Skoči na vsebino

registrske z napisom MNZ, PRESS, ...


SiR

Priporočene objave

Če kdo ve, kje se da v Ljubljani kupiti tiste kao pomanjšane registrske tablice z napisom MNZ, PRESS in še čim - a mi lahko svetuje, kam naj grem? Kolkr vem, so jih včasih tudi v kakih večjih trafikah prodajal, zdaj pa ne najdem ....

Tenks!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Igu jih delajo, tudi te ta nove kao evropske ! Podjetje cveti od posla !

Verjetno naredijo tudi kaj po želji !

KIG - kovinska industrija Ig ! Leta 2001 še 650 mio zgube leta 02 pa že 259 mio dobička ! Danas još u vašem gradu sutra več u Novom sadu !

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jih nisem videl pri tistem krošnjarju, ki med centralno pošto in hotelom slon prodaja mladino med drugim... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ve, kje se da v Ljubljani kupiti tiste kao pomanjšane registrske tablice z napisom MNZ, PRESS in še čim - a mi lahko svetuje, kam naj grem? Kolkr vem, so jih včasih tudi v kakih večjih trafikah prodajal, zdaj pa ne najdem ....

Tenks!

Poznam kolega, ki pozna eno deklco na KIG.u

Verjetno bi se potrudil, če bi mu rekel, da rabim. Je meni zrihtal, hm, sam tisto deklico morm še na drink peljat :D .

Samo povem, če slučajno ne boš mogel sam zrihtat. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te na KIGU delajo tudi po naročilu tablice, torej recimo MAJHNO tablico z TVOJO pravo registrsko številko??

Ker sem jih že videl na cesti pa nikoli nisem vedel kje se to da narest... ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te na KIGU delajo tudi po naročilu tablice, torej recimo MAJHNO tablico z TVOJO pravo registrsko številko??

Ker sem jih že videl na cesti pa nikoli nisem vedel kje se to da narest... ??

Kulkr vem delajo na KPD IG vse tablice, tudi tiste customizirane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te na KIGU delajo tudi po naročilu tablice, torej recimo MAJHNO tablico z TVOJO pravo registrsko številko??

Ker sem jih že videl na cesti pa nikoli nisem vedel kje se to da narest... ??

Po mojih info ti na KIGU ne bodo naredili manjše tablice z reg. številko. Mislim, da po zakonu ne smejo, ker jih na vozila ne smemo montirati. Nekaj časa se je pa to res dalo...pa so ukinili.

Seveda so to samo moje informacije, lahko pa da se je že kaj spremenilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulkr vem delajo na KPD IG vse tablice, tudi tiste customizirane.

To pa verjamem ! Na KPD - Kazensko popravni dom - dobiš tudi take za po Nemčiji ali Črni gori ! He, he ! ;) :D

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulkr vem delajo na KPD IG vse tablice, tudi tiste customizirane.

To pa verjamem ! Na KPD - Kazensko popravni dom - dobiš tudi take za po Nemčiji ali Črni gori ! He, he ! ;) :D

Jest se v bistvu nisem salil. KPD IG - izdelujejo tablice. Brez sale. Sem bil na hospitaciji tam pred nekaj leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na KPD ig delajo tablice to vem 100 % delajo jih pa po vecini zenske kaznjenke ... in pa seveda je tudi nekaj zaposlenih.... glede originalov tablic pomanjsanih pa jih vec ni mogoce dobit ... razen ce poznas koga... pa se to je riskantno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Saj tablice nisem zase kupoval, znanca je zanimalo, kje se jih dobi... Smo že rešili ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na KPD ig delajo tablice to vem 100 % delajo jih pa po vecini zenske kaznjenke ... in pa seveda je tudi nekaj zaposlenih.... glede originalov tablic pomanjsanih pa jih vec ni mogoce dobit ... razen ce poznas koga... pa se to je riskantno

:( :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Saj tablice nisem zase kupoval, znanca je zanimalo, kje se jih dobi... Smo že rešili ...

No, pol pa še nam, neosveščenemu občestvu povej. Da se tema lahko potem zaklene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobili smo jo v neki trafiki pod roko. Šlo je zgolj za "dokaz", da je možno zadevo kupiti v prosti prodaji.

Je pa bilo že v včerajšnji Mladini... :P

KLONK :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobili smo jo v neki trafiki pod roko. Šlo je zgolj za "dokaz", da je možno zadevo kupiti v prosti prodaji.

Je pa bilo že v včerajšnji Mladini... :P

KLONK :)

Mah škoda, jaz bi tudi po eno za motor in za mazdico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!