Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

Nagaya :wub: :wub: :wub:

Lepo ljubezen skušaš, če te take misli spremljajo.

se ti zdi da je to prepričanje posledica nečesa pravljičnega?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta; :) ker je ljubezen slepa in ker je ljubezen bolezen :kva2: nisi mogel prebrati svojega posta, ki je bil viden okoli pol minute - to je to, štekaš? :004 Ti si zaljubljen in posledično si slep in bolan in potem si ves cagav in presenečen, če kaj ne vidiš takoj...ni čudno :grim

Kaj :?

Ljubezen je slepa sem napisal le zato, da niso brisali mojega novega posta, da sem se držal teme. Kaj si hotla pa ti povedat, mi pa se vedno ni jasno :hmm:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj :?

Ljubezen je slepa sem napisal le zato, da niso brisali mojega novega posta, da sem se držal teme. Kaj si hotla pa ti povedat, mi pa se vedno ni jasno :hmm:

Joj, Brihta :slap: ... hotela sem ti reči, da morda pa tvoj post sploh ni bil pobrisan - da ga le ti ne vidiš, ker je ljubezen slepa.... a štekaš zdaj.... :D :P

Ok, ljubezen je slepa . :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, Brihta :slap: ... hotela sem ti reči, da morda pa tvoj post sploh ni bil pobrisan - da ga le ti ne vidiš, ker je ljubezen slepa.... a štekaš zdaj.... :D :P

Ok, ljubezen je slepa . :)

Bil bil, in to 2x :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

Nekdo je pobrisal moj post, v katerem sem babi spraševala, kako globoko čuti ljubezen.... Mislim....

Na sumu imam TC- ja, sam tega ne smem na glas povedat, ker je potem hud :)

Še dobro, da berem tudi nazaj....Manu.....ja no, kako naj globino ljubezni opišem....(cm?? :yea1: )....tiščanje v prsnem predelu....šumenje v glavi....občasna vrtoglavica....mehke nožice...otežkočeno dihanje....ko pa se počasi dvigujem.....iz globine mislim....postane dihanje lažje...vrne se zavest......globoko se potapljati v ljubezen je prav luštno.....razne globoke jame...mi pa ne sedejo preveč... :devil: me ohladijo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strašna ljubezen je to, če se ti le zdi.

Ti dostikrat tvojemu dragemu po "akcijski" noči rečeš: "Ti a si ti še dolgo potem, ko sem jaz zaspala?" ???

To te mora metat, ne pa, samo zdet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he

pr nama je bl mal akcijskih noči :P takrat je človk zmatran pa zaspan,tko da ni pametno opravljat kakšno delo .) jutra so nadvse bolj koristna,da imaš potem cel dan v oblakih,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da me kaka zbudi zjutrej pa nej bova še tko zaljubljena bo mogla drugje spat. :devil:

Taaak rad dremam nooo... :blush: V dvoje še najrajš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak sex zjutraj ima eno veliko pomankljivost. Prikrajšan si za tisti "spanček" v partnerjevem objemu, ki ga privabi sproščenost, nežno božanje in optimistično razmišljanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak sex zjutraj ima eno veliko pomankljivost. Prikrajšan si za tisti "spanček" v partnerjevem objemu, ki ga privabi sproščenost, nežno božanje in optimistično razmišljanje.

Lepo, da si nas obvestil, da si danes zjutraj spet seksal. :) :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da si nas obvestil, da si danes zjutraj spet seksal. :) :whistle: O:-)

EEEE, pomota

danes pa nisem.

..

doma.

P.S.: si me mogoče s kom zamenjala. Jaz nikoli ne obelodanim, kdaj se onegavim.

Popravljeno . Popravil Leon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste škrjanec ali sova?

Izračunajte si, kdaj je za vas ali vašega partnerja/partnerko najboljši čas za seks. Zjutraj ali zvečer?

"Knjiga narave je napisana v matematičnih simbolih," je nekoč dejal srednjeveški astronom in pionir modernega znanstvenega raziskovanja Galileo Galilei. In to ne velja samo za gibanja nebesnih teles, cene nafte in podobnih poprečenemu smrtniku pretežno nedoumljivih in nezanimivih stvari, pač pa tudi za seks, ki je taistemu poprečnemu smrtniku veliko bolj zanimiv.

Učenjaki iz Univerze v Cardiffu sestavili formulo, s katero si lahko izračunate, katera ura dneva je za vas najboljša za seks.Formula se, učenjaško in malce skrivnostno, kot vse formule, glasi takole:

ST = (((AL / T + 10) x AG / SF) x G)/ 60

Uf! Postopek za izračun pa je takšen:

1. Najprej preštejte koliko enot alkohola zaužijete na teden (v miligramih).

2. Delite to število z uro v dnevu, ko najraje seksate

3. Prištejte 10

4. Vsoto pomnožite s trenutno starostjo (bodite iskreni!)

5. Dobljeno število delite s številom spolnih odnosov v tednu

6. Rezultat pomnožite z vrednostjo vašega spola (za ženske je to 1,5, za moške pa 2)

7. Rezultat delite s 60.

Končni rezultat prištejte oziroma odštejte od 6. ure zjutraj. Recimo: če je vaš rezultat +11,75, to prištejete šesti uri zjutraj in dobite 17,75, kar spremenjeno v časovne enote pomeni 17:45. Vaš najboljši čas za seks je torej 15 minut do šeste popoldne. Če pa ste za rezultat dobili –4, potem je vaš najboljši čas za seks ob dveh zjutraj (izračun: 6 + (-4) = 6 – 4 = 2).

Žal strokovnjaki niso povedali, kaj storiti, če je vaš rezultat popolnoma drugačen od tistega, ki ga je izračunal/a vaš/a partner/ka. Ponujamo rešitev: Seksajte kadarkoli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!