Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Če odstranim koleno s katalizatorjem in namestim novega brez, lahko pričakujem drastično povečanje porabe goriva?

ne, razen če ga boš bolj ožemal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dame in gospodje! Odločil sem se da mojega FZ6 l. 2004 vseeno dam od hiše. Cena bo zelooo ugodna...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, hvala. Kako pa s tehničnim prideš čez? So kaj sitni glede tega?

Mislim, da tip, ki dela na tehničnem ne ve, kakšna je razlika med kolenom s katalizatorjem in tistim brez.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dame in gospodje! Odločil sem se da mojega FZ6 l. 2004 vseeno dam od hiše. Cena bo zelooo ugodna...

Mi lahko pošlješ kaj več podatkov na pm.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam par vprasanj.

1. a je pri kuplenem motorju noter ze originalno antifriz v hladilniku ?

2. ce odprem pokrov hladilnika (ki je zavarovan z eno matico od 8) ze kej pokvarim (garancijo, pritisk, tesnila) ?

2. kje iztocim vso tekocino iz hladilnika in kje jo potem na novo nalijem.

se ze v naprej zahvaljujem za odgovore :D

Popravljeno . Popravil Martin86
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

takole sem namestila prvo pomoč. nekako še kar izgleda in sedaj imam vsaj za ketno s ključavnico in pa za mrežico prostor pod sedežem.

kQwOMyPW_Xsi81YHrMC7u.jpg

oaSoqwjhPAARwpx30NCyf.jpg

aja... pa vezice pridejo črne :naughty: , samo da pridem do trgovine :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam par vprasanj.

1.

2.

3.

Če ni skrivnost nam zaupaj, zakaj bi ti to počel? Je pa kakšen servis za motocikle pravi naslov za tvoja vprašanja (pokliči ali pa jim napiši e-mail :whistle: )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni skrivnost nam zaupaj, zakaj bi ti to počel? Je pa kakšen servis za motocikle pravi naslov za tvoja vprašanja (pokliči ali pa jim napiši e-mail :whistle: )

LP

hmmm morda zato da mi voda v hladilniku ne zaledeni in unici hladilnika ? Zato ker nevem ce je notri antifriz! Zato ker uporabljam motor cez zimo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam par vprasanj.

1. a je pri kuplenem motorju noter ze originalno antifriz v hladilniku ?

2. ce odprem pokrov hladilnika (ki je zavarovan z eno matico od 8) ze kej pokvarim (garancijo, pritisk, tesnila) ?

2. kje iztocim vso tekocino iz hladilnika in kje jo potem na novo nalijem.

se ze v naprej zahvaljujem za odgovore :D

obstaja ena taka urica, ki ti dokaj točno zmeri do koliko minusa ti drži hladilna tekočina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm morda zato da mi voda v hladilniku ne zaledeni in unici hladilnika ? Zato ker nevem ce je notri antifriz! Zato ker uporabljam motor cez zimo !

V sistemu original ni navadna voda, ampak hladilna tekočina oz antifriz. Sicer ti pa več piše v manualu :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... odvisno od obratov, ki jih imaš. če držiš fazerja na obratih in spustiš gas, tudi cukne. sv pa je že pri nizkih obratih cuknil.

je pa tako, da sv-ja sem mela takoj na zadnjem kolesu (nehote), fazerja mi še (hvala bogu) ni uspelo spravit na zadnje kolo.

meni ni žal, da sem menjala.

jaz pa bi bil sigurno nesrečen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tko. Ravnokar sem opravil zadnje pranje moje Yamahe.... Še med pranjem sem se spraševal, če ne bi blo boljš kake tablete prot bolečinam pred vsako vožnjo jest, pa motor doma pustit... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ga mam še doma (beri še ni prodan), vam pa lahko par slikic privoščim... :naughty:

post-209-1224408095_thumb.jpg

post-209-1224408162_thumb.jpg

post-209-1224408224_thumb.jpg

post-209-1224408378_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne splača, sej to je problem, ker sem pri tem točno vedel kaj imam, no na koncu sem srečo mel, da je slučajno ena znanka omenila da prodaja svoj CBF, ker motorja z neznano zgodovino ne bi kupil... S tem da bo motor bolj plesal po cesti, pa nikamor vlekel sem se že sprijaznil. Ampak u končni fazi bo za počas se drajsat okrog tud tist dobr... :closedeyes:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kdo zanima, prodam nekaj delov za FZ6

več na PM

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!