Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

A bi bil morda kdo zainteresiran za nakup kompleta (H4+H7) Osram Night breaker žarnic? Jaz bi jih kupil, ampak so pakirane po dve skupaj... Pa pač drugi dve prodam, cena 30€

lahko jih kupiš tudi posebej vsako zase po 1 komad.

prodajajo pa jih v bauhaus-u. koliko stane 1 komad, pa ne vem. imajo pa vse... od h1 naprej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko jih kupiš tudi posebej vsako zase po 1 komad.

prodajajo pa jih v bauhaus-u. koliko stane 1 komad, pa ne vem. imajo pa vse... od h1 naprej ;)

Aaa, odlična informacija :D Hvala, mam navodila v dobrem a? :naughty: :naughty:

Drugače pa je cena kompleta 2x2 žarnici 60€ :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaa, odlična informacija :D Hvala, mam navodila v dobrem a? :naughty: :naughty:

Drugače pa je cena kompleta 2x2 žarnici 60€ :unsure: :unsure:

ja seveda. sem imela zdaj celo pi******* doma, tak da se nisem mogla oglasit. ti jih bom ta vikend, samo povej, kdaj si doma. jutri zvečer bom že doma in ti jih lahko prinesem.

jaz sem dala okoli 25€ za komplet dveh žarnic h1... bilo pa je kakšno leto nazaj. dobila pa sem jih v trgoavtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo naročte žarnice preko Ebay iz Anglije, jaz vedno tako naredim. Osram night braker H4 in H7 oboje par, pridejo z poštnino vred 35 funtov torej okoli 30€, pa še poštar jih domov dostavi :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa z mimovrste ne naročite? Nočem delat reklame, ampak, poštnina je 3€, H4 nightbreaker je 6€, H7 pa 10€... Se mi zdi da cenejš se pa res ne da dobiti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo naročte žarnice preko Ebay iz Anglije, jaz vedno tako naredim. Osram night braker H4 in H7 oboje par, pridejo z poštnino vred 35 funtov torej okoli 30€, pa še poštar jih domov dostavi :).

svaka čast, 100% več, kot je pri nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej poba. Jaz sem naročal žarnice in led žarnice iz Anglije, ker jih preverjeno nisem dobil pri nas za takšen denar in nisem naročal Osram-a. Sicer pa sem med iskanjem literature po netu malo brskal še po MS in je bilo zgoraj napisano, da so žarnice 60€ in sem samo informativno skočil na Ebay, kjer sem našel cenejšo varianto in pač povedal, da se ne zajebejo pr nas, če so res 60€. Če pa jih kdo najde pri nas cenejš pa toliko boljš, saj zato pa je forum, da se pomaga ne pa podjebava. Sicer pa nekateri ne boste nikoli zadovoljeni, tudi če vam nekdo želi pomagati, kar je res velika žalost :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, na mimovrste niso žarnice pakirane po parih ampak vsaka posamezno in smo na istem, tako da @Barth, tudi ti lahko preveriš predno kako bučko streseš :)

Sicer pa moderator lahko to vse pobriše ven, ker je že malo :topic: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o mater, pa res, se opravičujem vaši gnadi, pri nas dobiš za 16 eur točno to, kar rabiš (eno h4 in eno h7), iz UK pa za celih 40 eur še enkrat več robe, od katere polovico ne veš, kam bi dal, in potem fehtaš folk po forumu, če kupi višek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ja in 30 objav nakladanja zaradi žarnic ... izgleda tako, kot bi se vsi vozili samo ponoči, da rabijo tako osvetlitev ceste :naughty:

tudi jaz sem OFF, se opravičujem :whistle:

drugače pa: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=7445

LP

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta, eno opozorilo. Yamaha FZ6n, ki se trenutno prodaja na webu http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2610044 je bila pred pol leta karambolirana, v nesreci je punca od voznika izgubila zivljenje :( . Jaz sem jo ze vplacala in naknadno izvedela tole. Hvala bogu so bili fer in so mi takoj vrnili kupnino. Vseeno pa zelim, da veste kaj kupujete, ce jo bo slucajno sel kdo pogledat...

LP

PS: Ce kdo prodaja - kupim naked, 600 ccm, do 4.000 eur, Kawasaki ER6N, Yamaha FZ6... kej v tem stilu, najraje crne barve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna naked iz AK d.o.o.? Naslov linka je namreč zbrisan...

Ti niso povedal, da je bil motor sesut al nisi vprašala?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna naked iz AK d.o.o.? Naslov linka je namreč zbrisan...

Ti niso povedal, da je bil motor sesut al nisi vprašala?

