Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

jaz imam masko od S,

1 košček na levi strani ji manjka, če ima kdo kje drugače zlamano bi se dala 1 naredit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi rabil samo glavno masko odspredaj, za model 2006 S1, baje sta v letu 2006 izsla dva tipa srpedne maske, ena ki skrije veliko povrsino in ena ki skrije manjso, no jaz bi rabil to ki skrije manj. Sipo ze imam. Maska od fazerke je iz 3 delov, dva sta armaturka okol stevca in eden velik ki gre med lucmi in se potem zvije na levo in desno, med lucmi je crna maska, na levi in desno pa plava naprimer.

Lej jst imam masko sprednjo, je bila ze malce posvasana, odspodaj bi se mogla se mal posvasat pa pol da ti jo en posprica. Dam jo ugodno. Poklici me na 041/765-418.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej jst imam masko sprednjo, je bila ze malce posvasana, odspodaj bi se mogla se mal posvasat pa pol da ti jo en posprica. Dam jo ugodno. Poklici me na 041/765-418.

Ce je samo pocena in je sevedno vsa v enem kosu, tko da nemanka nic, pol me poklic nazaj, k meni se ne oglasis :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej

tudi jaz imam isti letnik in tudi brez ABS. kupila sem jo lani oktobra in naredila okoli 600 km z njo.

jaz zaenkrat nisem potrebovala ABS-a.

saj vem... se bo videlo v ekstremnih razmerah!

Ja, upam, da tudi jaz ne bom nucala ABS-a. Kako si pa sicer zadovoljna s tole masinco?

LPj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, upam, da tudi jaz ne bom nucala ABS-a. Kako si pa sicer zadovoljna s tole masinco?

LPj

mal ga vrtiš tak malo čez 10 k, pa je kar zelo dobra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fotke, kako smo (pravilno) priključili levo kratko luč (tako, da se kratka ugasne, ko prižgeš dolgo).

Za lažji dostop smo odstranili airbox, kar je precej preprosto - 4 imbus vijaki in 2 objemki za cevke...

Odstranitev stranskih plastik:

[attachmentid=37170]

Še dva vijaka (pod gumo je še eden):

[attachmentid=37171]

Airbox preprečuje odmikanje škatle za akumulator:

[attachmentid=37172]

Brez airboxa pa enostavno pridemo do konektorja:

[attachmentid=37174]

Konektor - zeleno žico je treba povezati na levo (H4) žarnico.

[attachmentid=37175]

lp, D.

Ok, a kdo ve kje pri FZ6-S2 (2007) se skriva ta konektor? Sem gledal tu notri, pa ga nisem našel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, a kdo ve kje pri FZ6-S2 (2007) se skriva ta konektor? Sem gledal tu notri, pa ga nisem našel...

malo poglej še kable, ki pridejo od luči

nekje mora bit :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo poglej še kable, ki pridejo od luči

nekje mora bit :yes:

Težko je to če z eno roko držiš poln tank bencina :rolleyes:

Bom to počel ko bo ta tank prazen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je to če z eno roko držiš poln tank bencina :rolleyes:

Bom to počel ko bo ta tank prazen :whistle:

tank odšraufaš spredaj 2 šraufa, zadaj zadaj vzameš ven dolgega, ga počasi vzameš ven in daš nazaj tega dolgega zadi, spredaj nasloniš počas na plastike(če maš S), potem pa spredaj sam d vigneš kolko lajtunge za bencin dopuščajo, gre pa skoraj navpično, in potem z neko šnurno ali mehko žico privežeš nazaj nasilce za sedežom, za tank pa tam nekje kjer so bili prej oni imbusi

bo šlo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je to če z eno roko držiš poln tank bencina :rolleyes:

Bom to počel ko bo ta tank prazen :whistle:

Tank podkajlaj z eno osko desko pa je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, upam, da tudi jaz ne bom nucala ABS-a. Kako si pa sicer zadovoljna s tole masinco?

LPj

zaenkrat zadovoljna. samo sem naredila 650 km od takrat ko sem ga kupila, tako da kaj veliko se nisem vozila. več bom lahko povedala, ko bo vreme se za vozit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem sicer kako je pri ostalih, ampak tale konektor je zakopan tam nekje za airboksom, sicer se pride zraven skozi eno odprtino v okvirju, narazen bi še šel, ampak skupaj... Ta zelena žica pa drugače pride iz stikala za preklop med dolgo in kratko lučjo, tako da bom kar pri krmilu vezal žičko gor, vse skupaj v nekaj kilometrov izolirnega traka in bi moralo delati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bil morda kdo zainteresiran za nakup kompleta (H4+H7) Osram Night breaker žarnic? Jaz bi jih kupil, ampak so pakirane po dve skupaj... Pa pač drugi dve prodam, cena 30€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zeleni kabel smo namestili ploščati konektor:

Nato pa potegnili nov kabel do leve luči, na ta kabel namestili ploščati (kontra) konektor, vse skupaj pa zavili v termo bužirko. Da bi na strani konektorja za H4 žarnico vse naredili OK, bi potrebovali kotni ploščati konektor, pa ga žal nismo. Zato smo uporabili navadnega, ter kabel ustrezno prilagodili::

lp, D.

ce jst to prow zastopim, sam zelen kabel morm na zarnico podalsat ? pol mi bosta goreli obe kratki luci ?

hja ce ze maske popravlam lahk se mal kej predelam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce jst to prow zastopim, sam zelen kabel morm na zarnico podalsat ? pol mi bosta goreli obe kratki luci ?

hja ce ze maske popravlam lahk se mal kej predelam :P

Tako, zelen s piko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, zelen s piko.

pa dam na zarnico ki ima en konektor se frej ? eden ma dve lukni, drugi pa tri :D cist po kmecko povedan hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj malo preverita, da so kabli dosti debeli, da vama ne bi instalacija oz. kabel zagorel, posledično lahko še motor!

Od česa bi pa zagorel? Saj ta kabel na konektorju nima nadaljevanja, torej je po moje vseeno ali tistega za na žarnico priklopim na konektorju ali pa na samem kablu? Se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od česa bi pa zagorel? Saj ta kabel na konektorju nima nadaljevanja, torej je po moje vseeno ali tistega za na žarnico priklopim na konektorju ali pa na samem kablu? Se motim?

Bol kot je mocna zarnica vecja bo poraba, ma ce mas kabel preseka 1,5mm nima kej bit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več kot je žarnic večja je poraba. Tukaj ni 220V izmenične, kjer so res kabli 1.5 za žarnice, pa 2.5 za vtičnice in ostalo, tukaj imamo 12V enosmerno, kar pomeni sorazmerno večji tok za isto moč!

BTW: FZ6 nima neke rezerve v elektriki, tako da vse sorte gor obeševat ne bo šlo, ker bo akumulator počepnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!