Skoči na vsebino

Dan odprtih vrat Harley Davidson + HOGOVCI


.T.

Priporočene objave

Če se ne motim ...ima tale gosud tut zastopstvo za Subaruje.

IN KOLIKOR SO MI NA ODAR-ju...(tam tut suzukije prodajajo) povedal,je prodaja teh avtomobilov špadla.......UFFFFFFFFFFF OGROMN!

JE TREBA BIT PODJETN haahahahahahaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste bli mogoče na avtosalonu, ki je bil spomladi na gospodarskem raztaviąču v Ljubljani.

Naj vam za primerjavo napiąem kako so izgledali ątanti od Avtotriglava (Aprillia, Dainese), Tehnouniona (BMW) in Motocluba d.o.o. (Harley-Davdson):

- Avtotriglav: razstavljeni vsi modeli skuterjev in motornih koles. Na motorna kolesa in skuterje si se lahko usedel, med tem pa so ti prijazne hostese povedale tehnične podatke in cene. Med tem so vmes hodili fantje iz Avtotriglava in te ąe vpraąali, če ti lahko kako pomagajo. Za modele RSV mille in Pegaso 650 si se lahko dogovoril tudi za testno voľnjo. Raztavljenih je bila velika večina Dainese izdelkov (jakne, čelade, rokavice, ąkornji, ąčitniki kombenezijoni,....) NABRAL SEM SI LAHKO TUDI GORO PROSPEKTOV. Nakaj tednov po salonu so sledili dnevi Aprillie na Grobniku....

- Tehnounion: raztavljeni vsi modeli motociklov, ki jih dela BMW. Na motorje si se lahko vsedel, prijazne hostese so vsakega obiskovalca obdelale na način: KUPEC JE KRALJ!!! Ko pa je hostesam zmanjkalo tehničnih podatkov, je pristopil g. Kavčič in ti razloľil, kar si hotel. Z njim si se lahko zmenil tudi za testne voľnje. Tudi potem, ko jim je eden od obiskovalcev podrl en motor, je bilo ąe naprej dovoljeno plezanje po motorjih. TUDI TUKAJ SEM SI NABRAL PTOSPEKTOV ZA ČISTO VSAK NJIHOV MOTOR.

- Motoclub d.o.o. oziroma g. Mihelič: raztavljeni trije Harleyi. Vsi rabljeni, pripeljni s ceste. Eden od teh star kar nekaj let in unikatno predelan, cel v kromu. Eden pa od njegove hčerke. Tretji pa sploh ne vem če sem ga videl. NOBENIH PROSPEKTOV !!!! Mogoče ne za nas navadne smrtnike. Stojnica bedna do konca, za putom ena stara naliąpana ľenska, naveličana vsega in sama nase jezna, ker je morala biti tam za pultom. Skratka do fula neprijazna!! Obiskovalci so se naglas spraąevali: A to je ta Harley Davidson ? Sramota kakąen ątant...... Me zanima, kaj bi rekli vodilni ljudje iz tovarne HD, če bi videli tako beden ątant za prodajo njihovih motorjev.

Ice napiąi ąe ti kako pri vas v Avstriji prodajajo nove Harleye. A so tudi take budale???

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice napiąi ąe ti kako pri vas v Avstriji prodajajo nove Harleye. A so tudi take budale???

noja,na dunaju,v salzburgu in v celovcu so HD-dealerji vec kot kompetentni,saj vsi sami vozijo in izdelujejo unikatne predelave.v graz-u imamo pa enega ........hmmmm.....tko diplomatsko povedano....inverznega golobucnika.....ki sicer proda stevilo HDjev,samo o vsem ostalem nima pojma.delavnica je bolj tko-tko (ce ti pokrov od drugega cilindra na prvega zasraufajo in obratno....ne vem no ) in tudi njegov odnos do nestalnih strank je bolj "hladen".sem bil parkrat tam in me ni noben 5% smirglal.mogoce,ker nisem prisel z avtom ali HDjem,ampak z japoncem?? videti ga tudi ni nikjer z drugimi motoristi,samo HOGovci se po svoje snobirajo.

to je tovarniski HD-dealer.potem je pa se ene par delavnic,kjer je celoten servis na spici.dobrosrcen,prijazen,kolegijalen.....skratka,kakor mora biti.

res mi ni jasno,kako schratter (official HD-dealer) zivi IN se polno dela ima.vsi,ki jih poznam in vozijo HD so izjemno nezadovoljni z njim.go figure.....

