Skoči na vsebino

Dalmacija


pmodic

Priporočene objave

aaaaaaa robiiii poezija!!!! :worship: :worship: :worship:

drug let gremo skupej enkrat,pa magar če grem s CBRo :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robberrt, zanima me ali so že obnovili znameniti tunel (Horror v ulici Brestov), :eek: med Tivtom in Kotorjem?

Ubudil si mi spomine na lansko moto potepanje po Črni G. Upam, da ste poleg lepot sprobali tudi črnogorsko kulinariko :OK:

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotor za obzidje-center je baje tudi lep ampak jaz nisem hotel motorja pustiti pa se iti sprehajat, najlepše je pa ta vspon, pa cesta nad budvo ko se spuščaš nazaj proti morju.

To ste ga pa usrali, da niste šli pogledat, mi smo bli julija dol ko je bilo zelo vroče in je za obzidjem zelo fino, ker je par stopinj manjša temperatura.. :grim

Drugače pa smo motorje pustili kar pred vhodom, tam pri tistih dveh kanonih, pa ni blo nobenih problemov... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

sedim v pisarni, gledam skozi okno deževni dan, ampak noro pogrešam tole cesto, vonj po usnju, vonj po morju, švic pod ledvičnim pasom, aaaaaaaaaaaaaaaaaa....... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva šla pa po kakšnih 16, 17-tih letih ponovno z mataciklam (tudi) v Dalmacijo, pa tam okoli in moram reči, da je tol'k lepo, da bova še sigurno šla. Blizu je, pa ful dober'! Ljudje so pa tudi čisto nekaj drugega, kot v Istri, kjer so vsi na nas nekaj jezni. :grim

Saj so tudi druge obale lepe, ampak meni je "bivša naša" tud' prekleto všeč!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva šla pa po kakšnih 16, 17-tih letih ponovno z mataciklam (tudi) v Dalmacijo, pa tam okoli in moram reči, da je tol'k lepo, da bova še sigurno šla. Blizu je, pa ful dober'! Ljudje so pa tudi čisto nekaj drugega, kot v Istri, kjer so vsi na nas nekaj jezni. :grim

Saj so tudi druge obale lepe, ampak meni je "bivša naša" tud' prekleto všeč!

<Se strinjam da je tale (bivša naša) zelo lepa :OK: Bolj ko grmo na jug lepše nas sprejmejo naši negdanji brati :grim Mislim da v SCG veliko bolj prijazni kot v HR :hmm: Če bo vreme naklonjeno jih bomo šli za 1.majske praznike obiskat :OK: :kva2: Kdaj bo 27.april in 20 stopinj:? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi mi nameravamo za 1 maj v dalmacijo, do dubrovnika ...oz. 27 start iz slo proti dol....

za kok casa greste kej dol??

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi nameravamo za 1 maj v dalmacijo, do dubrovnika ...oz. 27 start iz slo proti dol....

za kok casa greste kej dol??

LP;Rock

>>Planiramo še mal SCG pogledat :OK: ,7 dni imamo prosto, :kva2: Vse je odvistno od vremena :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>>Planiramo še mal SCG pogledat :OK: ,7 dni imamo prosto, :kva2: Vse je odvistno od vremena :? :D

A to mislite v enem šusu do dol, al da bi dva dni dol hodil...

Mi se nakak pogovarjamo da bi vmes prespali, pa naslednji dan do dol...

SCG bi bila zanimiva ja, mogoce tudi..

LP,Rock-46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A naredimo srečanje motosvetovcev v Črni Gori za 1. maj ?? :kva2:

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mism pru dan vsaj do Splita, oziroma zavisi od vremena, pol pa naprej v SCG.

Ja pa res ne bi blo slab dol enega spit. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A naredimo srečanje motosvetovcev v Črni Gori za 1. maj ?? :kva2:

:fredy:

<<To ti je pa zelo dobra ideja :worship: Mislim da bi se nas kar nekaj zbralo :OK: Ampak datum bi moral biti malo prej,ali ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!