Skoči na vsebino

Dan odprtih vrat Harley Davidson + HOGOVCI


.T.

Priporočene objave

Hej, Tadej!

Najprej naj povem, da se seveda s pokanjem ne strinjam in da ni zaželjeno v naseljih ali ob ljudeh. Tako, kot se tudi ne strinjam z drugimi vrstami grdega vedenja in "nasilja" ...npr. verbalnega (pa naj bo to zavito v lepe beseda, ali obdano z neprimernimi izrazi in podobicami). Vem, da podobno misli in dela tudi večina prijateljev, ki se družimo.

Z mojm predhodnim zapisom na teh straneh sem zgolj želel razložiti, da niso vsi z oznakami HOG tudi (še/že) dejanski člani Lipa Chapterja. In da Lipa chapter ne more odgovarjati (kontrolirati) za dejanja zunaj chapterskih dogodkov. Iz razlage o prodaji HOG našitkov je bilo to seveda razumljivo. In poslpoševanje je zmotno.

Zagotovo pa prihod (tudi moj) na Tromostovje ni bil nek chapterski dogodek (takrat velja kodeks). Slučajno je prišlo nekaj manjših skupin ali posameznikov. Sem pa prišel prepozno, da bi videl dogodek, ki ga tukaj opisujete. Zato ga neposredno ne morem komentirati.

Pa še nekaj, Tadej: mislim, da vsaj ti vešl, da neprestano namigovanje, da so harleisti vzvišeni, snobovski, da ne odzdravljajo in podobna neprestana namigovanja ne držijo nič bolj, kot za kakršne koli druge skupine ljudi.

Srečno vožnjo!

Rastko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj, Tadej: mislim, da vsaj ti vešl, da neprestano namigovanje, da so harleisti vzvišeni, snobovski, da ne odzdravljajo in podobna neprestana namigovanja ne držijo nič bolj, kot za kakršne koli druge skupine ljudi.

Srečno vožnjo!

Rastko

točno tako, a se ne moremo met radi?????? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako, a se ne moremo met radi?????? :P

kako da ne !

mi se mao radi, radi, radi ,radi

mi se mamo radi, radi prav zares ! .) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako, a se ne moremo met radi?????? :P

jaaaa

:D

ampak tale debata mi je pa dala misliti ... če bo vse po sreči, bom drugo leto vozil HD, včlanjen v HOG & Lipa

Night Train - je zeloo lep HD

Kaj mislite?

:)

pies: definitivno-se-ne-hecam-press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Night Train - je zeloo lep HD

Ne bi se mogel bolj strinjat s to izjavo... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(pokanje) Razen na kakšnih motozborih ob določenem številu popitih kozlov pred prenočitvijo v šotoru.

Tukaj bom pa jaz raje modro tiho... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ni kaj, lepotci na HD motociklih so spet prekosili sebe. B)

Na TV3 so v glavnem terminu tko ponosno z špegelci in kodrčki pripeljali lepotičke pred dvorano, jasno nihče ni imel čelade... Nisem bolj papeški od papeža, saj imam sam čelado že do trgovine, pa tudi zakon je zakon, in to za vse, tud če si prelep da bi ga prebral, samo ob osmih zvečer pa pred toliko ljudi tkole debile iz sebe delat... :lol1: :lol1: :lol1:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pogledam svojega Capota pa zic, pa krivine pa ko je tko lepo blaten po vožnji po makadamu pa... :wub: :wub: :wub: v glavnem, ne, jim nisem. :yea2: Sem 3 leta na motor čakal, sedaj ko ga imam pa ugotavljam, da je bilo vredno. :yea2:

Ne resno, že dalj časa gledam, da je to postala moda; tipčki brez čelad, reklamne oddaje, kjer bejbiki sedita v avtu neprivezani, Gušti in Polona kako se mečkata cel dan po Stilotu v videu... spet neprivezana. Meni se to sploh ne zdi kul. I potem tele HD-jevce vidijo 12-13 let stari mulci, potem pa da vidimo a je imet kul čelado za na skuter al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..I potem tele HD-jevce vidijo 12-13 let stari mulci, potem pa da vidimo a je imet kul čelado za na skuter al ne.

