Skoči na vsebino

Dan odprtih vrat Harley Davidson + HOGOVCI


.T.

Priporočene objave

Tadej, vzel si mi izpod tipkovnice!

HOGovci v SLO = Kmetavzarji samovšečni zrasli ob premajhni pozornosti na gnojnem kupu za bajto, medtem ko sta ata pa mama morala kravce in pujske futrat.

Kako bi jim to poslal? Imajo kakšno web stran, da jih spljuvam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel tudi jaz možnost, ko sem letos motor menjal, da bi si kupil HD, tudi pretirano drag ni bil, samo, mi je pa moja rekla, da še nisva tko stara pa nesposobna, da bi moral HD kupovat. :D No pa je italijanska krava padla. Mislim da (razen redkih izjem, kot je npr. Mustang) imajo HD vozniki ene čudne pojme glede tega, kaj je motor pa zakaj je.

lp

Rudi

p.s.

Sam jih je pa zato tko luštno po cesti prehitevat, ko se z njihovimi sodčki vlečejo :lol1: , zmerej eno prestavo dol zmečem pred tem, da mi motor ja bolj piska, ko grem čist počasi mimo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko turiranje ni dovolj se eden od njih odloči pokat. Na hrbtu našitek HOG + MK Ribnčan. Reg. tablica je tudi iz ribniškega konca. No kmetavzar je prišel v LJ. Tip sedi na svojem HD in poka kakšni dve minuti.

:D :D :D ... videla jaz tega kmeta na poti v LJ... kako že :rolleyes: ... Lavrica... kolona vozil... vsi peljemo 60km/h... evo njega on piči po desni strani... krompirjevc bi rekla, ker mu ni nihče iz stranskih ulic pripeljal <_< ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nato na mestu turirajo in gledajo naokoli, če so dovolj v središču pozornosti. Ko turiranje ni dovolj se eden od njih odloči pokat. Na hrbtu našitek HOG + MK Ribnčan. Reg. tablica je tudi iz ribniškega konca. No kmetavzar je prišel v LJ. Tip sedi na svojem HD in poka kakšni dve minuti.

Tadej

...kmetavzar navajen hrupa svojega fergusona in pozornosti(krave v štal),

da se ne bi kdo pozabu obrnt,ko je prišel ali odšel

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi jim to poslal? Imajo kakšno web stran, da jih spljuvam?

škoda sline ... raj pluni na škorenj in si ga zgloncaj :OK:

PS: dajmo se vzdržat zgražanja in pljuvanja ... takšni pač so, spremenit jih ne moremo ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa malo pred osmo uro BRUUUUUUUUM, POK, POK na Tromostovje prihrumi .....

Preventivno sem odšel že ob pol sedmih. Ker že dolgo ugotavljam, da se mi ni enačiti s pojmom motorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

PS: dajmo se vzdržat zgražanja in pljuvanja ... takšni pač so, spremenit jih ne moremo ...

To ne, mogoče pa bi jim le vsejali malo dvoma v njihovo samovšečnost? :devil:

Drgač maš pa prav, qrc jih gleda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preventivno sem od�el �e ob pol sedmih. Ker �e dolgo ugotavljam, da se mi ni ena�iti s pojmom motorist.

Preventivno se nisem bil na tromostovju v sredo, ker mi je to poziranje "mal' mim"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kmetavzar navajen hrupa svojega fergusona in pozornosti(krave v štal),

da se ne bi kdo pozabu obrnt,ko je prišel ali odšel

U mater, potlej smo pa zajebal. :wacko:

Ko so prišli, bi se morali vsi obrniti k njim in s telečjimi pogledi iztisniti iz sebe globok "MUUUUUUUUUUUUUU".

Ob odhodu jasno isto, ali pa vsaj zelo opazno prežvekovati. :D

Jap, Ein, nekaj je poziranja, nekaj je pa tudi tega, da se radi srečajo določeni osebki, pa še kakšen star znanec pride mimo. Saj potlej se itak kmalu preselimo drugam. Pa sladoled je dober na 3M. Pa popeki, popeki, teh bo tudi zmeraj več. Kaj češ, prašič ponavadi rinemo vsi na tisti kup, kjer spod že kaj lepo "diši".

Sicer pa, vsak tele ima svoj vesele.

Imej se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U mater, potlej smo pa zajebal. :wacko:

Ko so pri�li, bi se morali vsi obrniti k njim in s tele�jimi pogledi iztisniti iz sebe globok "MUUUUUUUUUUUUUU".

Ob odhodu jasno isto, ali pa vsaj zelo opazno pre�vekovati. :D

Jap, Ein, nekaj je poziranja, nekaj je pa tudi tega, da se radi sre�ajo dolo�eni osebki, pa �e kak�en star znanec pride mimo. Saj potlej se itak kmalu preselimo drugam. Pa sladoled je dober na 3M. Pa popeki, popeki, teh bo tudi zmeraj ve�. Kaj �e�, pra�i� ponavadi rinemo vsi na tisti kup, kjer spod �e kaj lepo "di�i".

Sicer pa, vsak tele ima svoj vesele.

Imej se!

