazer s2...sam nažalost jo bom moral blokirat na 25kw...zanima me kaj pravite lastniki fazerk glede voznih lastnosti in vsega drugega?

Lep pozdrav, Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej lep pozdrav vsem na forumu!...jst sm skori že odločen da bom vzel to fazer s2...sam nažalost jo bom moral blokirat na 25kw...zanima me kaj pravite lastniki fazerk glede voznih lastnosti in vsega drugega?

Lep pozdrav, Tadej

Ja ene 140 bi pa moral it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ene 140 bi pa moral it.

eh mislm da za začetek bi moglo bit zadosti...me pa zanima kolk časa bo zadosti...ma ja vsaj 1 sezono jo bom tako vozu...pri tem novem modelu mi je všeč ker je obratomer analogen...pri prejšnji mi ni bil všeč digitalen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do kerih obr. ste vozli prvih 500 km

do kere hitrosti pa ?

Do prvih 1000 km nisem nikoli vozil več kot 5000 obratov. V navodilih piše, da lahko voziš prvih 1000 km do 7000 obratov. Boljše manj kot več. Pri 1000. km moraš na prvi servis. Olje za vtekanje motorja out.

V navodilih piše, pol sintetično. Ne pusti se na servisu napizdit za sintetično, ki je seveda dražje, ker ti bo nekdo bluzo, da je to boljše in ves oh in ah in tralalala.

Do 1600 km sem se vozil do 7000 obratov. Potem pa gasaaa. Pa Štuhi najboljše, da si vzameš čas in prebereš navodila.

Nesmiselno je, da smo tu pametnejši od proizvajalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem nekaj precital, poleg tega so oni tam sigurno manj napisali, tak da kolk so napisali tolk siguren lahk, ce glih sem se jaz do zdaj max 122 km/h peljal

sam letos mi bo mogoce km zmanjkalo za 1. menjavo, edino ce bo se nekaj casa tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni fazeraši!

Mene pa nekaj zanima: je mogoče kdo poskusil zamenjati krmilo s clip-on zadevo? Na tujih forumih sem našel, da pač najbolje baje paše od cbr1100xx, pač da nikamor ne butaš in se ta najbolje prilega?

Se to pri nas dobi? Ali je potrebno iti po original, katerega cena pa kar čutim, da ni zanemarljivo majhna?

Ena boga slikca je tudi tu:

http://fazer-mania.co.uk/coppermine/albums...10138/clips.jpg

Pa še mal lepše slikce na koncu tele strani:

http://p196.ezboard.com/ffazerownersfrm21....t=1&stop=20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prodajalec v Kranju je rekel: kot pred letošnjo jesensko akcijo: odvisno ali z ali brez ABS bo cena cca 1.6 do 1.7M - kaj več pa v ceniku za leto 2007 takoj po novem letu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajalec v Kranju je rekel: kot pred letošnjo jesensko akcijo: odvisno ali z ali brez ABS bo cena cca 1.6 do 1.7M - kaj več pa v ceniku za leto 2007 takoj po novem letu.

prejšnji teden sem sepodil po btc-ju in skočil do tc motoshopa in vprašal koliko je cena...naj bi bila 1,65mio za s2 brez abs...in baje da s2 ne bo imela abs na voljo..vsaj tako si mi tam rekli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pe je na evropski yamahini strani tudi verzija z abs? Če se ne motim, jo ima tudi Delta team na svoji strani???

ej jst sm samo povedal kar so meni tam rekli...zdej al je z abs pa nevem...če mi ti praviš pol verjetno da je...heh...da potem še cena ni taprava? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni fazeraši!

Mene pa nekaj zanima: je mogoče kdo poskusil zamenjati krmilo s clip-on zadevo? Na tujih forumih sem našel, da pač najbolje baje paše od cbr1100xx, pač da nikamor ne butaš in se ta najbolje prilega?

Se to pri nas dobi? Ali je potrebno iti po original, katerega cena pa kar čutim, da ni zanemarljivo majhna?

Ena boga slikca je tudi tu:

http://fazer-mania.co.uk/coppermine/albums...10138/clips.jpg

Pa še mal lepše slikce na koncu tele strani:

http://p196.ezboard.com/ffazerownersfrm21....t=1&stop=20

to bilo res boljse

za S-a je mal problem, za naked ni problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!