Skoči na vsebino

Dan odprtih vrat Harley Davidson + HOGOVCI


.T.

Priporočene objave

Point ni v nobeni razliki & totalka brezvezno je kakršnokoli nakladanje o razlikah, ker smo vsi v povprečku isti.

Sey se mi zdi, da si ti poudaril razliko med obojimi. :rolleyes: :rolleyes:

Par postov višje. :)

Sam, yst sm vseen še žalosten, lepo, da še kdo trpi, he-he.... B) No, mal heca, brez zamere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sey se mi zdi, da si ti poudaril razliko med obojimi. :rolleyes: :rolleyes:

Par postov višje. :)

Sam, yst sm vseen še žalosten, lepo, da še kdo trpi, he-he.... B) No, mal heca, brez zamere...

yeah,

seveda so razlike:

- ti si recimo glavo višji od mene..

- maš (nimaš) drug moped

- težijo ti drugi ljudje

- maš druge sitnosti ...

ampak

ko sediva na motorju,

ko ne gledava kroma/laka pod sabo

ko ni nič

le veter

takrat pa ni razlik med nama/nami

:)

&

that's the poinit of all points

pies: peesda si žalostn - prow ti je ..

:devil:

še ys mal hecam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yeah,

seveda so razlike:

- ti si recimo glavo višji od mene..

- maš (nimaš) drug moped

- težijo ti drugi ljudje

- maš druge sitnosti ...

ampak

ko sediva na motorju,

ko ne gledava kroma/laka pod sabo

ko ni nič

le veter

takrat pa ni razlik med nama/nami

:)

Ah, Jurij, Jurij, kako sva si različna... B) B) B)

Ena glava-en motor-en veter, res ye vseen.... :) :) :grim :grim

Take care, my man! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
Ne morem, da ne bi že sedaj vprašal rozija (pa še koga :hmm: )

Bo v petek kaj $

Bo, bo! B)

No, moja malenkost sicer ni bila bog ve kako produktivna, ampak skupno smo pa kar lepe denarce nabrali. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebela, nekaj ni v redu s to stranjo :eek:  Ko dam start, se začne kar ekran trest. Sem raje prekinil, da mi ne bi kaj skurilo, pa ven padlo :whistle:

To je samo "simulacija" občutkov, ko pritisneš knof "START" na pravem Harleyu. :kva2:

P.S: daj zvočnike na glas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi zelo lepa stran.

Včeraj sem videl na POP-u reklamo za Miljonarja, kjer bodo nastopili Hogovci.

Med njimi sem zagledal osivelega bradatega gospoda Matjaža Makoterja - pooblaščenega serviserja za HD. Včasih je bil tudi za Yamaho.

Kolk sivih las, slabe volje, razočaranja mi je ta serviser povzročil pred leti. JAO JAO se sploh ne smem spomnt. O tem sem pisal tudi na motosvetu. Takrat sem imel probleme z logiranjem, zato sem mojo žalostno zgodbo po mailu poslal Pupi in jo je ona objavila pod svojim nickom.

Pupina objava 5. junij 2001 ob 09:57

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=115&st=0

S tem nikakor nočem škodovati ugledu Hogovcev, ampak ko sem včeraj po nekaj letih zagledal omenjenega serviserja na TV, mi je kar plafon dvignilo.

Evo zdej si bo pa cela Slovenija lahko ogledala serviserko barabo!!!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW za ostale: v petek 18. februarja bo na POP TV v kvizu Lepo je biti milijonar nastopil Lipa Chapter, kjer smo zbirali milijone za Zavod za usposabljanje invalidne mladine Kamnik. Vabljeni k ogledu. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi zelo lepa stran.

Včeraj sem videl na POP-u reklamo za Miljonarja, kjer bodo nastopili Hogovci.

Med njimi sem zagledal osivelega bradatega gospoda Matjaža Makoterja - pooblaščenega serviserja za HD. Včasih je bil tudi za Yamaho....

Ampak na vročem stolu je pa blestel. Sicer si pa edini, ki ga poznam, da je imel z njim slabe izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale POP milijonar kviz si bom pa ogledal. Da vidim, če ste HOHovci presegli svoje meje. Kaj mislim?

Zanima me, ali ste se spet šli samoreklamo, ali pa ste naredili tudi kaj za ostale bikerje. Kot bikerji ste bili namreč predstavljeni v najavi pri prejšnji oddaji. Pa ne mislim tu na milijone, za kar vam sicer čestitke, mislim samo na besedo ali dve o varnosti na cesti, mogoče o morilskih ograjah, ali pa vsaj opremi in čeladah na glavah mladine.

V nasprotnem boste ostali samo še ena cvetka v poplavi tistih, ki se kitijo z dobrodelnostjo, v resnici pa gre za dobro premišljene in donosne marketinške akcije!

Jeah, Rozi, saj vem kako in kaj s tistim "Start" knofom. Sam mal zajebancije ne škodi, kajne!? .)

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak na vročem stolu je pa blestel.

