Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Evo zdaj sem se se jaz poigral malo z zadnjo tablico.

dsc00022.jpg

tale naklon te zna koštat precej, poznam enega modrega, ko striktno kaznuje vse, ki imajo take nosilce tablic !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Zanima me če je potrebno oziroma če je dobro da se kaj nastavi zadnji blažilec za vožnjo dveh oseb? teža cca 150kg, še kaj prtljage mogoče zraven. Nimam iskušenj sem zelen za ušesi. :)

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je potrebno oziroma če je dobro da se kaj nastavi zadnji blažilec za vožnjo dveh oseb? teža cca 150kg, še kaj prtljage mogoče zraven. Nimam iskušenj sem zelen za ušesi. :)

Jaz imam že sedaj, ko se vozim sam, na predzadnji stopnji zategnjen zadnji amortizer. Po mojem bo potrebno zategniti do konca ali pa predzadnja stopnja, le pazi, če se boš vozil sam, ker pri do konca zategnjenem zadnjem amortizerju, ti bo zadnji konec opletal!! Sicer pa probaj po občutku, pa boš videl. Drugače pa, če jaz katero peljem imam nastavljeno na predzadnji stopnji, pa je čisto OK, ker takrat pelješ ponavadi tudi bolj umirjeno.

Če se bosta vozila dva preveri tlak v gumah!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije polni kufri, dve osebe, (da ne štejem še svojega karakterja), tank torba in na topcasu navezana še kaka malenkost, pa mi nikol ni blo potrebno zategnit več kot do predzadnje stopnje... Je pa res, da sem tako oborožen naredil samo kakuih 4000 km... Za solo vožnjo druga stopnja čist spodobna...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na moji Fazerki sem opazil da mi je pričelo puščati olje na sprednjem amortizerju.Ker sem motor kupil šele lani in do sedaj še nisem potreboval servisa,rabim nasvet kam naj ga peljam v popravilu.Štern Kranj,Čarman Medvode,Simčič Nova Gorica ali mogoče kdo drug na tej relaciji?Kolikšen strošek pride za popravilo amortizerja,ali je kdo že to popravljal?

LP Toni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej pušča ti oljno tesnilo na vilicah, finančno ne bo hudega... Če si iz Ljubljane ali okolice, imamo precej spodoben servis Yamaha Primec Jure. In še telefonska da ne boš iskal... 041 320 513

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema.Motor je čez zimo stal,sedaj po prvi letošnji vožnji pa je spuščalo olje.

Verjetno tako popravilo ne bi smelo trajati več kot uro ali dve,tako da motorja ni potrebno puščati na servisu?

LP Toni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema.Motor je čez zimo stal,sedaj po prvi letošnji vožnji pa je spuščalo olje.

Verjetno tako popravilo ne bi smelo trajati več kot uro ali dve,tako da motorja ni potrebno puščati na servisu?

LP Toni

Trej olje ti je pupšla na samih vilicah (onem kromiranem delu i hodi not in ven)???

Če je temi tako mora motor dvigniti odstrantiti prednje kolo, odšraufati to stran vilic zamenjati tenilo in spet skup.

Par ur že računaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi eno vprašanje glede olja in FZ6. Na desni strani zadaj tak ko je fusraster za sopotnika sem mel neke kapljice olja, če ve kdo kaj bi to lahko lio bi prosil za pomoč.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi eno vprašanje glede olja in FZ6. Na desni strani zadaj tak ko je fusraster za sopotnika sem mel neke kapljice olja, če ve kdo kaj bi to lahko lio bi prosil za pomoč.

lp

Ni tam pri stopalkah za sopotnika na desni rezervarček za olje zadnje bremze? Ne vem, kako bi drugače olje prišlo tja... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo , pred tremi dnevi sem postal lastnik slabe tri leta starega Fazer-ja 600ccm(13.000km) uglavnem vse jasno samo študiram če je varijanta da bi na števcu naštimal uro po našem času, recimo če je ura tri popoldne da bi kazalo 15:00 in ne 3:00, sej ne da bi se zaradi tega u tla metu ampak uprašam ker vidim da ste kar razgledan.Drugače pa kar se tiče Fazer-ja-ZAKON-, po desetih letih sem se vrnil na motor in dolgo tuhtal na kakšnega se naj spravim sedaj pa vidim da se ne bi mogel bolje odločit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tudi ta možnost (15.00 ali 3.00) obstaja :?

V manualu piše samo, kako se naštima uro

Clock mode

To set the clock:

1. Push the “SELECT” button and “RESET” button together for at least two seconds.

2. When the hour digits start flashing, push the “RESET” button to set the hours.

3. Push the “SELECT” button, and the minute digits will start flashing.

4. Push the “RESET” button to set the minutes.

5. Push the “SELECT” button and then release it to start the clock.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Približujem se 2. servisu, ki bo na okoli 10000 km pa me zanima če je potrebno razen olja še kaj menjat oz. kaj je potrebno pregledat.

Zanima me tudi katero olje priporočate?Servis bom namreč delal pri pooblaščenem serviserju(garancija), zato bi ga raje prinesel zraven, kot pa da me še tam ruknejo, aja pa še to če je slučajno kdo imel podoben servis, koliko je bila cena?

Hvala in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa original nosilec za tablico čisto ql, ker lahko za njega spravim lepo prvo pomoč. :whistle:

a res? tole moram pa probat! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam prvo pomoč pod sedežem

men je tud lepo pod sedez sla, me cist nic ne moti tam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V spodnjem zunanjem vogalu parabole imaš vijak, isto kot za kratko luč

LP

Hvala, najdu in ustimu, sam zgubu en srawf stopotoma grrrr :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam prvo pomoč pod sedežem

ja. tudi moja prva pomoč gre pod sedež. samo zdaj, ko je za tablico, imam prostor pod sedežem za denarnico in telefon, da mi ni potrebno vedno imeti s sabo tank torbo, kovčka pa tako ali tako nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!