Skoči na vsebino

ekonomska cona


rebel

Priporočene objave

...mene pa zanima kako bi, če bi bile vloge zamenjane odreagirala Slovenija, oz. naša vrla zunanja politika ???

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa nesreča.

Če bi mi svojo osamosvojitev izpeljali nekaj let prej, bi bili že zdavnaj notri, v EU.

Tako, skoraj po avtomatizmu, kot Grki, Španci in Portugalci po padcih diktatur v onih krajih.

Tako pa nam je z osamosvojitvijo na glavo priletel še Vzhodnoevropski krah in je zato toliko trajalo.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa nesreča.

Če bi mi svojo osamosvojitev izpeljali nekaj let prej, bi bili že zdavnaj notri, v EU.

Tako, skoraj po avtomatizmu, kot Grki, Španci in Portugalci po padcih diktatur v onih krajih.

Tako pa nam je z osamosvojitvijo na glavo priletel še Vzhodnoevropski krah in je zato toliko trajalo.

:D

Če,...

Edinstven trenutek ki je bil na razpolago smo izrabili.

Mislim, da ne prej ne kdaj kasneje, ne bi več uspelo.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj šele bo, ko bo leta 2007 stala šengenska meja na Kolpi, Sotli in Dragonji. Pristna in neposredna užaljenost.

Pa še res bodo glupci tako reagirali !

Lahko rečem zase, pa kaki kurčev šengen na šentilju, meja je bla in je še vedno ! samo preko si moral in to je vse !

da pa bi zamenjal z avstrijcem , al pa bil užaljen ! niti pod razno !

jaz grem na mars ! na čaj ob petih !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker me res blazno zanima Vaše mišljenje na spodnje vprašanje ga zastavljam ponovno, seveda bo poprejšnjem burnem odzivu... :BUA:

... zanima me, kako bi, če bi bile vloge zamenjane odreagirala Slovenija, oz. naša vrla zunanja politika ??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker me res blazno zanima Vaše mišljenje na spodnje vprašanje ga zastavljam ponovno, seveda bo poprejšnjem burnem odzivu... :BUA:

... zanima me, kako bi, če bi bile vloge zamenjane odreagirala Slovenija, oz. naša vrla zunanja politika ??? :hmm:

Mislim, da smo nekoliko bolj racionalni in bi Hrvatom v tem primeru, dostop do odprtega morja omogočili.

Najbrž bi ga tako ali drugače zaračunali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mene pa zanima kako bi, če bi bile vloge zamenjane odreagirala Slovenija, oz. naša vrla zunanja politika ???

:hmm:

Mislim. da nimamo tako sposobnih svetovalcev in politikov. Se spomniš Nuklearke in odklop elektrike :huh: Hrvatom smo odklopili, oni nas tožijo za povzročeno škodo in dolg od hrvaške bo po vsej vrjetnosti odpisan :OK: (Res so sposobni tam v vladi!) Pa še iz bosne in avstrije so dobili ceneje elektriko kot jo plačujejo za nuklearko!

Pa kot je že RAN povedu se Slovenci nočemo zamerit in vsem preveč lezmo v rit in iščemo racionalne rešitve!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi naredili naši politiki---po moje,da nič,ker nimajo jajc in nikoli ne bi razglasili kakršnekoli cone na škodo sosede. Sicer pa smo si to že sami prepovedali z zakonom. Res smo sposobni-- pljuvat v lastno skledo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mene pa zanima kako bi, če bi bile vloge zamenjane odreagirala Slovenija, oz. naša vrla zunanja politika ???

:hmm:

Verjetno bi nas Hrvati z ladjami zaparkirali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bile vloge zamenjane, bi bili mi sedaj v hrvatiji, kravatarji pa pri nas.

Torej, mi bi sedeli ob velikem delu Jadranskega morja, Hrvati pa ob našem koščku 42 km obale.

In Hrvati bi bili na poti v Evropo, mi pa ne in nas bi tiščali na Balkan, Hrvatov pa ne.

Kako bi torej mi (na hrvaškem teritoriju in v njihovem zosu) reagirali?

Enako, kot so oni.

Saj jih razumem.

Smilijo se mi pa ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mene pa zanima kako bi, če bi bile vloge zamenjane odreagirala Slovenija, oz. naša vrla zunanja politika ???

:hmm:

Mislim. da nimamo tako sposobnih svetovalcev in politikov. Se spomniš Nuklearke in odklop elektrike :huh: Hrvatom smo odklopili, oni nas tožijo za povzročeno škodo in dolg od hrvaške bo po vsej vrjetnosti odpisan :OK: (Res so sposobni tam v vladi!) Pa še iz bosne in avstrije so dobili ceneje elektriko kot jo plačujejo za nuklearko!

Pa kot je že RAN povedu se Slovenci nočemo zamerit in vsem preveč lezmo v rit in iščemo racionalne rešitve!

E moj Bobek, ne mi pohlevnost z racionalnostjo zamenjavat.

Racinalnost v tem pogledu je zgolj to (sedaj smo v vlogi Hrvatije), da bi preračunali, da se bolj splača Hrvatom tisti liter slane vode dat in jo po možnosti zaračunat, kot pa cirkus zganjat, od katerega ni nobene koristi, zgolj vsak svojo porcijo sranja požre.

In tako sem to mislil. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa pravm:počakte na fuzbal slo-cro kjh bomo sesul,pol bojo pa bule fasal,pa še tiste bad blue babies bomo namahal, :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

na primorskem je hrvatija že začela pomikat mejo za 50m proti slo.... so razgnali gradbince mejnega prehoda

zanimiv narod :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na primorskem je hrvatija že začela pomikat mejo za 50m proti slo....

Ne, ne to jim je samo baterije u vokitokiju ponestalo, pa so mal po nevednosti zalutali kod Janeza, seveda z "dobrim namenom" kakopak... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in končno :? ........ hrvati v piranskem zalivu širijo gojišča školjk proti sredini-"meji" ki spoloh ni določena

točka od koder se začne ekonomska cona :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirati.

Dolgoročno so ga kroati nastradali.

Vzhodna obala Jadranskega morja tone v morje in potem v I hodi zopet ven.

Bo kmalu Zagreb na obali morja.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo škoda, da tisti, ki bi to radi videli, ne bodo živeli tako dolgo. :lol1:

Če dobro pomislim, bom v tem primeru ostal tudi brez vikenda. :? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski nogomet, kaj že to je??? :BUA: :BUA:

Kaj še zmeraj zamenjuješ Jolando Čeplak in Zlatka Zahoviča ?? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!