Skoči na vsebino

Dan odprtih vrat Harley Davidson + HOGOVCI


.T.

Priporočene objave

V soboto 6.10. bo dan odprtih vrat v salonu Harley Davidson v Motoklubu v Ljubljani na Viču (zraven ©para) od 8. do 14. ure.

Organizator obljublja, da bomo lahko preizkusili vse testne modele, ki jih ima v salonu. Cca 8 motorjev (Sportster, Dyna, Road King,...)

Testna voľnja bo potekala organizirano na relaciji: Lj - Podpeč - Rakitna - Lj.

Vmes pa nam bodo postregli z malico. Organizator obljublja sočen pasulj.

©ALA

HA, HA, HA, HA, PA SEM VAS.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, lahko bi se dobil tam okol 8:30, naredl eno furco s Harleyem, pol šli pa po štajerce na domžalsko črpalko. Ne pozabi na FS6, vreme bo pa menda suho, vsaj tako obljubljajo zdej!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da tudi če bi se Miheliču Marija prikazala kaj takega ne bi nikoli naredil. Njemu je najbolj všeč, če si stranke motorje ogledujejo kar skozi šipo, če pa se že približajo je bolje da gledajo brez uporabe rok.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, zato, ker si nas nategnu (za kazen seveda), morš u Domžale na pumpo ti za Brrrr-ma in ostale člane štajerske sekcije pripeljat u menažki home made serbian pasulj !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi,

a ti si padel na nateg?

Sem mislil, da vlečeš štos naprej, zato sem še jaz malo povlekel za špago.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sem res pomislu, da je g. Mihelič naredu kej za razvoj motociklizma, in sem napisou, pol sem se pa takoj zamislu, da to žal ni mogoče, in sem, še predno so drugi pogruntal, vidu, da ma Tadej napisan, da gre za štos. Jebi ga, mene je nategnu, in to na suho!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mislim, da tudi če bi se Miheliču Marija prikazala kaj takega ne bi nikoli naredil. Njemu je najbolj všeč, če si stranke motorje ogledujejo kar skozi šipo, če pa se že približajo je bolje da gledajo brez uporabe rok.

Bye

Desmo

ja ta mihelic je prava faca. lani na salonu v LJ sem bil ravno pri stantu od H-D in ducatija pa sta dva mulca cca. 17 let sprasevala za monsterja. zenska na stantu jih ni jebala 5%, niti prospekta (slika z teh. podatki) jima ni hotela dat ker je rekla da so prospekti samo za resne kupce!!?!?!!?

mislim da sta dobla ful dober vtis in da bosta takoj ko bosta imela denar tekla k mihelicu po monsterja!!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIHELIČ.....hahahahahaha,hahahahahahahahaa...jojjjj boli trebuh......hahahahahaah,hahahahahahahaaha...dol bom padu hahahahahahahahaahahahahahahahahah MIHELIČ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn bi blo, ce bi mu kdo tole poslal :))))... Perla, Gregs, help me out here!!

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Fajn bi blo, ce bi mu kdo tole poslal :))))... Perla, Gregs, help me out here!!

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

jim bom poslala.

ima se kdo kaksne izkusnje z njimi? morda pozitivne?

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

As a matter of a fact, tole bi lahko postalo kar stalnica... Ko se nabere zadosti pripomb / pohval o kaksni firmi, bi jim lahko poslali eno pismo od motosveta... ?

Mogoce pa bi se kdo koncno zbudil oz. videl kaj dela dobro (in se mogoce se bolj potrudil, ali pa zaspal na lovorikah)... Vsekakor bi moral biti vsak pravi podjetnik zelo vesel tako pohval, kot (in se posebej) kritik...

PS: sorry ker ni ch-jev in sh-jev, sam nisem na svojem racunalu, te angleski javni kompjuteri pa jih, seveda, nimajo...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja "pozitivna" izkusnja z g. Mihelicem: njegova zasluga je, da v moji garazi stoji rdec ST4 (sicer kupljen vozen eno sezono) in ne tisti srebrn ST2, ki je lani celo leto stal v njegovem salonu.

Ko sva se z mojim dragim odlocala kaj bi kupila, je lani spomladi doma padla odlocitev, da bo to ta motor in ker pac vse naenkrat ne gre (finance...) sva se hodila kurit pred izlozbo skoraj celo sezono. Nekako trikrat sva stopila tudi skozi vrata: prvic samo malo gledat, da dobis obcutek, ce te stroj res osvoji ipd., nato pa drugic - saj veste, zanimajo te tehnicni podatki, pa to in ono o motorju. Moram reci, da je bilo od g. Mihelica res tezavno sploh kaj izvleci, da o njegovi filozofiji in poznavanju Ducatija ne govorim! In navsezadnje v smislu: kaj mu sploh jemljeva cas - da naj prideva, ko bova motor res kupila. Naj povem, da sva dala vedeti, da sva resna kupca, pogovarjali smo se ze o ari (sicer pa, tudi ce ne bi bila!). Ne vem, kdo je zanj resen kupec: tisti, ki mu takoj, ko stopi skozi vrata, nabije na mizo 50kDEM za Harleya, ki mu stoji v salonu in ga takoj odpelje? Sem lahko pri tem oblecena v kavbojke in razvlecen pulover, ali moram priti v kravati, da se bo izvolil ukvarjati z mano in se potrudil prodati kak motor? Visek vsega pri njegovi prodaji je, da se na motor usedes, krog z njim pa je ze znanstvena fantastika.

Torej, zgodba se konca nekako tako, da naju je s svojim pristopom pregnal iz salona in sva navsezadnje - kot mnogi drugi!! - hodila le se pred izlozbo in ko sem iskala alternativo za podatke ipd., sem naletela na boljsi nakup. Sicer so tistega STja prodali, a jaz imam zato, kot ze receno, doma boljsi stroj!. G. Mihelic, hvala, hvala, hvala.

Sicer ne vem kaksna je bilanca njegovih prodanih Harleyev, pravzaprav niti ne koliko Ducatijev je lani prodal, vendar pa stevilo prodanih motorjev iz tistega salona zagotovo ni njegova zasluga in zasluga njegove ekipe, pac pa nakup prepricancev in ljubiteljev teh dveh znamk.

(no ja, prodaja Ducatija pri nas je itak ekstra zgodba ... obetajo se boljsi casi!)

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma neeeeee....a to vam delajo v SLO???.....BRUAHAHAHHAHAHAHAHAA-HAAHHAHA....pa to je za dol past.....HEHEHE-HUAHAHAHAHAHAA.....

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr grem prec pogledat ta inovativni pristop do strank. Jaz sem pa dnar zapravlov na gea colegu- butl

Ice, ne bit folz, mi tu imamo pac vaske posebneze

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!