Skoči na vsebino

Nova moderatorja foruma


Priporočene objave

... zakaj samo on ureja motocikle.

... morda zato, ker nima motorja pa lahko samo tako daje vtis, da ga ima???

P.s.: ... Ice sorry ... smileji mi ne delajo, zato si tukaj zamisli 4-tega od leve proti desni v 1-vi vrsti od zgoraj navzdol ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je pa tudi res, da je temo zaklenil prej, kot sem ga lahko pohvalil ...

Seveda, ker v tem primeru ne bi bila njegova tazadna... B) :P :P :P <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi res mislite, da lahko Davea in Syma mečete v isti koš? Saj sta oba cool (zdaj se prilizujem) ampak vseeno različna in z različnimi idejami in pogledom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave čestitam za pirovo zmago. Hotel si moderirati motocikle, dobil pa si vse ostalo. :( :angry: Zdaj boš lahko brisal "Vtise z dnevnih voženj", če bo kakšen prispevek preveč brezvezen. (malo te dražim) Hkrati pa se sprašujem kakšne zasluge ima Ice, da mu je dodeljena taka ekskluziva pri moderiranju motociklov. Ponavadi dobim odgovore v stilu : "on je ful strokovnjak za motorje..." ali pa "a veš kako je to nehvaležno delo..." Vse lepo in prav, ampak za prepoznavanje stvari, ki jih je treba brisat, res ni potrbno bit največji strokovnjak z nevem koliko prevoženimi kilometri in dolgoletnimi izkušnjami. Za to potrebuješ voljo in malo čuta, ki ga marsikdo iz obstoječe skupine moderatorjev tudi ima.

Dave, sicer sem pa videl, da bo pri skuterji od zdaj naprej več reda. Fino, ampak težko nalogo si si izbral. Če boš izbrisal vse brezveznosti, bo ostalo kvečjemu 10% vsebina. Naši tamladi še nimajo teh sposobnosti izražanja in polno drugega stufa. No sicer si pa v šolo hodil da jih naučiš. B)

Samo še pojasnilo: Moj namen ni biti naperjen proti Iceu. Da ne bo kdo tako mislil, ker tako pogosto sprašujem zakaj samo on ureja motocikle.

Jason, vse si pravilno ugotovil. Odlično, 5.

Kar ti očitno manjka v mozaiku spoznanja pa je dejstvo, da administratorji/lastniki pač po svoji presoji odločajo, kdo kaj moderira, seveda v skladu z dogovorom s potencialnim moderatorjem.

No, tako je sedaj slika popolna in zadovoljstvo maksimalno. :P

PS za ilustracijo: to je tako, kot lastniki firme izberejo tehničnega direktorja svojega oddelka. Ni pa to stvar, o kateri bi bilo treba na dolgo in široko debatirat. Tako pač je. kot si že ugotovil - "vse lepo in prav".

PSS: zakaj tako pogosto sprašuješ, zakaj samo Ice ureja motocikle? Verjetno zato, ker je tako najlažje in prihaja do najmanj zapletov. Tema "motocikli" je pač najpomembnejša in je najbolje, da ima enega samega skrbnika.

Alles Klar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alles Klar?

Ja, ampak nič bolj kot prej. Prodajaš mi namerč kar ene floskule in nič konkretnega. A misliš da zdaj kaj bolj vem zakaj je pri motociklih samo Ice? Aja saj res, taka je odločitev vodstva v dogovoru z ... ali pa kaj tretjega. No vseeno pa si mi pomagal izluščiti nekaj opcij zakaj je tako:

a. Noise noče da je še kdo drug pri motociklih;

b. Ice noče da je še kdo drug zraven njega;

c. nihče (od obstoječih moderatojev) noče biti moderator še v motociklih (ta se mi zdi malo verjetna);

Odgovori se ne izključujejo. Če kdo ve naj napiše pravilni odgovor.

PS: Sym, zdaj ko si moderator bi lahko malo pazil tudi na izgled teksta. Ni me treba ravno celega citirat, če sem samo 2 posta nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS za ilustracijo: to je tako, kot lastniki firme izberejo tehničnega direktorja svojega oddelka. Ni pa to stvar, o kateri bi bilo treba na dolgo in široko debatirat. Tako pač je. kot si že ugotovil - "vse lepo in prav".

In ga v primeru nezadovoljnih kupcev, strank, Upravnega in (ali) Nadzornega odbora ali kateregakoli drugi izvršilno/nadzornega organa tudi brcnejo v rit. Jasno in glasno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jason,

enostaven odgovor na tvoje vprašanje.