Za srecanja z znanci bi si lahko nasli tudi kak prostor, kjer bi bilo vec prostora za parkiranje, nihce ne bi tezil, ce mas motor tam parkiran, pivo bi bilo cenejse.... pa se kaj

Pa po moje tudi kak popek bi se dalo videti, ceprav zame to pac pomeni samo smetano za povrhu... ce je ne bi bilo pa tudi nic hudega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi jim to poslal? Imajo kakšno web stran, da jih spljuvam?

Web strani nimajo. No, na srečo je na forumu brat od enega včerajšnjega Hogovca in verjamem, da mu bo zadevo serviral.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preventivno se nisem bil na tromostovju v sredo, ker mi je to poziranje "mal' mim"

preventivni in kurativno nisem bil to sredo na tromostovju ker je bil fuzbal ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na tromostovju od zdaj tudi viagro servirajo ob sredah :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na tromostovju od zdaj tudi viagro servirajo ob sredah :hmm:

Ja, po kaj pa misliš, da so HOG-ovci prišli :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imel dovolj denarja, bi poleg pravega motorja sigurno imel tudi harlija. In ja važen itak da bi bil, čeprav ne toliko kot ti mostiščarji od včeraj.

Jebiga, če maš harlija, se nekako pričakuje, da se temu primerno tudi obnaša.

Če bi pa priprdeli na 3M pod štangasom, pa se v en kot zgužval, bi mel pa tut še pa še za povedat.

Sam oni ki je pokal, je mogel biti pa malo boljši zvok, kot viragičem 250 :naughty:

Njihov odnos seveda ni opravićljiv, prav tako obnašanje in temu primerno se tudi zase držijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ze HD-ji niso nic vec posebnega na nasih cestah morajo biti pa vsaj njihovi lastniki, da jih se sploh kdo opazi. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ze HD-ji niso nic vec posebnega na nasih cestah morajo biti pa vsaj njihovi lastniki, da jih se sploh kdo opazi. :devil:

Če ne drugače ga "opaziš", ko dobiš pod prednjo gumo šrauf, z napisom HD :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na tromostovju od zdaj tudi viagro servirajo ob sredah :hmm:

Ja jo. Samo pazi! Je zakamuflirana v unem modrem sladoledu z imenom "plavo nebo".

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imel dovolj denarja, bi poleg pravega motorja sigurno imel tudi harlija. In ja važen itak da bi bil, čeprav ne toliko kot ti mostiščarji od včeraj.

Jebiga, če maš harlija, se nekako pričakuje, da se temu primerno tudi obnaša.

Če bi pa priprdeli na 3M pod štangasom, pa se v en kot zgužval, bi mel pa tut še pa še za povedat.

Sam oni ki je pokal, je mogel biti pa malo boljši zvok, kot viragičem 250 :naughty:

Njihov odnos seveda ni opravićljiv, prav tako obnašanje in temu primerno se tudi zase držijo.

Če bi imel dovolj denarja, si ne bi kupil kup starega železja (izjema je V ROD) ampak kak vrhunski motor kot so MV Avgusta ali pa Benelli Tornado.

Lej pokajo lahko po motozborih in po vaških veselicah. Na Tromostovje pa ravno ne paše, ker nas imajo tam motoriste že dovolj v nosu in tako pokanje samo še veča nestrpnost do sredinih srečanj motoristov na Tromostovju.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeeee no, pa ne spet začet z H-D ja ali ne. saj boga znamka ni nič kriva, je pač tako, da mnogi (svetle izjeme izvzete, upam da razumete na kaj se nanaša) pri nas v krizi srednjih let kupijo H-D ali kak drugi čoper če jim ne znese za H-D, potem zaštihajo tri krave za leder in resice, oropajo železnino za nete in ketne, pa army shop za nože in lisice in se grejo bad-boys.

in potem se pripelješ na 3M kjer nahvaležna jap bike raja sploh ne pade dol od zavisti in spoštovanja do tvojega american legend H-D, deklicam u "letnim haljinima" še ne spusti "olje" od vzburjenosti in kaj ti ostane kot da malo pokaš, saj drugače sploh ne izstopaš.

je že tako, da danes moto raja sploh ne prepozna in ceni pravega bikerja, neizobražene deklice, zaradi katerih pa se tako ali tako gre ta cel teater pa sploh ne ločijo med motorjem in jap. plastiko. šment, če to ni razlog za frustracije :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že tako, da danes moto raja sploh ne prepozna in ceni pravega bikerja, neizobražene deklice, zaradi katerih pa se tako ali tako gre ta cel teater pa sploh ne ločijo med motorjem in jap. plastiko. šment, če to ni razlog za frustracije :hmm:

HOG : PERVY = 0 : 1 :yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni HOG kriv, ce so "taki" zraven. :doze: "take" se najde povsod. way life goes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni HOG kriv, ce so "taki" zraven. :doze: "take" se najde povsod. way life goes.

šur da ni kriv HOG, ampak če si nekaj nalimaš na hrbet in maš take, pol si zraven če hočeš ali nočeš. ice, saj dobro veš kaj mislim .)

drugače pa smo že itak pisali, da je H-D sam kriv za to, če teraš tak marketing, ki ne išče za stranke motoristov ampak šminkerje, ki ti pokupijo največ robe pol si pač sam kriv. za mene je to, dolgoročno gledano, slab razvoj znamke. vprašanje če bo H-D imel še tak image čez 100 let glede na to kako se spreminja njihova struktura kupcev, no ampak to je že :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!