Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Tko, ara je plačana, zdaj pa čakam na dele za blokado in na papirje (upam, da bodo kmalu), potem pa brrmmmmmm, novim dogodivšinam nasproti :D :devil: :D :devil: :D :devil: :devil: :D :devil: :D :devil: :D :devil: :D :devil: :D :devil: :D :devil: :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud zanima glede izpušnih sistemov za fazerke. Sem novopečen lastnik in mislim da bi zvok lahko bil malo lepši...

Lahko daste tisti, ki ste menjali izpuhe kakšne opazke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po parih tisočih km dobi fazer drug zvok (bolj izrazit, globji in malo glasnejši) in je velik boljši, kot na čisto novi. ne vem zakaj, ampak meni je postal všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud zanima glede izpušnih sistemov za fazerke. Sem novopečen lastnik in mislim da bi zvok lahko bil malo lepši...

Lahko daste tisti, ki ste menjali izpuhe kakšne opazke...

ja lahko, če nau spet neka nova tema ratala iz tega :devil: :evilgrin:

Leoti imajo zelo lep glas vsaj zame, mogoče za koga preveč močan, ampak meni je lep :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po parih tisočih km dobi fazer drug zvok (bolj izrazit, globji in malo glasnejši) in je velik boljši, kot na čisto novi. ne vem zakaj, ampak meni je postal všeč

Jaz mam zdaj 1500 in opažam da je tudi dobil malo globlji zvok. Na začetku sem bil kar malo razočaran ko je mel bolj piskajoč zvok. Zdaj ko pa se je motor malo uteko pa je boljše :), samo vseeno že razmišljam o drugem izpuhu :D, ceprav bo moral malo počakat.

Drugače pa bistri, lepa zbirka fotk :D. Boljše na enem mestu skoraj nebi mogel imet zbrano, no razen če bi še bil posnet zvok ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped OK. Mal sm se vozil, pa lahko že zdej rečem, da če ga nebi kupil, pa bi ga potem probal enkrat kasneje, bi se tolkel po glavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji teden pride v garažo novi FZ6n bele barve :D Moja skače že do plafona 3 tedne k je brez motorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi k meni se jutri pripelje fz6s lavared blackengine + akrapo star 11month :OK:

Uf se mi dopade!! :yes:

Kuj ko bo moglih prilimam kako foto :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:naughty: Evo Ga :naughty:

Bo trba gumice zamenjat pa oljčka, pol pa še sonce pa gas :yea1:

Gre morda kdo od tu v soboto v Štanjel - Zoro?

Ima BMW tam žur pa bi lahko še kakšno o yamahah fz rekli. :OK: [attachmentid=93138][attachmentid=93139]

post-11101-1173225385_thumb.jpg

post-11101-1173225415_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober izgleda s temi lonci

kero olje pa imate v motorju ?

Tisto o olju je bilo mišljeno za redni servis, drugače pa je olje v mašini motul 15w50.

Ima mogoče kdo kake izkušnje z nekakšnim brenčanjem motorja pri cca 7k obratov?

Pri višjih obratih brenčanje izgine.

Danes sem bil na servisu pa je bilo rečeno, da je vse ok, mene pa vseeno malce :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto o olju je bilo mišljeno za redni servis, drugače pa je olje v mašini motul 15w50.

Ima mogoče kdo kake izkušnje z nekakšnim brenčanjem motorja pri cca 7k obratov?

Pri višjih obratih brenčanje izgine.

Danes sem bil na servisu pa je bilo rečeno, da je vse ok, mene pa vseeno malce :hmm:

jaz imam zdaj isto 15w50 olje notri

o brencanju pa nimam pojma, nisem ga se kaj dosti kot 7 k obrnil :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto o olju je bilo mišljeno za redni servis, drugače pa je olje v mašini motul 15w50.

Ima mogoče kdo kake izkušnje z nekakšnim brenčanjem motorja pri cca 7k obratov?

Pri višjih obratih brenčanje izgine.

Danes sem bil na servisu pa je bilo rečeno, da je vse ok, mene pa vseeno malce :hmm:

Pri 7000 obratih se pojavijo tresljaji, pride do neke resonance, kar pa ni nič narobe, je pa mal zoprno.

Sem tudi jaz prvo mislil kaj je, pa me je moj mehanik potolažil, da ni panike.

Kje si nabavil spojler?

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 7000 obratih se pojavijo tresljaji, pride do neke resonance, kar pa ni nič narobe, je pa mal zoprno.

Sem tudi jaz prvo mislil kaj je, pa me je moj mehanik potolažil, da ni panike.

a res ;) ;) :xx: :xx: :photo:

kero olje pa imate v motorju ?

olje pa baje Motul :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res ;) ;) :xx: :xx: :photo:

olje pa baje Motul :blink:

Čist res, imam dobrega mehanika, ki odgovarja na vsa moja blesava vprašanja, pa ne okol govorit. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!