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE ENA MOČNA O HD - odprta vrata!

Sem se včeraj pogovarjal s kolegom,ki je pri nejmu za velik denar HD nabavu.Pa sem mu omenil tale nasa razglabljanja.

NJEGOV KOMENTAR:ko sem od njega odpeljal HD,naj bi se včlanil v HD klub(ne vem kaksno ime majo)in na pristopni izjavi podpisal-da se bom

udeleževal samo zborov ki jih organizira HD.Vse ostalo...tudi potovanja z Japsi odpade!

NE VEM....A JE KDO SLIŠAL , DA JE TO URADNA POTEZA FABRKE HD?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra,mozno bi bilo po obnasanju vecine voznikov serijskih HD,samo mocno dvomim,da za tem stoji tovarna.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

As a matter of a fact, tole bi lahko postalo kar stalnica... Ko se nabere zadosti pripomb / pohval o kaksni firmi, bi jim lahko poslali eno pismo od motosveta... ?

-=> //otos/et.co//

Jaz jim ne bi pošiljal ker :

1.)Mislim, da sam vidi na MOTOSVETU, če ne, mu pa drugi povejo.

2.)Naj ne misli, da se z njim ukvarjamo, ko ga j....

3.)Dirigirana akcija nima takega uspeha, kot spontan odziv kakršnega je deležen sedaj na mOTOSVETU.

4.)Struktura njegovih kupcev je taka, da se ne bo preveč sekiral kljub mnenju, ki ga imamo do takih povzpetnežev.

5.)Vse bo stalo kot je, dokler bo snobov dost na svetu.

MOTOSVET pa berejo. Sem zadnjič pod rubriko čelade pojamral, da mi vizir proti soncu sam dol pada, so se mi sami javili od TC MOTOSHOP in predlagali, da naj prinesem pokazat, da bodo poskušali urediti.

Pohvalno ni kaj.

lp RAN

Uredil - RAN on 05/10/2001 09:05:58

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra!

Ko kupią Harley Davidsona avtomatsko postaneą član kluba HOG (Harley Ovner Group). Prvo leto ti tovarna plača članarino. HOG za Slovenijo se imenuje HOG - LIPA CHAPTER SLOVENIJA. Ko si enkrat v HOG imajo pa svoja pravila. Hogovci ne hodijo na navadne moto zbore ampak majo svoje. Imajo skupne voľnje, gredo strelat glinaste golobe, to soboto so ąli kegljat, dva tedna nazaj so ąli na gokart v BTC, kasneje je njihov član praznoval rojstni dan, spomladi so imeli piknik v kamniąki Bistrici (valjda, da samo za HOG. Sej meni boli k.... kaj majo oni, vendar mi gre pa na ľivce, ko se srečamo na cesti in nočejo pozdravt - jim je izpod časti. To me pa ful razpizdi!!! Tudi junija jih ni bilo pred parlamentom, ko smo Pahorju izročili naąe zahteve in podpise - LEPA SOLIDARNOST IN SOKULTURA. Priąli so lahko MK-ji, MC-ji, Motosvet in drugi neklubski motoristi. Oni pa: ko vas jebe!

Pol jim je pa eden njihov član rekel FUCK OFF!!! in je naredil svoj moto klub MK Orel (zato je v MK Orel toliko HD) in so začeli Orli hoditi tudi na obične motozbore, tudi na Hrvaąko, v Bosno. Spomladi so bili celo v Beogradu. Tudi zbore so naredili, da daą kapo dol. So tudi člani ZMKS. Za svoj emblem so si zbrali Harleyevega orla, ko pa je Mihelič to zvedel, je pa ponoru in jim grozil s toľbo in podobno.

