Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Pozdravljeni.

Približujem se 2. servisu, ki bo na okoli 10000 km pa me zanima če je potrebno razen olja še kaj menjat oz. kaj je potrebno pregledat.

Zanima me tudi katero olje priporočate?Servis bom namreč delal pri pooblaščenem serviserju(garancija), zato bi ga raje prinesel zraven, kot pa da me še tam ruknejo, aja pa še to če je slučajno kdo imel podoben servis, koliko je bila cena?

Hvala in lep pozdrav.

Menjaš olje in oljni filter. Pregledat pa je potrebno praktično vse, cel motor. Glede olja...jaz vlivam notri motul 5100, ne popije niti kapljice (po dobrih 30k km). Imel sem namen natočiti motula 300V, pa mi je pooblaščeni serviser (jure primec) le tega odsvetoval, rekoč da ima slabe izkušnje z njim na tem motorju. Seveda motul ni edina znamka olj.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja. tudi moja prva pomoč gre pod sedež. samo zdaj, ko je za tablico, imam prostor pod sedežem za denarnico in telefon, da mi ni potrebno vedno imeti s sabo tank torbo, kovčka pa tako ali tako nimam.

Lahko ti to malo poslikaš, prav zanima me izvedba te stvarce....pa imaš to prvo pomoč, ki je ˇuradnaˇ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti to malo poslikaš, prav zanima me izvedba te stvarce....pa imaš to prvo pomoč, ki je ˇuradnaˇ?

evo. bom prilepla slike, čeprav slike so že nekje na forumu (v temi prva pomoč in mogoče tudi tu).

ja, imam uradno prvo pomoč.

DSCN1555.JPGDSCN1554.JPGDSCN1553.JPG

aha. pa še to. bele vezice se bodo ta vikend zamenjale s črnimi. ko sem to delala, ni bilo pri roki čisto nobene črne vezice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja. tudi moja prva pomoč gre pod sedež. samo zdaj, ko je za tablico, imam prostor pod sedežem za denarnico in telefon, da mi ni potrebno vedno imeti s sabo tank torbo, kovčka pa tako ali tako nimam.

Telefon in denar imam polek izpita in prometne v žepu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo. bom prilepla slike, čeprav slike so že nekje na forumu (v temi prva pomoč in mogoče tudi tu).

ja, imam uradno prvo pomoč.

DSCN1555.JPGDSCN1554.JPGDSCN1553.JPG

aha. pa še to. bele vezice se bodo ta vikend zamenjale s črnimi. ko sem to delala, ni bilo pri roki čisto nobene črne vezice.

Raje nimam prve pomoči kot pa da si jo tako gor napopam odzadaj :slap:

To pa je malo... Mislim da boš center posmeha :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ne gre pod zic prva pomoč? A je to nova v taki mali pakungi al kva? A se jim je zmešal? Še mal pa bo treba met eno malo prkolco s seboj, da bomo noter pospavl prvo pomoč :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje nimam prve pomoči kot pa da si jo tako gor napopam odzadaj :slap:

To pa je malo... Mislim da boš center posmeha :BUA:

ni panike.

se sploh ne sekiram.

ko me vidiš, se obrni stran, da bom vedela, da si bil to ti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike.

se sploh ne sekiram.

ko me vidiš, se obrni stran, da bom vedela, da si bil to ti :lol1:

Sej mene niti najmanj ne moti da si si to ti zmontirala, z vseljem te povabim še na pivo za iznajdljivost. Ampak meni je na motor še vinjeto težko nalepit ker kazi izgle, kajšele da bi nekaj tako velikega kot ta naša prva pomoč z vezicami nekje odzunaj da se vidi.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaja se fazer 600s,2004 l. , 24000km,.....nujno....

1000€ ponudim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaja se fazer 600s,2004 l. , 24000km,.....nujno....

Sem videl da maš nosilce za kufer...

