Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Uhhhh Še bolj pomemben je rdeči ključ. Obvezno daj delat oba in sicer ga naročiš pri uvozniku, oziroma povprašaj pri pooblaščenem serviserju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve, kje bi naredil dodatni ključ za FZ6, ker imam samo enega, takega shiranega črnega.

Samo tega sem dobil zraven motorje. Bil sem pri veliko ključavničarjih, pa mi nobeden ni znal narediti novega, oz.eden mi ga je, vendar pa ne gre notri.

Ko sem na VFR zlomil ključ v bencin keslu.Mi je v Celju-planet tuš naredil ključ vendar ni bil isti in kode ni mel not,je pa pasal.Tako,da sem pol,dal zlomljen ključ zraven na obesek,da je vžgal.Pol pa sem naročil drug ključ v Krškem,pol pa sem šel še k ključavničarju,da je naredil "izrezal". Vanj pa sem vstavil kodo iz zlomljenega ključa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slikah sodeč je videti res lepo ohranjen; če ima še lepo urejeno ser. knjižico (ki pa jo ne omenja v oglasu) in mogoče še račune servisov je kar ugodna zadeva - tudi prevoženi km niso nič posebnega: cca 5000 na sezono je celo kar malo malo. Ne me sedaj držat za besedo, ampak če se motim je za te agregate predvidena kontrola ventilov okoli 40000 km ...

Dober nakup in srečno vožnjo v sezoni 09!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poizvedi še, ali je bil kupljen pri nas ali je uvožen, nikjer ne piše, da je nepoškodovan, očitno si tega ne upajo trdit. Obvezno morajo bit priloženi dva črna kodna ključa in en rdeč!!!

Ni mi sicer jasno, zakaj bi blo treba pri 26000 menjat zavorne ploščice...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne omenja servisne knjižice sploh nisem opazil :blush: hvala za opozorilo. Bom poklical, pa bom videl. Malo me bega tudi to, glede na to da je z gorice, italija ni daleč, tako da, se mi zdi da je velika možnost da je motor uvožen,tko da so po mojem mnenju tud kilometri lahko napačni :blink:

Bom poklical pa bom videl... za 400€ več se pa prodaja šeena, samo s sivim kestlom, pa z 12k km in potrjeno servisno, bi bil mogoče to boljši nakup :blush:

No, če bom kupil, pa vsekakor sporočim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne omenja servisne knjižice sploh nisem opazil :blush: hvala za opozorilo. Bom poklical, pa bom videl. Malo me bega tudi to, glede na to da je z gorice, italija ni daleč, tako da, se mi zdi da je velika možnost da je motor uvožen,tko da so po mojem mnenju tud kilometri lahko napačni :blink:

Bom poklical pa bom videl... za 400€ več se pa prodaja šeena, samo s sivim kestlom, pa z 12k km in potrjeno servisno, bi bil mogoče to boljši nakup :blush:

No, če bom kupil, pa vsekakor sporočim :yea1:

Jaz sem pri fortuni letos nabavil iz italije pripeljano fazerko. Zelo lepo ohranjena, redno servisirana, vsi možni papirji zraven. Brez problemov celo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi letos nabavila Fazerko. Letnik 2006, 3150 prevoženih kilometrov, servisne knjige ni (ker jo je izgubila) in nič druga razen enega črnega in enega rdečega ključa - vse ostalo je izgubljeno. kupljen je bil od prve lastnice, ki dela v tujini, njej pa ga je kupil fant. ker ni imela časa za motor, ga je prodala. je pa bil motor registriran vsega skupaj 3 mesece in pol in potem 2 leti odjavljen iz prometa. se pa itak vidi, da motor ni bil več vožen (gume, ploščice, ohranjenost,...).

sedaj sem dobila servisno knjigo (kopijo), sedaj jo moram še samo potrdit. po novem letu stopim v akcijo z iskanjem servisa, kjer je bil motor servisiran.

prišla me je sv650s (letnik 2000, prevoženih 44000 km, pripeljan iz italije, brez servisne knjige,...) + 2150€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa ene 3 mesce garažo pospravljal, pa je ves prah dol padu in je motor zgledu kot zasnežen! Mi je ratal končno prah dol spihat! hehehe

Končno se spet sije v pravi barvi! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo

Bi mi kdo znal oceniti za koliko bi še lahko prodal Fazerko fz6s letnik 2006, 24000km, redno servisirana ter ohranjena,zraven še kovček.

Sem gledal po oglasih in so od do.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Bi mi kdo znal oceniti za koliko bi še lahko prodal Fazerko fz6s letnik 2006, 24000km, redno servisirana ter ohranjena,zraven še kovček.

Sem gledal po oglasih in so od do.