Spet eden od nizkih udarcev:

to da lastnike HD-jev kriviš, da so kot vzor v neki TV oddaji krivi za to, da mularija ne nosi čelad na skuterjih ... daj no lepo te prosim, ali si pomislil, kaj si napisal?

Starši, šola, državna (vzgojna) politika idr. pa s tem dobe odpustek za svoje grehe, ker si sedaj ti pokazal na pravega in edinega krivca.

Po tvoji logiki so potem spoti in TV krivi za vso svetovno nesrečo od prostituceje, narkomanije, pokolov Muđahedinov do ... mah saj veš kaj mislim, ali ne?

Daj užuvaj na svojem motorju

&

pusti druge, da uživajo na svojem.

Če imaš pa kaj proti nevzgojnim TV oddajam, je pa HOG in Lipa pravgotovo napačen naslov za pritožbe.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, sem dobro premislil. Dejstvo je da so točno pred počitnicam v eni od, pri mulariji bolj, gledanih oddaj trije modeli na mamljivih motociklih, kjer je bilo naglas s ponosom povedano, da gre za HD, pripeljali tri mične dekline. Če tole ni stvar, katero bo mularija posnemala, pol pa ne vem :hmm:

Se strinjam, da tole ne predstavlja niti 1 promila od tega, kje vse mularija zglede vleče, samo, mi gre pa na k... da so natančno tisti sodelovali pri tem. Če bi pri vsaki stvari rekli, da je vpliv tko majhen, da je zanemarljiv, potem bi nazadnje vsota tah majhnih in zanemarljivih vplivov prej la slej narastla...

Ma, sem že začel :topic: filozofirat, v glavnem, a je tko hudo eno čelado na pisker dat, vsaj vozniku, če jih že punce nimajo, da se jim frizura ne frdirba ?

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ja je tko hudo eno čelado na pisker dat, vsaj vozniku, če jih  že punce nimajo, da se jim frizura ne frdirba ?

lp  Rudi

ej Rudi - poizkusiva še enkrat - na 2. način.

1 ni težko čelade gor dat = ok?

2 na cestah vidim (posebej na naši ulici tipsona na CBR-ki, ki z 200km/h vozi po cesti kjer je veliiko otrok (šola), psov, ljudi, avtov - skratka gužva - BREZ ČELADE) veliko motoristov na cestakih brez čelad. Ko bo lepo vreme se postavi ob Celovško in štej, koliko bo takih na cestakih in koliko na chopperjih - da ne bomo samo o HD-jih in da imaš nekoliko več šans :naughty:

3 kako veš kaj je režiser zahteval od ljudi katere so snemali in jim naložili lepotice na zadnji sedež

ZATO

obsojaj TV in ministrstvo za kulturo in šport

NE

pa HOG in Lipa

Upam, da sedaj razumeš o čem govorim?

Ali morda še vedno ne?

Govorim o tvoji podzavestni želji nekomu podtakniti nekaj za kar ni kriv - kaj je pa vzrok tej želji, pa naj ugibajo strokovnjaki in to povedo tebi - ys ti ne bom.

:unsure:

Definitivno pa velja:

tega ne moreš naprtiti Lipi in HOG-u, pa če se če tako trudiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, ker se mešam v debato. Kolikor sem razbral so bili, so in bodo vedno "pametni" in "pametnejši", ne glede na to al si plastičar al drek pumpar. Moje mnenje je, da je najbolje poskrbet za svojo glavo. Če pa poleg tega še dober vzgled narediš, pa še tolk boljš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je, da je najbolje poskrbet za svojo glavo. Če pa poleg tega še dober vzgled narediš, pa še tolk boljš.

S tem se pa vsi strinjamo - nedvomno.

Zelo dvomim, da bi našel med motoristi,

pa naj bodo to HDjevci, hondaši, yamahaši, KTMovci in celo brezčeladnimopedisti,

kakega nasprotnika tega mnenja.

Če pa slučajno obstaja kakšen, se pa gotovo ne bo javil iz bojazni, da "jih ne bi slišal".

