Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Čist res, imam dobrega mehanika, ki odgovarja na vsa moja blesava vprašanja, pa ne okol govorit. :xx:

vibracije, praviš ... sumljivo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je končno domaa. Na žalost me še čaka nekaj dnevno čakanje na papirje iz LPPja :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je končno domaa. Na žalost me še čaka nekaj dnevno čakanje na papirje iz LPPja :cry: :cry: :cry:

Nič se ne sekiraj, bo tko al tko vetrovno, menda celo burja.

Maš ABS :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vibracije, praviš ... sumljivo ....

Malo narobe sem se izrazil, niso to neke strašne vibracije, to je nekje na meji, ko fazer dobi pospešek, kar se opazi tudi pri spremembi zvoka. Ko ugotoviš zakaj gre, tega sploh ne porajtaš več.

Mater sem spet "strokovno" nakvačkal. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma brez ABS-a je. Ti bodo na voljo šele po aprilu. Ah ja, kak lepo prede... grrrrrrr :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma brez ABS-a je. Ti bodo na voljo šele po aprilu. Ah ja, kak lepo prede... grrrrrrr :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

lepo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn... kot kaže tudi pri letošnjem modelu deluje kratka samo na enem žarometu.

Toliko ljudi poznam, ki jih tako delovanje moti... Yamaha pa kar vztraja pri tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn... kot kaže tudi pri letošnjem modelu deluje kratka samo na enem žarometu.

Toliko ljudi poznam, ki jih tako delovanje moti... Yamaha pa kar vztraja pri tem.

To se da enostavno popravit - vsaj na 2005 modelu je del napeljave že narejen...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se da enostavno popravit - vsaj na 2005 modelu je del napeljave že narejen...

D.

Potem je pa problem s polnjenjem akumulatorja. Pri mestni vožnji ga vedno prazni. Pri 1K obratih alternator polni z 11A, pri delovnih obratih pa okoli 20A (podatki iz service manual-a). Obe kratki žarnici porabita 110W (9 A), kar pač ni od muh.

Ker se dosti peljem tudi po mestu sem sam odklopil drugo luč, čeprav je bila prej priklopljena (s strani prejšnjega lastnika).

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem je pa problem s polnjenjem akumulatorja. Pri mestni vožnji ga vedno prazni. Pri 1K obratih alternator polni z 11A, pri delovnih obratih pa okoli 20A (podatki iz service manual-a). Obe kratki žarnici porabita 110W (9 A), kar pač ni od muh.

Ker se dosti peljem tudi po mestu sem sam odklopil drugo luč, čeprav je bila prej priklopljena (s strani prejšnjega lastnika).

Moj brat je imel to narejeno, pa ni imel težav. Je pa res, da se ni dosti vozil pri 1K obratih... :blush:

Kje pa si našel podatek o 11A pri 1000 RPM? V SM, ki ga imam jaz, piše samo, da je 14 V/310 W @ 5000 RPM (na strani 2-14).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kaj pomeni error 12? Gori lučka za motor :eek: :eek: :eek: :cry: :cry: :cry: :cry:

12 - crankshaft position sensor (št. 5 na sliki).

Preveri, če je konektor (št. 1) dobro priključen.

[attachmentid=93521]

D.

post-2208-1173711108_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa se nahaja ta konektor?

Po sliki sodeč na desni strani motorja, bolj točno pa ne vem...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo. Konektor je dobro priključen. Je možna kakšna napaka sklopke, v najslabšem primeru odmične gredi? Lučka je zasvetila, ko sm dau motor v 1. prestavo in je le-ta ugasnu. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo. Konektor je dobro priključen. Je možna kakšna napaka sklopke, v najslabšem primeru odmične gredi? Lučka je zasvetila, ko sm dau motor v 1. prestavo in je le-ta ugasnu. :cry: :cry: :cry:

Hmm... Stransko stojalo je gor (pospravljeno)?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!