Skoči na vsebino

Dan odprtih vrat Harley Davidson + HOGOVCI


.T.

Priporočene objave

Tadej, mene pa zanima, ali ste takrat, ko ste vozili BMW-jeve motorje, vozili motorje z LJ registracijami, ali nemške. Ker BMW ima pri avtomobilih organizirane roadshowe, ki so organizirani direktnoiz Nemčije oz muenchenskega BMW-ja, in tudi avtomobili niso naši temveč nemški. Ali je bilo pri motorjih tudi tako? Sej, ko si ti napisou o vožnji s HD, sem si mislu, da je Mihelič organizirou testne vožnje na nivoju kakšnega evropskega distributerja in od tam tudi dobiu motorje. Po svoje ga sicer razumem, da pri prodaji tistih par motorjev letno ne more imet nevemkakšne horde testnih motorjev, ampak vseeno bi lahko pokazou mal več poslovnosti.

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi

V soboto, 6.10. in 29.10. smo vozili motorje z Ljubljanskimi registracijami.

V soboto, 7.4. na Mobikrogu pa smo vozili motorje LJ, CE, ZG registracije in tudi brez registracije, ker so bili ąe novi pripeljani iz Nemčije.

Mislim pa, če se ti slučajno odločią za nakup Harleya, ki stane 45.000 DEM, ga moraą pa vsaj v ľivo videti in ga tudi preizkisiti. KAJNEDA ???

Ko je Fisherman kupoval svojega BMW, ga je prej dobil domov za teden dni in ga je lahko preizkuąal po mili volji.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pustite HD biti HD in HOGovce HOGovce.itak imajo bolj malo veze z motoristicno sceno (izjeme potrjujejo itd...).tu moras pri HDju na kolenih prositi,da ti dovoli,da se gor vsedes.testna voznja? pri HD? v graz-u? HARHARHARHARHAR.......good one

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nak, prvi sneg je dejstvo in nas bo kot vsako leto tudi letos presenetil. Jaz raje čakam na trenutek, ko bo prvi sneg skopnel, da bom lahko zapeljal en krog.

Glede Miheliča: Komaj čakam, da zadenem na lotu, pol bom šel pa ves razcapan friku mahat pod nos s šopom bankovcev, da se mu bodo sline cedile. Najprej bi ga zrajcal, da hočem kupit V-roda (bolna želja tudi v resnici O.S.T.) pa še cel kup opreme, pa še kaj zraven. Pol bi sestavila naročilnico, pa pogodbo, na koncu (po kaki uri ali dveh) bi se premislil in ga poslal u k.... Po svojega V-roda bi šel pa v Zagreb ali v Celovec. Če zadeneš na lotu, money is no object.

LP, Lucky

Burn to be wild

Uredil - lucky on 10/10/2001 09:21:22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janez Hribar je pa taprav dec, pa tud star motorist (star po stažu). Nekoč je pa vozu BMW. Prav nič se mu ne pozna, da ima HD-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Tadej, k' jih t'ko dobr poznaą.

Kam spada oz. je včlanjen Janez(Vič-zavore) ?

Janez Hribar iz zavornega servisa je včlanjen v HOG in MK OREL. Pa mogoče ąe v kak klub.

Samo Janez ni tipičen primer HOG-ovca. Hodi tudi na navadne moto zbore, da za rundo, podebatira s tabo, ...

Spomladi je bil z Orli v Beogradu.

Tudi ko prideą k njemu na servis zamenjat zavore (na avtu) ti jih takoj zamenja, če pa prijavią, da ti tudi ti motorist, ti bo dal sigurno kakąen % popusta. Tudi oba njegova delavca sta motorista.

Če pa koga zanima kako in kaj glede Janeza, naj kar njega vpraąa jutri na zabavi v Twinu.

Tadej

Saaaamee lepe besede. By the way: Kdo ga pa drugač Gargamel kliče?

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kdor se grdo obnaša (a je tako Perla), ga doleti kazen.

Pred kratkim sem izvedel, da bo HD prekinil sodelovanje z g.Miheličem. Vem pa, da so mu Američani rekli, da od njih ne dobi niti enega Harleaya!

Govori se, da bi zastopstvo za HD prevzela AVTOTEHNA VIS ali pa AVTOHIŠA CLASS.

Dvakrat sem se srečal z Miheličevo hčerko. Jest na svoji Yamahci ona na belem HD - Fat BOY. Jo pozdravil, ona pa mene ne nazaj. Kakšna vzvišenost!!! Upam, da ji bodo Američani vzeli FAT BOYA.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Upam, da ji bodo Američani vzeli FAT BOYA.

zakaj pa upas na americane? ......to ti slovenci ceneje "opravijo"

-------

500 and counting

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Moja prijateljita Tamara, bi si rada kupila cisto novega Harelya, model Sportster 1200, pa me zanima, kje ga sploh lahko kupi oz. naroci.