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Meni se zdi, da vsi tile skuteristi, ki najbolj divjajo še najbolj oponašajo cestake - po stilu in načinu vožnje. Pa še tile moderni skuterji vsi zgledajo kot kakšni pomanjšani plastičarji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAš parv Jur, v bistvu je na žalost res zmeraj več ljudi, na sam na HD brez ččelade. Danes se je po moji ulici non stop en tip s tanovo Jamaho 660 preganjal brez registracije in čelade, pol je brez čelade po cesti priletel en s KTM-om, par mulcev na skuterjih tip na hondi shadow,... V bistvu je čast motoristov rešil le moj kolega ki je prišel z integralko pa brez sprednje šipce, ker mu jo je veter odpihnil :hmm: kvaliteta čelade na višku.

V glavnem, če se bo tko nadaljevalo... :kva2: .

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAš parv Jur, v bistvu je na žalost res zmeraj več ljudi, na sam na HD brez čelade...

V glavnem, če se bo tko nadaljevalo... :kva2: .

lp Rudi

To bi lahko imenovali tudi "naravna selekcija" med motoristi na splošno.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj, lepotci na HD motociklih so spet prekosili sebe. B)

Na TV3 so v glavnem terminu tko ponosno z špegelci in kodrčki pripeljali lepotičke pred dvorano, jasno nihče ni imel čelade... Nisem bolj papeški od papeža, saj imam sam čelado že do trgovine, pa tudi zakon je zakon, in to za vse, tud če si prelep da bi ga prebral, samo ob osmih zvečer pa pred toliko ljudi tkole debile iz sebe delat... :lol1: :lol1: :lol1:

lp

Rudi

Jaz se vozim brez čelade vedno, kadar poziram objektivu! Ampak na cesti še vedno vidim več sportakov brez čelad, kot choperistov. Ali so potem sportaki v povprečju večji pozerji?

Dragi Rudi, roko na srce in bodi odkrit. Bi si ti natikal čelado pred reflektorji za 20m dolgo turo 10 km/h?

Kar se pa slabega zgleda mladini tiče - ko se bodo po TV-ju nehali klati in streljati, bi bilo pa mogoče pametno razmišljati še malo v tej smeri.

Ali te je pač zbodlo le to, da ti H-D-ji niso všeč, potem pa pljuvaš vsevprek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...selektivno zaznavanje...

Je pa res, da so VSI motoristi brez čelad slab zgled mladim! Sem bil pa prejšnji teden pri sosedih v Dalmaciji in edina motorista, ki sem ju videl nositi čelado, sta bila dva na skuterju - verjetno sta bila tujca :hmm: Se pravi, da pri nas še ni tako slabo?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...selektivno zaznavanje...

Je pa res, da so VSI motoristi brez čelad slab zgled mladim! Sem bil pa prejšnji teden pri sosedih v Dalmaciji in edina motorista, ki sem ju videl nositi čelado, sta bila dva na skuterju - verjetno sta bila tujca :hmm: Se pravi, da pri nas še ni tako slabo?!

sam tam čelada ni obvezna!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si pa ti tio slišal, da na hrvaškem čelada ni obvezna :?

Fora je sam v tem, da policaji do zdaj niso veliko pizdili. če si se vozil brez čelade, letos pa se začenjajo obsežne čeladne akcije, so be careful.

Edino v ZDA pa še to ne v vseh državah ni obvezno nositi čelado oz. tam zakon veleva, da moraš obvezno imeti ali čelado ali zaščitna očala(povdarjam gre za zakone znotraj vsake države posebaj)

AJA pozabil sem napisat svoje mnenje o nošenju čelade :D

HELMET LAW SUKS

zakaj, ker z ne nošenjem čelade ne škodiš drugemu v primeru nesreče, tako da je to lastni izbor al boš rizkiral al ne. Tako kot pas v avtu .)

Popravljeno . Popravil uzzy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA pozabil sem napisat svoje mnenje o nošenju čelade :D

HELMET LAW SUKS

zakaj, ker z ne nošenjem čelade ne škodiš drugemu v primeru nesreče, tako da je to lastni izbor al boš rizkiral al ne. Tako kot pas v avtu .)

A ja ? A res ?

Vse lepo in prav, do takrat ko bo en tak vse stroške zdravljenja, ko ga skup dajejo in vse z rehabilitacijo lahko traja več let in košta več kot bo tip cel življenje zaslužil.

Plačujemo pa davkoplačevalci.

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi Harleyaši/Hogovci.......zdaj so krivi za slab vzgled, pa še za veliko polemiko o nošenju ali ne nošenju čelade.... :? .....pa skor čist tiho so.....

Alla :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!