Skoči na vsebino

ekonomska cona


rebel

Priporočene objave

Mislim, da je med vsemi političnimi strankami na Hrvaškem vsaj ena skupna točka in to je ,,Slovence bomo zjebal,, (sorry za grdo besedo tale bo lepša ,,spolno onegavili,,).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaammmm..... ena bistra buca je dejala: "....hrvati gredo poleti 2004 za kaksen mesec brcati zogo v EU, slovenija pa maja 2004 v klubske prostore EU.....".

kdokogajebepress

olé. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo pa za nas celo boljš, ker bo nagajanje bolj uradno in direktno in bomo tudi mi primorani nastopati bolj ostro, ne pa da se bomo neki na skrivaj (kao naši prijatelji, ki smo jim tudi mi pomagali zmagati na volitvah) dogovarjali, ker se je to prijatelstvo izkazalo za jalovo.

Sicer pa ,,bomo vidl,, (tud zarad Haiderja je bil vik in krik pa pol ni bil tak hudič)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a ve kdo kaj več o tem, da so Italjani hrvatom financirali ureditev sistema zemljiške knjige, da lahko lažje začnejo kupovati otočke in zemljico?

me sam zanima, kolk hitr bo Hrvaška v EU in kako hitro bodo Italjani pokupili Dalmacijo in Istro ... a se bomo pol moral z Italjani pogajat o morju? :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sploh ne razumem zakaj se pustite tako zavesti glede te mednarodne politike, ki je čista fluskula. Slovenija in Hrvaška se le igrata, zakaj bi se pa še ostali otroci pridružili njim v ta njihov peskovnik? Jaz vem, da smo Hrvati in Slovenci veliki prijatelji, a ti politiki, ki si nabirajo politične točke so le navadni klovni, ki z svojo bebavostjo privlečejo na sebe kot magnet še ostale reveže, ki jim sledijo v brezupen položaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
je že kak Slovenc reku ,da si dejansko ne zaslužmo tistga izhoda na morje?

Jaz bi dejal, da si ga naši politiki ne zaslužijo.

Meni osebno pa vse to dol visi. Zaradi izhoda ali neizhoda na odprto morje se zame ne bo ničesar bistveno spremenilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se že vleče predolgo :devil: kako smo lahko sploh šli v EU unijo, ko pa nismo imeli (nimamo) urejenih mej z največjo sosedo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija in Hrvaška se le igrata, zakaj bi se pa še ostali otroci pridružili njim v ta njihov peskovnik?

Dosti ali pa največ so pa tko krivi mediji in to na obeh straneh :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet blesave igre politikov (naših in njihovih). Narod se prepira,oni pa skupaj kofetkajo,pijejo,žrejo itd.....

Sicer pa: Daj narodu iger,da o kruhu ne bo razmišljal........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja posledice bodo lahko za luko koper, ker bodo lahko hrvati pod "ekološko" pretenzijo stalno ovirali promet z našo luko v korist reke in trsta. če so hrvati u španoviji z italijani to ne pomeni nič dobrega. kot članica EU bi lahko malo odločneje nastopili...čeprav je to utopija, sej še evropskih sredstev nismo sposobni prav črpat, kot je u drugi temi Vale se mi zdi lepo orisala. naj grejo vsi skupaj v božj_ mater. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo kaj več o tem, da so Italjani hrvatom financirali ureditev sistema zemljiške knjige, da lahko lažje začnejo kupovati otočke in zemljico?

me sam zanima, kolk hitr bo Hrvaška v EU in kako hitro bodo Italjani pokupili Dalmacijo in Istro ... a se bomo pol moral z Italjani pogajat o morju? :) :)

z italijani je bolj v špilu plin iz jadrana oz. kasneje sam plinovod ! trenutno ga "furajo" v HR preko SLO kar jim lih ne odgovarja preveč ! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

post-1823-1199436076_thumb.jpg

verjetno ste si ogledali včerajšnja Trenja.

