Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Je kdo že pogruntal kako pametno rešitev za stopalke pri fazerju da pri globjih nagibih nebi drsalo po tleh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nastavljive stopalke, samo da ne bo potem preveč šlo v nagib :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bi bila najbolša pa najdražja rešitev, pa kulker sme gledal po katalogih jih ni prav za fazerja 600.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so res kakšne mi prosim dej kak kontakt, ki jih nej iščem drugače bo pa treba še naprej uporabljat ta nasvet .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater pa res sem mislu da si se ti zajebavo, ker sam jih naprimer v Lojzu nisem opazil, zdej se bom pa mal zavzel pa pogledu, še enkrat hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že pogruntal kako pametno rešitev za stopalke pri fazerju da pri globjih nagibih nebi drsalo po tleh?

saj po nekem času boš pobrusil

al pa jih daj kar sam v garaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj po nekem času boš pobrusil

al pa jih daj kar sam v garaž

Sem že dost pobrudso pa ne mislim več ker mi v hitrih ovinkih ne daje občutek varnosti. Mi lahk razložiš kaj pomeni to da jih naj dam sam v garaž?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že dost pobrudso pa ne mislim več ker mi v hitrih ovinkih ne daje občutek varnosti. Mi lahk razložiš kaj pomeni to da jih naj dam sam v garaž?

da odrežeš ta pecelj ki je spodaj pod stopalko, z brusilko ali ...

po navadni cesti si vedno dol z njimi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste bunkice sem malo zbruso nato sem jih odšraufal ven, pa vseeno ne pomaga. Js sem mislo glede na to da je tulk fazerjov na cesti da je tu na foromu že kdo najdo kako rešitev tud naprimer kakšno iz domače proizvodnje, da je stopalke spravil višje in potem ni imel več problemov z drsanjem po tleh.

Ena možnost so tudi športne stopalk, ki sem jih danes prvič videl tudi za fazerja, so pa cenovno nekje tako tako. Bo treba še mal premislit okol tega. Če ma kdo še kakšno rešitev pa kr na plano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste bunkice sem malo zbruso nato sem jih odšraufal ven, pa vseeno ne pomaga. Js sem mislo glede na to da je tulk fazerjov na cesti da je tu na foromu že kdo najdo kako rešitev tud naprimer kakšno iz domače proizvodnje, da je stopalke spravil višje in potem ni imel več problemov z drsanjem po tleh.

Ena možnost so tudi športne stopalk, ki sem jih danes prvič videl tudi za fazerja, so pa cenovno nekje tako tako. Bo treba še mal premislit okol tega. Če ma kdo še kakšno rešitev pa kr na plano.

Kupi cestaka :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me kakšne tank torbe uporabljate lastniki Fazerk.S kakšnimi ste najbolj zadovoljni?Tiste s pasovi verjetno niso najbolj praktične (verjetno je treba dvigniti tank pri montaži),koliko se opraskajo z magneti?Za vsakdanjo uporabo je verjetno dovolj višina 15-20 cm,kako to zgleda na motorju,mogoče kašna slikca?Ali je kdo v kratkem kupil tisto ki se privijači na vijake na vrhu tanka?Kje kupiti?Dobrodošel bi bil vsak nasvet.Saj lahko grem v eno trgovino in mi nekaj svetujejo,potem pa ugotovim da je drugje boljša in cenejša izbira.Ali je Mauri iz Lučenika pri Gorici dobra izbira?

LP Toni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že pogruntal kako pametno rešitev za stopalke pri fazerju da pri globjih nagibih nebi drsalo po tleh?

Izboljšat vzmetenje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi cestaka :naughty:

Sej bom, sam naslednjo sezono.

Izboljšat vzmetenje ...

Ta vikend bom uredil kar se da okoli vzmetenja pol bomo pa vidl al bo še treba kej porihtat al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend bom uredil kar se da okoli vzmetenja pol bomo pa vidl al bo še treba kej porihtat al ne.

Kolk boš dal za nove fedre/amortizer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre na navadni cesti vedno do tačk, bi se jest zamislu nad stilom vožnje.

Tank torbo imam pa jaz navadno z louisa, če se ne motim ima ene 15l, magnetno. Pa so ubistvu samo štirje magneti, po dva na tistih "zavihkih" na vsaki strani torbe. Ampak slabo držijo, zaradi rezervoarja ki je tko čudno zakrivljen tako da sem te 4 magnete prestavil na poden torbe, na tiste "zavihke" bom dal pa druge magnete, močnejše ali pa več manjših.

Aja,glede višine, moja je če se ne motim okol 15, pa še to max. Spravš pa notr recimo cunj za cel tedn, tko da... Louis ima občasno kkšne akcije teh torb, ki so tko narejene da lahko samo zadrgo odpneš pa imaš visoko nekje 25cm potem,tako da imaš res prostora potem dovolj.

Popravljeno . Popravil Speedseeker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend bom uredil kar se da okoli vzmetenja pol bomo pa vidl al bo še treba kej porihtat al ne.

Če ga zategneš do konca ne bo nič pomagal, edin motor ti bo odnašal:P Moraš menjat feder oz. amortizer kot je napisal @mashina.

PS.: tudi da to porihtaš, bojo tačke še zmer po tleh brusle :whistle: Če misliš res naslednjo sezono menjat za cestnega....je vsak strošek nesmiselen.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo mogoče original crash-pade monitrane na tem motorju? Če da, bi prosil za kako sliko, da vidim, kako točno je stvar narejene. Kolikor sem gledal so originalni drugače narejeni od aftermarket, po moje pa so original yamaha najboljši. Bi se jih lotil sam izdelat, pa me zanima kako so narejeni....

sem našla eno sliko tu.

samo ni na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem našla eno sliko tu.

samo ni na motorju.

sem pa našla tudi na motorju: tu

ross|e20, hvala, tista slika ki ni na motorju mi bo prišla prav, vidim da nista enaka na levi in desni, tisto na motorju sem sicer tudi že sam odkril, pa vseeno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ross|e20, hvala, tista slika ki ni na motorju mi bo prišla prav, vidim da nista enaka na levi in desni, tisto na motorju sem sicer tudi že sam odkril, pa vseeno :worship:

če se boš lotil tega, se priporočam :whistle:

naredi 2x komplet, pa odkupim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se boš lotil tega, se priporočam :whistle:

naredi 2x komplet, pa odkupim :naughty:

Moram najprej preverit če in kako se bo to dalo nardit, potem bom videl ali se bom lotil....

ker cena 130€ za nove je res too much.... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cena je huda.

no če boš se lotil in če ne boš naredil 2 kompleta in pa boš imel kakšen model, se priporočam za tistega.

imamo enega v družini, ki se ukvarja z drejanjem in bi lahko tudi on kaj naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!