To je samo grobi opis, tako sem jaz sliąal, če pa je resnica drugačna pa naj pove!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, res je, da Harleye vozijo posebni tiči, in če se imajo za neki posebnega, je to pač njihova stvar. Je pa res da so vsi k jih jest poznam pač mal snobovski. Pa sej nej se grejo po svoje, če jim je tko bolj všeč. So pač Harleyci in ne motoristi. Če me bo pa kdo v drugo prepičal, bom pa zlo vesel, da sem v zmoti !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NISO VSI BUDALE....JE NEKAJ FULL DOBRIH LJUDI....DA NE BO POMOTE..PA DA NE BI KDO VSE V EN KOŠ DAJAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je: poznam in se vcasih skupaj vozim z kar parimi lastniki harleyev ampak cisto noben od njih ni vclanjen v HOG. tudi noben nima nic dobrega za povedat o njih ker so (po njihovih besedah) sami pozerji in snobi in dalec od bikerjev. eden od njih (motorist je ze 30 let) je bil enkrat na sestanku HOG v eni od boljsih (drazjih) LJ restavracij. bil je edini z motorjem in v usnju. kmalu je mel dosti in je sel, glavna "anekdota" pa je da mu je jonas in se par tipov pamet solilo o motorjih in predelavah. in oni to tipu ki ma letno vec km kot vsi ti v zivljenju.

aja ampak ne vozi samo harleya ampak predvsem japonske endure in kake jap al pa bmw motorje. harleya ma pa kot "ljubico" za lepe soncne nedelske izlete.

na podlagi tega kar sem sam videl in slisal lahko samo recem: ma ko jebe HOG, snobovske skupine bojo vedno - ti so si pac motorje zbrali za zdravit komplekse in povecevanje samozavesti. bi rad videl kolko HOG-ovcev se sploh kam pelje (ne motor na ladjo pa pol frajer bit).

ampak saj vse skupaj me v principu drugace ne moti, razen da pluvajo po vseh ostalih motorjih in njihovih voznikih. bi rad videl te sminkerje kako bi enega "posranega" japonca z 100+ konji vozli. v prvem grebnu bi koncal.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY !

O ja HOGOVCI se vozijo ampak samo v svoji družbi. Delajo izlete po Sloveniji in tudi v tujino so šli (npr. FAKKER SEE v Avstriji).

Če je samo malo oblačno vreme je udeležba minimalna, zgleda da so vsi iz cukra.

Njihova vožnja se začne tako: zbor pred Motoklubom (salonom HD) na Viču v Ljubljani, nato pozerska vožnja skozi Ljubljano (to je tudi reklama za Miheliča, ampak oni se tega verjetno ne zavedajo), potem jo pa mahnejo po Sloveniji. Vmes sledi kako kosilo, obvezno v dragi gostilni.

Priljubljena je tudi vožnja brez čelade, tako da se jih fino vidi in opazi. Eden takih primerov (kretenov) je tudi JONAS, ki ga še nisem videl s čelado na glavi. Ko pa ti pripelje nasproti te noče pozdravt, pa čeprav mu ti s svojega japonskega motorja najmanj trikrat pomahaš.

Pa nimajo vsi Harleyisti radi Miheliča, pa so ga poslal v kurac in je ratal MK OREL in nekaj kao HOG 2, katerega so pred leti ustanovili v TWINU in mislim, da ima še danes tam svoj sedež.

Fantje in dekleta lahko se pa enkrat zmenmo in gremo eno popoldne pred njegov salon parkirat svoje motorje. Med tem, ko bodo motorji stali pred salonom bomo mi v kafani zraven salona pili in se mu režali.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Fantje in dekleta lahko se pa enkrat zmenmo in gremo eno popoldne pred njegov salon parkirat svoje motorje. Med tem, ko bodo motorji stali pred salonom bomo mi v kafani zraven salona pili in se mu režali.

povej kdaj.rezim se zmeraj rad.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi za. Vseeno pa bi bilo dobro prej preverit, če je on res notri, ker je drugače tam njegova hčer, ki pa je zelo v redu.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz sem tudi za. Vseeno pa bi bilo dobro prej preverit, če je on res notri, ker je drugače tam njegova hčer, ki pa je zelo v redu.

Bye

Desmo

gremo v vsakem primeru, drugace bomo pa hcer gledali!

ne resno pridem zraven svojo "japonsko piksno" pokazat!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...pridem zraven svojo "japonsko piksno" pokazat!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Jaz pa italjansko. DUCE, DUCE, DUCE...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smeh je pol zdravja............in jaz sem rad zdrav...!!!!!!!!!!!!

SAMO DOBR DATUM IZBERTE....najbolje takrat ko bo kakšen zbor HOG-a organiziran.

tudi mi se znamo voziti brez čelad press

Uredil - klimbra on 07/10/2001 11:00:29

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, takšne datum, da bom lahk še jst svojo Hondo zorganizirala in prpeljala. :))

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tadej, k' jih t'ko dobr poznaš.