Za odgovore se vam ze v naprej zahvaljujem. Tamara pa obljubi, da se udelezi kakega nasega FS.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah...v graz-u bi ga lahko nasel,sigurno pa v salzburg-u pri avstrijskem uvozniku (firma HD-BLM).

www.schratter.at je dealer v graz-u

www.sintschnig.at je dealer v klagenfurt-u

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da imaš veze s hogovci zato se ne delaj norca z nas tadej

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIKO MIHELIČ......to je pravi naslov,pa še dobre cene ma,pa najboljšo ponudbo.....da o postrežbi in preizkusnih vožnjah ne izgubljam besed.

Kolikor ga poznam,da na plačilo v kešu še dodatnih 15% popusta,tko , da se nakup 100% izplača.

BTW....ima pa trgovinico polno založeno.....več ali manj vse možne modele,veliko barvnih kombinacij......pa vsaj osnovne modele(najbolj tržne) tudi za preizkusit.........

Po zadnjih podatkih so vsi opremljeni z zimskimi gumami,če pa je snežna odeja le previsoka,pa na željo kupca namontirajo tudi verige.

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NIKO MIHELIČ......to je pravi naslov,pa ąe dobre cene ma,pa najboljąo ponudbo.....da o postreľbi in preizkusnih voľnjah ne izgubljam besed.

Kolikor ga poznam,da na plačilo v keąu ąe dodatnih 15% popusta,tko , da se nakup 100% izplača.

BTW....ima pa trgovinico polno zaloľeno.....več ali manj vse moľne modele,veliko barvnih kombinacij......pa vsaj osnovne modele(najbolj trľne) tudi za preizkusit.........

Po zadnjih podatkih so vsi opremljeni z zimskimi gumami,če pa je sneľna odeja le previsoka,pa na ľeljo kupca namontirajo tudi verige.

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Klimra rabis ocala!! Mihelic nima vec table HARLEY DAVIDSON na svojem salonu, torej .......

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so mu vzel licenco? To mu deli!! Prav mu je, privoščim mu, da bi mu še Ferrarija vzel, pa da podpiše pogodbo za prodajo Tomosov.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky,

ne ti meni Tomosa žalit.

So mi dali možnost, da sem pripravništvo opravil in prvo službo tudi.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, saj ne žali Tomosa. rekel je samo, da je Mihelič prevelik gumpec, da bi lahko prodajal takšno kvaliteto, kot je Tomos.

BTW, a ste že videli novega Tomos Revival-a?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem ga vidla ravno ta vikend v eni trgovinci. Full dobro zgleda. Meli so plavga in rdečega. Za se vozit po mestu je prov enkratna stvarca ...

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NIKO MIHELIČ......

Klimra rabis ocala!! Mihelic nima vec table HARLEY DAVIDSON na svojem salonu, torej .......

Tadej

KAJJJJJJJJJJJJJ

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lucky,

ne ti meni Tomosa žalit.

So mi dali možnost, da sem pripravništvo opravil in prvo službo tudi.

Brrrm

Mi na kraj pameti ne pade, je bil moj prvi pravi motorin. Tomos je resna tovarna z dolgo tradicijo, v Sloveniji pomeni nekaj takega ali celo več kot Harley v USA. S tem, da naj poskusi prodajati Tomose, sem hotel samo povedati, da se legende ne prodajajo same in da je v to treba vložiti nekaj truda (roko na srce, za prodajo Tomosa moraš dandanes biti pravi maher. Podobno kot tisti, ki vztrajaj z Lado). Najbolj bi mu privoščil, da bi mu čez eno leto vzeli še Tomosa, pol bi se pa lahko od sramote samo še v zemljo vgreznil.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Včeraj je bila lepa sreda. Na Tromostovju kar lepo število motorjev. Nihče ne navija, nihče ne izstopa. Vsi uživamo v debatah.

Pol pa malo pred osmo uro BRUUUUUUUUM, POK, POK na Tromostovje prihrumi 6 Hogovcev s predsednikom na čelu. Se ustavijo in nato tlačijo motorje v samo sredino. Med tem, ko parkirajo motorje, se mašina vrti na najmanj 4.000 obratih. Nato na mestu turirajo in gledajo naokoli, če so dovolj v središču pozornosti. Ko turiranje ni dovolj se eden od njih odloči pokat. Na hrbtu našitek HOG + MK Ribnčan. Reg. tablica je tudi iz ribniškega konca. No kmetavzar je prišel v LJ. Tip sedi na svojem HD in poka kakšni dve minuti. Folk se pa zgraža. Mamice z vozički zbežijo, kakšen mulček začne jokat, mame se jezijo. Djevoje u ljetnim haljinama izjavijo: PIZDA KAKŠEN KMET! No, potem ko se sparkrajo se duvajo med motorji in potem po pol ure začnejo počasi odhajat. Seveda s ful turiranjem in vsi samovšečni.

Ostalim prisotnim motoristom nam je šlo :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Upam, da se zaradi takih prepotentnih izgredov ne bodo začele pizdarije zaradi tradicionalnih sredinih srečanj motoristov na Tromostovju.

Tadej

In Hogovci naj bi bila nekakšna elita. Sami zakompleksani stari bedaki, ki svoje fustracije sproščajo na zgoraj opisani način. FUJ!

Rastka, ki je bil včeraj zraven, pa naj bo kot predsednika sloveskega HOGa še posebno sram za take izpade.

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!