Saj nisem rekel, da je neumen, ampak da je barabinski serviser

Sicer si pa edini, ki ga poznam, da je imel z njim slabe izkušnje.

O svojih slabih izkušnjah z njim ti lahko marsikej pove tudi moj sosed. Ko mu po nekaj poizkusih ni uspelo zrihtat njegovega KLR 250, ga je odslovil, da Kawasaki sploh ni motor in da naj se pri njemu oglasi, ko bo kupil ta prav motor.

Potem je tukaj ena od Furij - napačno olje v kardanu

Prijatelj iz Cerknice z Viragom 1100. Se zmeni s serviserjem po telefonu da ga pripeljeje na servis. Pripeljejo in serviser reče: Ja ne bo šlo, te dni nimam časa, moram ene par HD skupaj sestavt.

Prijatelj vpaša, če lahko pusti motor pri njemu teh nekaj dni, ker ima sabo kolega, ki ga bo peljal nazaj v Cerknico. Ja lahko, lahko ampak ležarina je 500 SIT /dan :kva2: :kva2:

Verjetno lastniki HD nimajo z njim slabih izkušenj (poznam enega, ko mu je omenjeni serviser naročil napačne dele in jih tudi vgradil - pa naj bo ta motorist anonimen, ker sta pol sklenila neko poravnavo), ostali z japonci pa kar nekaj.

Je pa res, da tako je bilo pred leti, sedaj pa ne vem. Mogoče se je kaj popravil. mene pa itak ni bilo nikoli več k njemu, tko da ne morem z prve roke povedat, kakšen je nivo sedaj.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še mal smešmega:

V petek takoj po Miljonarju (jaz ga ne gledam), me je poklicala mama in mi povedala, da bodo v naslednji oddaji nastopili motoristi in da bo med njimi en njen favorit in da bo pesti držala zanj.

Pol pa jaz kličem mamo včeri in ji dam "kontra" ko ji povem, da bo med motoristi tudi tista baraba od serviserja.

(tisti, ki ne veste za kaj se gre, morata prebrati Pupin post iz linka)

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, mislim, da to ni pravi kraj za komentiranje serviserjev...

(je pa res, da je tema o serviserjih zaprta, nov link pa ne prime :? )

Raje še nekrat pohvalimo Rozija za "Job extremely well done". :OK:

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale POP milijonar kviz si bom pa ogledal. Da vidim, če ste HOHovci presegli svoje meje. Kaj mislim?

Zanima me, ali ste se spet šli samoreklamo, ali pa ste naredili tudi kaj za ostale bikerje. Kot bikerji ste bili namreč predstavljeni v najavi pri prejšnji oddaji. Pa ne mislim tu na milijone, za kar vam sicer čestitke, mislim samo na besedo ali dve o varnosti na cesti, mogoče o morilskih ograjah, ali pa vsaj opremi in čeladah na glavah mladine.

Priložnosti za debate o varni vožnji žal ni bilo, ker oddajo vodi Romih, sam pa tudi ne moreš načeti kar neke teme. :?

V nasprotnem boste ostali samo še ena cvetka v poplavi tistih, ki se kitijo z dobrodelnostjo, v resnici pa gre za dobro premišljene in donosne marketinške akcije!

Ni bilo mišljeno marketinško, verjemi mi. :) :friend1: Dobiti deset kandidatov za hitre prste je bil kar velik problem. Mnogi člani niti na tribuno niso hoteli. Tako da bi težko govorili o nekem stereotipu pozerstva HOG-ovcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ker je že naslov teme Hogovci, bi prosim, da unemo Hogovcu, ki vozi sivega H-D s ptujskimi tablicami poveste, da je navaden kreten in da je delal sramoto slovenskim motoristom in vam.

V Novalji na Pagu se je ponoči (nažgan zadrogiran, mogoče pa samo tolk prfuknjen) prifural na promenado v motoristični opremi: črna očala, kopalke, ruta zavezana za komolec in druga za koleno, obut pa v japanke.

To me v bistvu boli kurac, saj če bi se skipal bi bolelo in peklo njega.

Drugo pa je to, da ima na H-D namesto izpuhov samo dve cevi. In potem se veliki frajer pripelje dol v Novaljo. Premika se 5 na uro, obrati so pa na blokadi :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: Folj se drži za ušesa in gleda tablico. Tko veliki frajer kroži kake pol ure in ko turisti do konca oglušimo parkira svoj motor na sredini promenade v peš coni in se nasloni naj in samovšečno gleda okoli sebe, če je vzbudil dovolj pozornosti. :SS :SS :SS

Čez kakih 20 minut se odpelje s "prizorišča". Valjda s 5 km/h in obrati na blokadi :kva2: :kva2: :kva2: Sej, če bi znal pokati, bi verjetno tudi pokal.

Kaj je bil namen tega šopirjenja si ne znam razložiti...

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Tadej:

ta model se tudi po matičnem mestu vozi v opravi, ki si jo naštel. Jep, vedno na blokadi. in ja, vedno pozira. :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

150 % pozer & butl :SS

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!