Kam spada oz. je včlanjen Janez(Vič-zavore) ?

Mislim da je pri orlih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tadej, k' jih t'ko dobr poznaą.

Kam spada oz. je včlanjen Janez(Vič-zavore) ?

Janez Hribar iz zavornega servisa je včlanjen v HOG in MK OREL. Pa mogoče ąe v kak klub.

Samo Janez ni tipičen primer HOG-ovca. Hodi tudi na navadne moto zbore, da za rundo, podebatira s tabo, ...

Spomladi je bil z Orli v Beogradu.

Tudi ko prideą k njemu na servis zamenjat zavore (na avtu) ti jih takoj zamenja, če pa prijavią, da ti tudi ti motorist, ti bo dal sigurno kakąen % popusta. Tudi oba njegova delavca sta motorista.

Če pa koga zanima kako in kaj glede Janeza, naj kar njega vpraąa jutri na zabavi v Twinu.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem na TV SLO 2 gledal dirko GP 500. Komentiral jo je Mihelič. Bil sem presenečen kako dobro je komentiral. Razlagal je kako je potrebno nastaviti blaľilnike, kako se mora poloľiti v ovinek, kdaj je potrebno dodati gas. Ko je Rossi ľgal gumo je razlagal kako se to naredi, ….

Pa sem si rekel tip mogoče ni tako slab.

No včeraj popoldne sem se vsedel na motor in me je pot zanesla tudi mimo njegovega novega salona na Tbilisijski. In kaj vidim: salon prazen in listek z napisom: Preselili smo se na Trľaąko. Se odpeljem tja in vidim, da so spet v starem salonu na Trľaąki pri črpalki na Viču.

OK, parkiram motor in poglej poglej v salonu sedem Harleyev. Pa vsi so registrirani, da niso mogoče testni. Pa en veteran med njimi letnik 1938. No grem notri in na vratih listek iztrgan iz blokca, na njem pa na roko napisan delovni čas. Vstopim, nikjer nobenega. Pozdravim. Nič. Čakam minuto na vratih in pride drobcana punčka - hčerka in me gleda, nič me ne pozdravi. No pa rečem ali si lahko ogledam tistega veterana. Ja lahko. Gledam kake pet minut, vmes Mihelič nosi neke ąkatle. Hčerka vsake toliko časa poąkili k meni, ne reče nič. Verjetno samo kontrolira, da nebi česa ukradel. Do mene pa itak ni stopil nihče, da bi me mogoče vpraąal, če mi lahko kako pomaga, če kaj ľelim, kaj me zanima. SKRATKA BONTON JE ZA MIHELIČEVE NEZNANKA.

No po desetih minutah ogledovanja vpraąam hčerko, če so ti rabljeni-registrirani Harleyi za prodajo. Pa mi reče, da ne in da so samo shranjeni v salonu čez zimo. Ok, sem hotel pogledati ąe jakne in dele za Harleye, ki so zloľeni na policah, pa me je vse skupaj minilo, ker sta mi obadva (Mihelič in hčerka) s svojim nezanimanjem za mene kot stranko dala vedeti, da ju sploh nezanimam.

Pred salonom se ąe ekrat obrnem nazaj in vidim napise: Harley Davidson, Ferrari, Maserati.

Ampak v slonu nobenega novega Harleya, nobenega Ferrarija in nobenega Maseratija. Kako si Mihelič zamiąlja, da bi naprimer jaz priąel v salon in kupil HD model Road King, pa mi ga sploh ne more pokazati v ľivo, testna voľnja je pa itak znanstvena fantastika.

V glavnem njegov salon je po moji oceni ena sama BEDA!!!!

No pol sem ąel pa v PANADRIJO v Ljubljani in si začel v salonu ogledovati DAELIMA. V trenutku je do mene pristopil prijazni prodajalec, me vpraąal kako lahko pomaga, kaj bi rad izvedel o motorju, itd. Rekel sem mu, da sem v slonu samo informativno, da nisem potencialna stranka. Pa ga to ni čisto nič motilo. Dal mi je prospekte in cenike. Za testno voľnjo se je opravičil, da trenutno nima testnih motorjev, lahko pa mi ga pripelje od trgovca iz Kranja, za kar bi moral počakati en dan.

Skratka ponudba in prijaznost.

No Motosvetovci tako je to pri enih in pri drugih trgovcih oz. uvoznikih.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!