Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Danes sem nabavil Akrapovica...sam sem ga dobil brez dusilcev :glare:

... koliko pridejo dušilci oz. ali so sploh neki posebnega ali mi ga kr naj prjatu nardi?

Hvala

Uzivajte!

Če si kupil street legal (žig na rorju in TUV), bi dušilci morali biti zraven !!!

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si kupil street legal (žig na rorju in TUV), bi dušilci morali biti zraven !!!

Kupil sem rabljenega in dusilcev ni imel :closedeyes:

Kolk je priblizna cena... lahka tud poveste za dusilce kakega drugega motorja... sam da vem okvirno.

Studiru sem, da bi mi ga kr kolega v firmi naredu. Nvm, mnenje me zanima, ker sem bl k ne amater ;)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je priblizna cena... lahka tud poveste za dusilce kakega drugega motorja... sam da vem okvirno.

20 evrov na enega je realno? Ali pride več?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj se že ne ve za koga kdo kaj napiše :headbang:

McKneZ: kaj pa vse drugo imaš od auspuha ? papirje mislim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 evrov na enega je realno? Ali pride več?

lp

Mislim, da ne bo dovolj, najboljš da se pozanimaš pr Akrapoviču. Če je pa predrago, daš nekomu narediti db killerje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem rabljenega in dusilcev ni imel :closedeyes:

Kolk je priblizna cena... lahka tud poveste za dusilce kakega drugega motorja... sam da vem okvirno.

Studiru sem, da bi mi ga kr kolega v firmi naredu. Nvm, mnenje me zanima, ker sem bl k ne amater ;)

Lp

jst mam še tut en dušilec doma od sv-ja, ki sem ga pozabla dat novemu lastniku zraven.

lahko ti ga podarim, če želiš in pogledaš kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj se že ne ve za koga kdo kaj napiše :headbang:

McKneZ: kaj pa vse drugo imaš od auspuha ? papirje mislim

Certifikat mam ja.

jst mam še tut en dušilec doma od sv-ja, ki sem ga pozabla dat novemu lastniku zraven.

lahko ti ga podarim, če želiš in pogledaš kako in kaj.

Ti povem mere pa mi preveriš obseg... pa prletim okol pa grema na drink ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Certifikat mam ja.

Ti povem mere pa mi preveriš obseg... pa prletim okol pa grema na drink ;)

No sem sel preverit... na certifikatu pise 45mm sam bom se doma preveril...., ti jutri sporocim.

Hvala ;)

ok

sporoči, jaz pa pogledam in ti sporočim nazaj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaja se tale zverinica.... zelo ohranjen in pomojem ugodno....

@avtonet

/_MOTO/ad.asp?ID=2801293

Popravljeno . Popravil Fresh_ales
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej zadeva je sledeča;14 dni nazaj mi je na park placu en tip zbil mojo FZ6-S :angry: .Včeraj je bil pri meni cenilec od zavarovalnice ter vse poslikal.Potem pa sva se zmenila da motor odpeljem tja kjer ga bom popravljal in da naj majster oceni škodo in zavarovalnici napiše ponudbo.Zdaj me pa zanima kam bi ga dal popravljati,če je možno čim bližje Koroški?Kje bi mi najbolj u nulo porihtali?

p.s.

sesuta maska,zvita belanca,nekaj risov na tanku,okvirju,deklu motorja... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej zadeva je sledeča;14 dni nazaj mi je na park placu en tip zbil mojo FZ6-S :angry: .Včeraj je bil pri meni cenilec od zavarovalnice ter vse poslikal.Potem pa sva se zmenila da motor odpeljem tja kjer ga bom popravljal in da naj majster oceni škodo in zavarovalnici napiše ponudbo.Zdaj me pa zanima kam bi ga dal popravljati,če je možno čim bližje Koroški?Kje bi mi najbolj u nulo porihtali?

p.s.

sesuta maska,zvita belanca,nekaj risov na tanku,okvirju,deklu motorja... :cry:

Pelji ga vsekakor pooblaščenemu prodajalcu, tam imajo najvišje urne postavke in tako bo ponudba bistveno višja. Potem pa lahko daš popravljat tako komu želiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če je že kdo popravljal barvo ali menjaval pokrov motorja na levi strani (mislim da pokrov magneta)???

Kaj kako???

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo narobe sem zastavil vprašanje, v krogo motoristov smo se pogovarjali seveda eden bolj pameten od drugega nekaj kozarčkov in na dan je prišlo da ima Yamaha fazer 600 enak motor kot yamaha r6, kar bi naj bilo resnično vendar r6 bi naj s tem motorjem imela 120 konjev, zato bi se naj dalo mašina na fazerjo prav tako spravit do teh konjev. Tako sedaj čakam telefonsko od tega ki je to izjavil pravzaprav od njegovega mehanika, ki bi naj to že naredil. Sedaj me pa zanima če je že kdo slišal za kaj podobnega ali celo videl, češrav se vse skupaj meni zdi neverjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo narobe sem zastavil vprašanje, v krogo motoristov smo se pogovarjali seveda eden bolj pameten od drugega nekaj kozarčkov in na dan je prišlo da ima Yamaha fazer 600 enak motor kot yamaha r6, kar bi naj bilo resnično vendar r6 bi naj s tem motorjem imela 120 konjev, zato bi se naj dalo mašina na fazerjo prav tako spravit do teh konjev. Tako sedaj čakam telefonsko od tega ki je to izjavil pravzaprav od njegovega mehanika, ki bi naj to že naredil. Sedaj me pa zanima če je že kdo slišal za kaj podobnega ali celo videl, češrav se vse skupaj meni zdi neverjetno.

JA dejansko je to tak, oz bi naj bilo, razlika je v galavi ali pa sam v odmičnih. To ti povem bol (baba čula baba rekla) sam pa nevem točne primerjave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo narobe sem zastavil vprašanje, v krogo motoristov smo se pogovarjali seveda eden bolj pameten od drugega nekaj kozarčkov in na dan je prišlo da ima Yamaha fazer 600 enak motor kot yamaha r6, kar bi naj bilo resnično vendar r6 bi naj s tem motorjem imela 120 konjev, zato bi se naj dalo mašina na fazerjo prav tako spravit do teh konjev. Tako sedaj čakam telefonsko od tega ki je to izjavil pravzaprav od njegovega mehanika, ki bi naj to že naredil. Sedaj me pa zanima če je že kdo slišal za kaj podobnega ali celo videl, češrav se vse skupaj meni zdi neverjetno.

mašina je res podobna, ampak jo je treba pol zamenjat da prideš do teh konjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!