Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

:slap: To obvestilo bi verjetno morali poslati meni, pa so zašuštrali v naslovu. :D

Jutri pokličem v Krško. :grim

Ni probljem, ti ga pošljem. V kolikih izvodih ga pa rabiš? .)

Če imaš pa dobrega mehanika pa tega dopisa sploh ne rabiš, moj je vedel zakaj gre, ko sem samo zinil kaj se mi dogaja. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm kaj pravte, kako se bo kaj obnesla 80 konjska različica nove FZ6? Baje,da bo bolj umirjena čez vse obrate,ne bo se ji v visokih trgalo kot 98 konjski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm kaj pravte, kako se bo kaj obnesla 80 konjska različica nove FZ6? Baje,da bo bolj umirjena čez vse obrate,ne bo se ji v visokih trgalo kot 98 konjski.

Saj se tudi 98 konjski ne trga... 'Tastari' FZS600 se je bolj.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci kar se tega tiče,se s tabo popolnoma strinjam (starega imam tudi sam,ne moreš primerjat..sam to je za drugo temo že :D ).... Sam tko teoretično me zanima. Moja bolša polovica bi zamenjala sedanji motorin, izkušenj pa še nima dosti, pa se spogleduje z 79 konjsko različico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi bilo bolj smotrno kupiti 98Km verzijo in Alphatechnik blokado, ki bo v kratkem na voljo tudi za novo fazerko. Da se dobiti blokade tudi na več kot 25kW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm..to z blokado se mi ne zdi smotrno..... je pa tudi malo keš v vprašanju....ipak 500 ojrov cenej hmmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst bom vzel z blokado na 25kw...pač izpit mi ne dovoli večje moči motorja vsaj še 9 mesecev...sem se pozanimal in so mi rekli da se da dobit fazerco tudi že z blokado notr...fajn ane :D :OK:

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja bolša polovica bi zamenjala sedanji motorin, izkušenj pa še nima dosti, pa se spogleduje z 79 konjsko različico.

Samo namig: ER 6n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se tudi 98 konjski ne trga... 'Tastari' FZS600 se je bolj.

D.

Kaj pa govoriš! :D Si pozabil? Moji Yamahi se je lani tak vtrgalo, da me je vrgla s "sedla". :angry:

Ni probljem, ti ga pošljem. V kolikih izvodih ga pa rabiš? .)

Če imaš pa dobrega mehanika pa tega dopisa sploh ne rabiš, moj je vedel zakaj gre, ko sem samo zinil kaj se mi dogaja. :OK:

Najlepša hvala za ponudbo. Po telefonskem posredovanju na Delta tim so me že pozvali, da se naj javim na najbližjem servisu za zamenjavo senzorja TPS. :)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom vzel z blokado. Zaradi izpita, kasneje pa lahko to koristi tudi pri registraciji. Blokado sem pa omenil zato, ker je to smotrno (po moje) samo za tiste, ki imajo namen kasneje presedlati na močnejši motor, saj ni potrebna menjava motorja ampak samo odstranitev blokade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tati

hmmm..jst pa bom kr tanovo kupil :D...sam je še nism videl v živo...kakšna zgleda v živo v plavi barvi?

tudi jaz bi jo, če ne bi imela skoraj nove.... kar privošči si...... :OK: :OK:

dobim pa nove rore gor - baje - vsaj nekaj, da bo mi ropotalo malo bolj glasno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srčkan, poceni in očem všečen moped. Le gre bolj tako - tako za svoje konje. Ampak...., svojega denarja je vredna. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem si ga ogledal in nasedel v Padovi....meni je še bolj všeč zdej ko sm ga prvič vidu...sta bla rdeč in črn...črn je zakon...škoda ker ni blo plavega da bi primerjal...sam mi je pa všeč ta fazer s2...zmeri bolj :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem si ga ogledal in nasedel v Padovi....meni je še bolj všeč zdej ko sm ga prvič vidu...sta bla rdeč in črn...črn je zakon...škoda ker ni blo plavega da bi primerjal...sam mi je pa všeč ta fazer s2...zmeri bolj :OK: :worship:

Sem včeraj sedel na modrem in mi barva odkrito rečeno ni bila nič kaj privlačna. Me je bolj pritegnila rdeča oz. črna.

Stvar okusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem včeraj sedel na modrem in mi barva odkrito rečeno ni bila nič kaj privlačna. Me je bolj pritegnila rdeča oz. črna.

Stvar okusa.

moj moder je zelo lep, čeprav ni letnik 2007, temveč 2005, tudi 2006 ni tako lep kot sem najprej mislila zaradi črne mašine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj sem naslišal, da obstaja tudi bela :eek: naked verzija..me prav zanima kako izgleda v živo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!