Ja, crna naked iz AK.. Parkrat sem vprasala, ce je bil sesut, pa so rekli, da kolikor vejo nic vecjega, samo praske. Potem sem pa dobila slike od pejsnjega lastnika - slike motorja v razsutem stanju - pa niso bile samo praske :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Zanima me ko sem malo prebrskal forum o teh fz6 nekteri govorijo da motor hoce tudi v drugi prestavi na zadnje postavljat. Jst sm ga kupil pred cirka 3 tedni in sm se ene dvakrat peljal (prej imel fzs600) in nimam tega obcutka niti v prvi brzini ko sem ga pritisnil do rdecega polja da bi me hotlo kej na zadnjega dvignit. Zdaj je lahka vec stvari. Prvo je mozno to da je motor malce zastan kajti prejsnjo sezono ni bil vozen skoraj nic se pravi leto in pol ni bil nic priganjan, dugo al je to da pac imam vse original od izpuhov do zobnikov. Zdaj glede zobnikov si mislim da bi mel kr dosti vec navora spodaj glede izpuha pac ena malenkost ce bi menjal tudi krivino bi mogoce se mal poznalo. Kaj pravte vi je mozno to da ga malce steram vn da bo kej boljse ker se mi zdi da gre isto kot moja stara fzs600, mogla bi pa iti precej bolje.

Razpisite se malo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja se to ko sem cital gor da se lahka pogleda neki procenti delovanja motorja. Jst to ne znam pogledat a se da kje nastavit oziroma da bi mi kdo nastavil to. Imam 2004 letnik ti so vsi imeli 98km ali se tuki tudi da kej nastavit se. Prosu bi ce bi mi malce povedali kako kaj bi nardil da bi pridobil se malce na moci k vem da ce si jo porihtas pol motor gre vlk bol kot pa v original stanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Zanima me ko sem malo prebrskal forum o teh fz6 nekteri govorijo da motor hoce tudi v drugi prestavi na zadnje postavljat. Jst sm ga kupil pred cirka 3 tedni in sm se ene dvakrat peljal (prej imel fzs600) in nimam tega obcutka niti v prvi brzini ko sem ga pritisnil do rdecega polja da bi me hotlo kej na zadnjega dvignit. Zdaj je lahka vec stvari. Prvo je mozno to da je motor malce zastan kajti prejsnjo sezono ni bil vozen skoraj nic se pravi leto in pol ni bil nic priganjan, dugo al je to da pac imam vse original od izpuhov do zobnikov. Zdaj glede zobnikov si mislim da bi mel kr dosti vec navora spodaj glede izpuha pac ena malenkost ce bi menjal tudi krivino bi mogoce se mal poznalo. Kaj pravte vi je mozno to da ga malce steram vn da bo kej boljse ker se mi zdi da gre isto kot moja stara fzs600, mogla bi pa iti precej bolje.

Razpisite se malo:)

maš kar prav, serijski ne gre na zadnjega kar tako, pa naj kdorkoli kaj reče, ker govorim iz lastnih izkušenj.

lep motor, zame še vedno v klasi daleč najlepši, pozicija sedenja in drža mi je bila zares kot ulita, krasen za peljat samo v spodnjih obratih len u tri krasne, gre pa če ga nad 6000 obratov ali več vrtiš.

jaz sem na mojem rešil težavo in zamenjal prvi zobnik, mislim da sem dal gor 11 zob, original pa je 12 zob, pa ne me držat za besedo, ker sem pozabil oz. vsaj zdi se mi, verige pa nisem menjal, ker ni potrebno, vsaj moj je še imel zadosti lufta za našponat, no potem pa je to bilo čisto drugače, spodaj je občutno bolj vlekel in veliko boljši je bil za lenobe pri prestavljanju kot sem jaz, pri končni hitrosti naj bi se za cca 10 kmh poznalo da gre manj, pa nič zato, ker je do tam veliko boljši .

se splača takole nardit, preden karkoli drugega poskusiš, ker je zares potem občutno drugače vse ostalo je bolj blažev žegen oziroma samo denarnica bo suha, zobnik pa mislim, da ni bil več kot 20 eur, kolikor se spomnim !

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj men se tudi zdi da bo najbolj obcutno ce dam zobnik za eno majnsi. Kolega pravi da mu ful gre pa da ga kr dviguje, morem pogledat kaksne zobnika ima tej gor, sj v bistvu zato me je zanimalo. Al laze da tko gre al pa ima zobnike drgac. Bomo videli. Hvala zaenkrat ce pa se kdo kaj ve potem pa naj kr napise.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ce ima kdo sprednji vizir za 2004 letnik. Jst imam original yamahinga samo povisanega mel pa bi tudi original samo normalno visokega taksnega kot je priginal. Lahko pa tudi zamenjam ce bi kdo hotu met povisan vizir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Ce kdo prodaja - kupim naked, 600 ccm, do 4.000 eur, Kawasaki ER6N, Yamaha FZ6... kej v tem stilu, najraje crne barve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve keri kje je napisan kakšno olje je najboljše in kaj piše v knjigi, men piše da poglej na strani 84

te strani pa ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!