Kaki maš pa kufer? cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je kdo že menjaval levo stopalko, sam sem probal pa tist štift ne gre ven se zatakne pri stopalki zavore. Je sploh možno menjat stopalko brez da bi odstranil stopalko za zavoro?

Popravljeno . Popravil FrigoFrops
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je kdo že menjaval levo stopalko, sam sem probal pa tist štift ne gre ven se zatakne pri stopalki zavore. Je sploh možno menjat stopalko brez da bi odstranil stopalko za zavoro?

Zakaj pa nebi še stopalke za zavoro odstranil če ti je napoti? Pa koj ma bremzo na desni!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Vprašal bi vas glede olja, ki ga dajete v motor. Vem, veliko je že napisanega, sem že prebral, zanima me samo ali res Motul 300V povzroča probleme s sklopko na tem motorju?

Do sedaj sem imel notri castrol full sintetic in je bilo vse ok.

Sedaj pa imam možnost dobiti motul 300V in me zanima kako se obnese to olje v tem motorju? Ali vam res povzroča probleme s sklopko ali deluje ok?

Ali imate notri tudi 5100?

Hvala za odgovor/e!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Vprašal bi vas glede olja, ki ga dajete v motor. Vem, veliko je že napisanega, sem že prebral, zanima me samo ali res Motul 300V povzroča probleme s sklopko na tem motorju?

Do sedaj sem imel notri castrol full sintetic in je bilo vse ok.

Sedaj pa imam možnost dobiti motul 300V in me zanima kako se obnese to olje v tem motorju? Ali vam res povzroča probleme s sklopko ali deluje ok?

Ali imate notri tudi 5100?

Hvala za odgovor/e!

lp

Če se hočeš prepričat, je najbolje da probaš.... :D

Jaz sem ga hotel notr vlit, pa mi je pooblaščen serviser za Yamaho rekel, da ima z njim slabe izkušnje na tem agregatu. Jaz sem mu verjel....se pa spomnim da je že nekaj motosvetovcev tožilo nad problemi z 300V na Yamahi. :(

Sicer pa...zakaj ne bi dajal notri še naprej Castrola, če je vse v redu? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Vprašal bi vas glede olja, ki ga dajete v motor. Vem, veliko je že napisanega, sem že prebral, zanima me samo ali res Motul 300V povzroča probleme s sklopko na tem motorju?

Do sedaj sem imel notri castrol full sintetic in je bilo vse ok.

Sedaj pa imam možnost dobiti motul 300V in me zanima kako se obnese to olje v tem motorju? Ali vam res povzroča probleme s sklopko ali deluje ok?

Ali imate notri tudi 5100?

Hvala za odgovor/e!

lp

Yamalube polsintetiko :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamalube polsintetiko :yes: .

Tale Yamalube je čisto ok za v FZ6, itak prihaja iz motula... Prej je bil notri motul 5100, pa ni neke razlike med njima... razen na računu :naughty: :naughty:

P.S: še vedno imam na moji fazerci odvečne givijeve nosilce za stranske torbe, pa torbe so mi tudi v napoto...anyone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Vprašal bi vas glede olja, ki ga dajete v motor. Vem, veliko je že napisanega, sem že prebral, zanima me samo ali res Motul 300V povzroča probleme s sklopko na tem motorju?

Do sedaj sem imel notri castrol full sintetic in je bilo vse ok.

Sedaj pa imam možnost dobiti motul 300V in me zanima kako se obnese to olje v tem motorju? Ali vam res povzroča probleme s sklopko ali deluje ok?

Ali imate notri tudi 5100?

Hvala za odgovor/e!

lp

Motul 300 V, dve sezoni ( 2x servis ), brez problemov ( 30.000 km )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je kdo že montiral dodaten števc ki ti kaže prestave in kako se montira (če je dost zakompliciran)http://www.louis.de/_10291f67248e00a40c876af578c0b4a7e6/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=480&wgr=346&list_total=25&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10034672

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!