Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Kot vidim, si ravno pravi naslov za vprašanje: ali bo pri nas osvežena verzija (letnik 2007) Fazer S2 na voljo tudi brez ABS-a ali pač samo z njim?

Hvala za odgovor! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim, si ravno pravi naslov za vprašanje: ali bo pri nas osvežena verzija (letnik 2007) Fazer S2 na voljo tudi brez ABS-a ali pač samo z njim?

Hvala za odgovor! LP

S2 samo BREZ ABS

78 KM verzija pa oboje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj zavraga pa samo brez ABS????????? Katera (oprostite besedi) mona pa je določila tole politiko??

Yst pa že čist zagret za zamenjavo :glare: :glare: .... matr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj zavraga pa samo brez ABS????????? Katera (oprostite besedi) mona pa je določila tole politiko??

Yst pa že čist zagret za zamenjavo :glare: :glare: .... matr!

Informacija je od uvoznika...

Zakaj? (tole pa zdaj ne bo od uvoznika...)

1. ker je bilo povpraševanja za ABS verzijo v letu 2006 le za vzorec

2. ker je v tem segmentu očitno najpomembnejša cena (z ABSom je motocikel 10% dražji) - potrditev točka 1

3. ker (glej temo o ABSu in smiselnosti...) vlada neko prepričanje, da je za bolj izkušene ABS ovira, ne pa prednost - morda iz tega, da je S2 kot močnejša verzija FZ6 namenjena izkušenejšim in zato...

...pridemo do 4. Neizkušeni ali manj izkušeni si bodo verjetno tako želeli iz preventive manj konjsko različico in ker gledajo bolj na varnost - tudi ABS zanje (pač logika iz točke 3?)...

Recimo....

Katalog bo pa uvoznik zagotovo že še uredil (online portal...).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, kak je z dodatno opremo? Pašejo recimo nosilci topcasa iz "tastare" na fz6 s2 in podobno? Kako je z akrapovičem? Ima kdo kakšne informacije? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tako zgleda letos situacija:

FZ6 Sport S2 600 ccm, 72 kW (98 KM) 7.099,99 EUR (1.701.441,60 SIT)

ABS VERZIJA: 7.700 EUR (1.845.228,00 SIT)

FZ6-S 600 ccm, 57 kW (78 KM) 6.499,99 EUR (1.557.657,60 SIT)

FZ6 Naked S2 600 ccm, 72 kW (98 KM) 6.750,00 EUR (1.617.570,00 SIT)

FZ6-N 600 ccm, 57 kW (78 KM) 6.250,00 EUR (1.497.750,00 SIT)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po garancijski zamenjavi TPS (throttle position sensor) se napaka ni pojavila več; tudi prosti tek je postal mirnejši, ca 1250 rpm :) . Zato le k serviserju uveljavljat garancijo.

Zanima me koliko lastnikov Fazerce letnik 2005, je do danes s strani Yamahe Delta Tim Krško, prejelo obvestilo, da se oglasijo na servisu zaradi zamenjave senzorja TPS?

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko lastnikov Fazerce letnik 2005, je do danes s strani Yamahe Delta Tim Krško, prejelo obvestilo, da se oglasijo na servisu zaradi zamenjave senzorja TPS?

<Šokac - jaz že ne vem kdaj, čeprav je bil moj zamenjan že 3 mesece po nakupu, ker je zafrkaval..--

včeraj videla ta novo, ja kaj čem, bom kar mojo naprej vozila, ki pa spet ni tako slaba, so pa izboljšave seveda..... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tati

hmmm..jst pa bom kr tanovo kupil :D...sam je še nism videl v živo...kakšna zgleda v živo v plavi barvi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko lastnikov Fazerce letnik 2005, je do danes s strani Yamahe Delta Tim Krško, prejelo obvestilo, da se oglasijo na servisu zaradi zamenjave senzorja TPS?

jaz sem imel fz6S letnik 2004 in sem lani (2006) pozno jeseni dobil sporočilo delta team-a da je ena napaka...z obzirom da da nimam več, sem sporočilo vestno :OK: predal posredniku, da obvesti novega lastnika .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tati

hmmm..jst pa bom kr tanovo kupil :D...sam je še nism videl v živo...kakšna zgleda v živo v plavi barvi?

ja na žalost videla samo v črni, je pa zelo lepa, :naughty: :naughty: :naughty:

modra pa itak, samo vem, da moja naslednja, če bo ne glede na barvo takšna, samo da bo mašina srebrna in ne črna, ker tisto umazanijo, ki se vidi na črni prat :slap: :slap: :slap: :nono:

drugače kar se TPS tiče, če je kdo drugi ali že tretji lastnik, obvestila smo dobili prvi lastniki, ki smo ali so dolžni posredovati informacijo naslednjemu oz. tistemu, ki je motor kupil :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa to ste dobili vsi prvi lastniki tega letnika/letnikov, ali samo lastniki določenih serij?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa to ste dobili vsi prvi lastniki tega letnika/letnikov, ali samo lastniki določenih serij?

V obvestilu se je razbralo, da dobimo poziv vsi lastniki, ki imamo letnik izdelave 2005.

Jaz osebno do danes obvestila z njihove strani nisem sprejel. Na težave opozarjam serviserja že nekaj časa.

Nastavili so mi sinhronizacijo sesalnih cevi, zvišali prosti tek, napaka pa še vedno ni odpravljena.

:hmm: Upam, da v letu 2007 boljše bo?

Hvala vsem za informacijo. :yea1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V obvestilu se je razbralo, da dobimo poziv vsi lastniki, ki imamo letnik izdelave 2005.

Jaz osebno do danes obvestila z njihove strani nisem sprejel. Na težave opozarjam serviserja že nekaj časa.

Nastavili so mi sinhronizacijo sesalnih cevi, zvišali prosti tek, napaka pa še vedno ni odpravljena.

:hmm: Upam, da v letu 2007 boljše bo?

Hvala vsem za informacijo. :yea1:

Vsi ki niso-niste dobili poziva greste lahko na brezplačno kontrolo na katerikoli pooblaščeni servis,kjer bodo pregledali če je Tps že bil menjan,oziroma kateri tip TPS je vgrajen(stari ali novi).Torej tudi če nisi dobil vabila,se zapelji na servis da ti stvar uredijo.Če ti tvoj serviser tega noče narediti,zamenjaj serviserja.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ki niso-niste dobili poziva greste lahko na brezplačno kontrolo na katerikoli pooblaščeni servis,kjer bodo pregledali če je Tps že bil menjan,oziroma kateri tip TPS je vgrajen(stari ali novi).Torej tudi če nisi dobil vabila,se zapelji na servis da ti stvar uredijo.Če ti tvoj serviser tega noče narediti,zamenjaj serviserja.

Lp

Veš, saj v tem grmu tiči zajec, da trdijo, da je vse OK.

In, če bi bilo med vožnjo vse OK, ne bi gnjavil. Logo, a ne? Očitno, pa njim to ni!

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tud jaz se bom odločil za tanovo, in to rdečo :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Sem pa videl tudi modro in moram priznati, da je skoraj tako lepa kot rdeča :OK:

P.S.: slika je narejena z mobitelom, zato je malo slabše kvalitete

post-1647-1168789778_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjal senzor leta 2005 na modelu 2004. Lani jeseni dobil obvestilo za zamenjavo.

:slap: To obvestilo bi verjetno morali poslati meni, pa so zašuštrali v naslovu. :D

Jutri pokličem v Krško. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!