Cena je zelo relativna. Po moje če jo hočeš hitro prodat 4200€, če se ti pa ne mudi bi dobil ene 4500€. Poglej nekatere oglase, ko je motor isti letnik (06) in sanjajo o 5000€  :headbang:   Upam da me ne bo kdo napadu zarad postavljene cene  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Bi mi kdo znal oceniti za koliko bi še lahko prodal Fazerko fz6s letnik 2006, 24000km, redno servisirana ter ohranjena,zraven še kovček.

Sem gledal po oglasih in so od do.

Jst ti predlagam 4500, mam isto sam 21k kilometrov, No vsaj jst bi svojo tak ocenu :D

Popravljeno . Popravil Martin86
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nekaj se je že mlelo o tem, pa ...

mene sam zanima če je keri osebno tu, ki spremenil moč

od navadnega fz na S2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, od petka sm tud jest lastnik Yamahce, FZ6N.

2004 letnik , 27000km, zlo lepo ohranjen :) Bom jutri še kkšno slikco prilimal :)

Upam da bo lepo delala, tko k more:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, od petka sm tud jest lastnik Yamahce, FZ6N.

2004 letnik , 27000km, zlo lepo ohranjen :) Bom jutri še kkšno slikco prilimal :)

Upam da bo lepo delala, tko k more:)

Je to una iz Nove Gorice-Moto Fortuna???? :D Aja drgač pa čestitam ;)

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to ta ja. Jo mogoče poznaš al pa kej?

Hvala :D

Gledu sm jo da bi kupu, sam pol mi ni šlo v glavo zakaj je tolk pocen. Za kolk si jo pa dubu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledu sm jo da bi kupu, sam pol mi ni šlo v glavo zakaj je tolk pocen. Za kolk si jo pa dubu?

dal bi več :naughty:

naj ti fajn služi Fingi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dal bi več :naughty:

naj ti fajn služi Fingi

To ne, sam zanima me ker je bla cena 3.250€ oz. po dogovoru :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :)

Ja, tud men ni jasno zakaj je bla tko poceni,samo, motorčk je res supr ohranjen, ploščice nove, gume nove, Qualifier RR, spredej original šipca, zadej nosilc tablce z osvetlitvijo, crashpadi (nič odrajsani), prask nima nč, edino na balanci je desna utež malo opraskana...

Edino servisne knige nima :trance_33_sleep:

Za ceno je imel pa še v petek zjutraj 3290, popoldne pa že 3250, ko sm ga klical je rekel, da če mi ga on pripelje, je cena taka, čene lahko malo spusti, pa sva se nakonc zmenila za 3200€.

Je pa tko, pozim, se v novo gorico vozt, čez pol slovenije tud ni kr tko, pa če jo hočeš hitr prodat, more bit tud nižja cena, kaj pa vem...

Stuhec, hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :)

Ja, tud men ni jasno zakaj je bla tko poceni,samo, motorčk je res supr ohranjen, ploščice nove, gume nove, Qualifier RR, spredej original šipca, zadej nosilc tablce z osvetlitvijo, crashpadi (nič odrajsani), prask nima nč, edino na balanci je desna utež malo opraskana...

Edino servisne knige nima :trance_33_sleep:

Za ceno je imel pa še v petek zjutraj 3290, popoldne pa že 3250, ko sm ga klical je rekel, da če mi ga on pripelje, je cena taka, čene lahko malo spusti, pa sva se nakonc zmenila za 3200€.

Je pa tko, pozim, se v novo gorico vozt, čez pol slovenije tud ni kr tko, pa če jo hočeš hitr prodat, more bit tud nižja cena, kaj pa vem...

Stuhec, hvala :)

dobr motorck hitr se ksno slikco nalimi :) ...a je kj zablokirana a mas ze za neomejeno izpit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikco bom zvečer prlimou k bom meu cajt poslikat :)

Zablokirat jo pa še peljem, zato sm jo tkole pozim kupu, da bom meu čas do sezone vse uštimat potrebno, da mi ne bo treba z avtam se vozt takrt k bo zuni sonce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikco bom zvečer prlimou k bom meu cajt poslikat :)

Zablokirat jo pa še peljem, zato sm jo tkole pozim kupu, da bom meu čas do sezone vse uštimat potrebno, da mi ne bo treba z avtam se vozt takrt k bo zuni sonce :D

probaj bil poleg ko ti bodo to delal

pozanimi se kako pa če daš iz 70 na 100 konjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj bil poleg ko ti bodo to delal

pozanimi se kako pa če daš iz 70 na 100 konjev

Oprosti, samo sploh nism razumel kaj hočeš s tem povedati :krneki:

Evo, obljubljena slikca :)

post-11961-1232399440_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!