Noisu in Codeinu se Ice zdi najprimernejši človek za "čiščenje" forumskega odseka motocikli !

Ko se bo pojavil še kdo, ki mu bosta zaupala na enak način, pa bosta moderatorja dva ali trije. Predvidevam, da so moderatorji predno dobijo licenco za brisanje, natančno poučeni kakšna so pravila pisanja in še posebej pravila brisanja v nekem odseku foruma.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ki mu bosta zaupala ...

... a zato midva ne moreva biti moderatorja??? (+ 2. smile od leve proti desni v 1. vrsti od zgoraj navzdol) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težim ja, mogoče res preveč težim.(inspired by Dave)

Po PM sem dobil nekatera pojasnila in ne bom več toliko težil. Predn pa grem pa bi samo rad povedal, da pri vsem skupaj ni mojih osebnih interesov zadaj.

Moja vprašanja ne semte prebrati tako:

"zakaj je samo Ice moderator in ne jaz?" ampak tako: "zakaj je samo Ice moderator in ne (recimo) so Brmmm ali Dave ali ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ki mu bosta zaupala ...

... a zato midva ne moreva biti moderatorja??? (+ 2. smile od leve proti desni v 1. vrsti od zgoraj navzdol) ...

itaq ...

... novima moderatorjema želim čimveč taknosti in čvrstih živcev pri ločevanju pleva od semen ... B)

... Sym, ko si pa že ravno na delu, pa pojdi še čez svoje objave in naredi malo reda ... :D :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jason, zakaj pa te to pravzaprav tako moti? Mislim, to pa res ni v tvoji domeni, da bi se ob to obregal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nebi nekateri kar neki srali po forumu, tako kot tudi na tej temi, moderatorjev sploh nebi rabili, da bi za vami drek brisali. :angry: :angry: :P B)

Sranje po forumu naj velja tudi za moderatorje, za stare in nove. <_< :P B)

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, de gre v resnici za kar precej stvari nametanih v isti kos:

1. Glede izbire - gre za cisto avtokracijo, oziroma vsaj predstavljam si tako, torej tvoje vprasanje v smislu "kdo je pa mene vprasal" v resnici nima vecje teze.

2. Verjamem, da je fer da ne naslavljas specificnih kritik na generalno populacijo. Ce ti ni vsec postopek enega izmed moderatorjev, potem je verjetno najbolj kul ce pac trpis, ce pa ze ne mores trpeti v tisini, potem pa prosim vsaj ne meci vseh v isti kup.

In ker sem noro kul, sploh nisem pomislil na to, da bi to temo zradiral - sej se lahko vse zmenmo, ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako. S prvo, ki jo je objavil Noise Data, sem združil še dve novi temu o novih moderatorjih, ki sta jih odprla Lojzi Jason.

Prosim nadaljujte debato, ampak brez žaljivk (nekaj sem jih že pobrisal, pa niso bile vse namenjene meni).

Vem, da ste občutljivi, predvsem tisti, ki ste kdaj zapadli v kak forumski debatni konflikt z menoj. No, naj vas potolažim - orodij ne bom zlorabljal, da bi vas z njimi kresal po betici. Metla je pač za pometam svinjarijo, ki jo drugi natrosijo na tla, ker ne vedo, kje je koš za smeti... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jason, zakaj pa te to pravzaprav tako moti? Mislim, to pa res ni v tvoji domeni, da bi se ob to obregal.

Joj Mačica, kako sem vesel. Vedel sem, da če ne drug, boš ti našla rešitev za moje probleme.

Zdaj pa resno:

1. Ne spomnim se da bi kje pisal, da me to moti. Ravno toliko me "moti", kot še marsikoga tukaj.

2. Če me pa že res kaj moti, pa nevem zakaj to moti tebe. :o

Pa ne me imeti zdaj za enega odpadnika, ker sem s stanjem na forumu čisto zadovoljen. Zaj še malo bolj, ko imamo dva nova moderatorje, ki ji še žene začetniška zagnanost.

Popravljeno . Popravil Jason
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor Jasonu:

Noisu in Codeinu se Ice zdi najprimernejši človek za "čiščenje" forumskega odseka motocikli !

Ostalim:

Brez panike, brez panike... Moderatorji so prijatelji foruma in ne njegovi (vaši) sovražniki. Saj se nihče noče utapljati v kopici neumnih sporočil, ne?

Klonk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!