Skoči na vsebino

INDIAN BIKER'S cafe & galerija


Noise

Priporočene objave

Poleg vodke še parking in pa prenočišče(brez rezervacij), ker drugač ne moremo pit vodke, brez vodke pa ne bo laufalo :D :D :D

Nekateri pridemo malo od dalj, pa da ne bo pub odprt samo za okrožne pi___ ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kaj pa vem kolk je dost vsaj nekih 20. Ne vem še kje ker sem o tej opciji začel razmišljat šele danes. Ma ni hudič da ne bom kej najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tko blizu, da bi blo skoraj greh ne prit. Če so pa čevapi zastonj, bom pa še brata s sabo prpelu. Sicer ni motorist, je pa rad :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mam filing da se splača en sfuk....n motor kupt sam zato da mal na čevape pridš!! :D :P ;) :rolleyes: <_< Bo mogu tvoj brat saj kak MZ kupt če hoče krožnik čevapov.............pa sej ga loh pol takoj proda naprej (al pa za gajbo piva zamena npr. z mano)!!! ;) :P :D :) <_< :rolleyes:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam uzzy (pri bivsmu R clubu oziroma po novem INDIAN BIKER`S cafe) nevem ce bos mel dost parkinga k zgleda nas bo velik ceprov pa lohk tud tri hise naprej pelete pa pr men ksno raketo pustite :D :D :D !se vidmo na otvoritvi pa upam da bos saj ti iz tega lokala kej naredu k vsi pred tabo so mel bl slabo porihtan!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obljubim, da bom pripomogel, da boš imel čimveč prometa!

Izgleda celo, da sem ti od Motosvetovcev najbližji sosed. Hitrej peš pridem, kakor bemfla iz garaže spravim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa tolk blizu nisem, ampak z biciklom pa tudi ni daleč. :OK:

Tretji stol z desne je rezerviran vsak jutr zame in mojo kavico. Tolk da veste. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa upam da bos saj ti iz tega lokala kej naredu k vsi pred tabo so mel bl slabo porihtan!!!

Ja jest tud upam. Ma mislim da bo :D

Obljubim, da bom pripomogel, da boš imel čimveč prometa!

Izgleda celo, da sem ti od Motosvetovcev najbližji sosed. Hitrej peš pridem, kakor bemfla iz garaže spravim.

ti bom jest pokazu kako se bemfla iz garaže da bova hitrej tm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parking bo! :naughty: Resno, za motorje je placa dovolj, z avti pa nimate na otvoritvi kaj delat. :yea2: Saj gre za bikerski lokal, vendar! Pa še lepo vreme bo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, eh, Lojzi, nisi razumel subtilnosti. Z motorji se bo na otvoritvi počelo marsikaj, ma da narišemo ene par olimpijskih krogov pred lokalom, z avti pa bolj malo, ker pač za te reči niso primerni.

Pa kup' si že ta motor! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda celo, da sem ti od Motosvetovcev najbližji sosed. Hitrej peš pridem, kakor bemfla iz garaže spravim.

Ja mi je Mito to včeraj povedal :D

Uzzy ej mi povej kako je s parkingom za tiste k pridejo (avto/motor).

Parkinga bo dovolj, ko se zafila naš, vas bomo preusmerili 10-20m vstran , kjer bo dobri Zvone iz MK Kamnik pripravil travnik :D

Hvala Zvonetu.

Če pa še to zafilamo, je cca50m stran še parking od Veleta(trgovine).

Tko da n'č bat, tud z Avtomobili ste dobrodošli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, eh, Lojzi, nisi razumel subtilnosti. Z motorji se bo na otvoritvi počelo marsikaj, ma da narišemo ene par olimpijskih krogov pred lokalom, z avti pa bolj malo, ker pač za te reči niso primerni.

Pa kup' si že ta motor! :ph34r:

Lucky jest osebno mnogo raje rišem krog za avtom, škoda da sem ga prodal bi ti pokazal kako se slovenski grb nariše :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, eh, Lojzi, nisi razumel subtilnosti. Z motorji se bo na otvoritvi počelo marsikaj, ma da narišemo ene par olimpijskih krogov pred lokalom, z avti pa bolj malo, ker pač za te reči niso primerni.

Pa kup' si že ta motor! :ph34r:

Upam samo, da ta marsikaj ne bo Uzzy-u zaprl vrat lokala za vnaprej. Ker, sosedje, lokalna skupnost ipd ne mara takih "huliganskih izpadov". Ampak vi fantje že veste, kaj je prav in kaj ne, predvsem pa kakšni užitki so pustit 30+ jurjev na dvoriščnem asfaltu :OK: :yea2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, ne moraliziraj! :doze: Ta marsikaj se bo verjetno tam zgodil to soboto in nikoli več, ali pa morda še kdaj, če bo navdih. Kolkrat si pa videl kaj podobnega pred OLP? Ampak otvoritev bikerskega lokala je treba tako ali drugače proslavit. Tistih 30 jurjev al koliko pa že vse leto puščam na asfaltu širom Slovenije. Mislim, da je zdaj na gumah ostala samo še kaka desetina vrednosti. Dvomim, da ima kdo namen kurit nove gume. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, ne moraliziraj! :doze: Ta marsikaj se bo verjetno tam zgodil to soboto in nikoli več, ali pa morda še kdaj, če bo navdih. Kolkrat si pa videl kaj podobnega pred OLP? Ampak otvoritev bikerskega lokala je treba tako ali drugače proslavit. Tistih 30 jurjev al koliko pa že vse leto puščam na asfaltu širom Slovenije. Mislim, da je zdaj na gumah ostala samo še kaka desetina vrednosti. Dvomim, da ima kdo namen kurit nove gume. :yea2:

Niti najmanj nisem želel moralizirati in s kom polemizirati o tem, kaj je prav in kaj ne. Bolj naj bi izzvenelo kot opozorilo Uzzy-u, da se že prvi dan ne zaplete v kakšna nesocialna razmerja s Šmarčani.

P.S.: glede gum pa, ko voli nek izvoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!