Skoči na vsebino

Kaj dela photoshop...


Priporočene objave

Ne vem če je lih grozna... :D malo zamegljena... kot bi šel v disko z pridušeno svetlobo,.. v nedeljo pa se zbudil s hudičem :)

Sicer. Če je kdo naletel kdaj na stroške idelave modnih revij,.. boste vidl, da so stroški fotografiranja in modelov še zelo poceni v primerjavi z računalniško obdelavo in predelavo za tisk. Ampak.... tole še vedno ni pravilo, da res lepih punc ni.... vse ste seveda lepe,.. sam ene so slastno lepe. :D

Sicer pa se vsi slikat pa PhotoShop... pa bomo vsi fotomodeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....men tud photoshop ne pomaga B)

...sva že dva :blink: baje pomaga hladna kava, ampak po dvajsetih letih pri meni ni bilo nobenega (pozitivnega) učinka. :blink: :( :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem od kod začudenje-a se res predvideva da so ženske v cajtngih (še posebaj tiste ki reklamirajao make-up in podobno) tako lepe, brezhibne, brez gubic...? Svašta :lol: Na tak način se (predvsem) ženskam samo vceplja nek ideal lepote ki pa spljoh ne obstaja- produkt: kupiš svega i svačega, zmečeš, v sebe in na sebe- zamorjen si pa itaq še kr <_< ;) :o

Bolje da ne vem kaj bi PS lahko nardil za mano... :wacko: - najbolj ziher se je sprijaznit z dejstvom da me je zaje**** mati (narava) in foter, ajn bisjen še sama pa nič cajtngov kupovat, pa slikc gledat, pa bo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno "vijolično" ?

"RAZSVETLI" ME :huh: :unsure: :unsure: :unsure:

ok

natančna navodila ti pošljem po PM, če hočeš, ker SymRu že veselo briše vse skupaj

:(

drugače se pa poslavljam za nedoločen čas in boš imela mir pred mano

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!