v naši vladi so res sami posranci z nepremičninami in čolni na hrvaški obali. kje se skriva ta cepec od Rupelnika.

upam da bo res končno referedum in da bo hrvaška blokirana na poti v EU, čeprav v resnici niti nimajo interesa da bi ustopili v članstvo.

post-1823-1199436099_thumb.jpg

evropska politika jih že preveč očitno sili k sebi s popuščanjem, vse kaže na to, da je osebni interes po nepremičninah na obali večji kot pa skrb za lastno domovino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mislijo resno so pokazali s tisto italjansko barko, ki je zaplula v njihove teritorialne vode. no ker je bla v hrvaških vodah je bilo poplnoma pravilno, da so jih ulovili. kar zbuja malo skrbi, predvsem luki Koper je to, da bodo začeli tudi ERC kontrolirat dosledno tako s policijo kot vojno mornarico in znajo ovirat promet. Če se bo to dogajalo bodo morali furat čez taljanske terirorialne vode...Trst je pa takoj za hribom in v smislu konkurence lahko družno zadajo precejšnjo škodo naši luki...ki gre itak v nos tako hrvatom kot italijanom, ker je izredno konkurenčna napram njihovim slabo izkoriščenim kapacitetam. mah bomo vidli. upam, da ne bo predsedovanje EU stopilo preveč v glavo našim, da ne bodo začeli se vest neumno. Da imajo hrvati kar nekaj izjemno dobro poučenih strokovnjakov za pomorsko pravo in te reči nam bo gotovo hromilo položaj, saj imajo njihove poteze v zvezi s tem gotovo dovolj močno pravno razlago in jo bo težko izpodbijat z kakimi ad hoc strokovnjaki... :unsure:

Lahko samo upam, da se ne bo Ruplu totalno zrolalo od predsedovanja EU...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bo v tej ekonomski coni lahko kupovala friška riba...? ok že grem

eeeeeee sem mislil da je govora o ekološki coni... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bo v tej ekonomski coni lahko kupovala friška riba...? ok že grem

eeeeeee sem mislil da je govora o ekološki coni... :whistle:

ta tema je štartala leta 2003 ko je bilo govora o t.i. ekonomski coni, ki jo danes poznamo pod imenom ERC ekološka.... je pa ravno tu en velik politični trik med ekonomsko in ekološko samo to bi ti lahko dimsi razložil če je že pogruntal... glede na to kakšne je trosla njegova sekretarka včeraj v trenjih, se bojim da jim pol ku**a ni jasno :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na trenjih se je Jelinčič dobro odrezal :worship: na naslednjih volitvah ima moj glas in verjetno še odkoga! :beer2:

Ps:Turk,Rupelj in tajnica so za v izti koš!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na trenjih se je Jelinčič dobro odrezal :worship: na naslednjih volitvah ima moj glas in verjetno še odkoga! :beer2:

Ps:Turk,Rupelj in tajnica so za v izti koš!!!

Mojga (glas) je imel že na teh volitvah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem zadnjič cajtng in piše,da so avstrici sprejeli zakon o onesnaževanju ozračja z izpuhi.Po letu 2012 po Avstriji ne bodo smeli voziti kamioni izdeleni pred letom 92.Evo enostavno in učinkovito.Zmanjšati število dovolilnic in stare kamione zavrniti na meji pa bodo kmal cvilil,ko bo iz Reke na zahod treba čez Madžarsko. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No EU, pod vodstvom Barosa je že zagrozila Hrvaški, naj nemudoma razveljavi odločitev o uveljavitvi ERC-ja za članice Evropske unije, sicer ji grozi zamrznitev petih ali šestih poglavij pristopnih pogajanj, po vzoru Turčije.

PS: Jaz bi jim pa še obvezno vizo stisnu za vstop na območje EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hrvate bojo kmal mel namesto ekološko ribolovne cone, ekološko nesrečo.

Že od 4:00 gori turški trajekt v bližini Poreča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!