Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

... pa trobentice.... :blink:

najprej so mačice dragi moji....

potem zvončki

in šele potem trobentice in žafrani, tulipani in narcise, kronce in ostala navlaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tolk da vam povem da mačice so ble pri nas že prejš tedn

še mal pa bojo zvončki

aja ma sej ne govorimo o pomladi pač pa o ljubezni :slap:

še mal pa se bo začela spomladanska utrujenost,upam da ljubezen pri tem ne bo trpela :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prsi oblikujejo značaj

Moški, zdaj lahko mirno buljite v ženske prsi. Znanstveniki namreč trdijo, da tako spoznate značaj dame.

Da bi pomagali moškim, ki iščejo žensko svojega življenja, so znanstveniki ameriške univerze Yale izdelali seznam tipičnih oblik prsi, ki so ga opremili z zanimivimi ugotovitvami. Raziskovalci namreč trdijo, da lahko pripadniki močnejšega spola zgolj z enim pogledom na oprsje ugotovijo, iz kakšnega testa je ženska.

In kaj so odkrili znanstveniki? Špičaste prsi imajo dame, ki le s težavo dosegajo višje cilje. Večinoma so preveč lene, da bi se greble za uspeh na poslu ali v družbi. Ženske z okroglimi prsmi težje doživijo orgazem, zato pa lahko uspeh pričakujejo v karieri. Največkrat zasedajo najvišja mesta v podjetju, trdijo znanstveniki

Pripadnice nežnejšega spola, ki imajo med prsmi velik razmak, so idealne žene, ki znajo zakon popestriti z dobrim seksom. Ženske z velikim ali povešenim oprsjem so rojene voditeljice. Uživajo, če imajo glavno besedo in iščejo moške, iz katerih bodo lahko ustvarile "copate".

Dame z majhnimi prsmi so trmaste in odločne. Zaradi svojih ambicij pa v ljubezni večkrat doživijo polom. Znanstveniki seveda niso prizanesli niti ženskam s silikoni, ki naj bi bile idealne za ljubezenske avanture. "Silikonk" nikakor ne smete poročiti, ker so divje avanturistke, ki jih moški le s težavo ukroti.

Ženske se zavedamo, da večina moških najprej gleda z očmi, potem misli s spodnjo glavico, šele na koncu pa (morda) aktivira tudi kakšno celico zgornjih možganov. Zato vas, dragi človeški samci, v imenu vseh žensk sveta prosim, da skušate pred pregledom oprsja spoznati dušo. Samo ženska duša namreč odkrije vse skrivnosti ...

:D

post-265-1140632979_thumb.jpg

post-265-1140633150_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pregledom oprsja spoznati dušo. Samo ženska duša namreč odkrije vse skrivnosti ...

Sanda7, način na katerega ti meni joške pokažeš mi zelo hitro pove veliko o tebi. Če me napr. povsem mirno gledaš v oči in pri tem zapeljivo odpenjaš svoj modrc, migaš z boki, mi najprej pokažeš hrbet, potem joške od strani, da pokažeš njihovo silhueto, velikost in napetost bradavic in da pri tem z rokami nežno "mesiš" joške, se s prsti poigravaš z bradavicami, ... se mi predstaviš z govorico telesa. Gibi in obnašanje veliko več in pristneje povedo o osebi. Besede lahko zavestno izkrivljajo resnico. Mimika je pa kar dober indikator.

Tudi ti bi imela gotovo različno mnenje o tipu, ki bi ti pripravil "predstavo" slačenja ali nekem drugem, ki bi se le slekel, gledal v tla in po možnosti na sebi gol obdržal še črne nogavice do pol piščali. :naughty:

P.S: imaš ti mogoče na roki dolge koščene prste in srebrno polakirane na okroglo rezane daljše nohte ???

Popravljeno . Popravil Leon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je res! če katero zanima kakšen značaj ima se prostovoljno javim da naj mi pokaže njene joške in ji na podlagi pogleda in ročne evaluacije strukture ter forme in tega naredim strokovno značajsko ekspertizo! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je res! če katero zanima kakšen značaj ima se prostovoljno javim da naj mi pokaže njene joške in ji na podlagi pogleda in ročne evaluacije strukture ter forme in tega naredim strokovno značajsko ekspertizo! :grim

In jo tudi strokovno natisneš......v treh izvodih :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima samo Sanda7 joške ?

jst jih mam tud.... :D

kako pa jih vi imenujete :hmm:

"tisti, ki stimulirati sesalni nagon"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal pa se bo začela spomladanska utrujenost,upam da ljubezen pri tem ne bo trpela :grim

NE BO... :grrr :krneki: :naughty:

moj jim pravi cizike

kako pa jih vi imenujete :hmm:

Jah.. jest za svoje lih nimam kakšnega posebnega imena no... :huh: Sej , kakšnega velikega si tut ne zaslužjo .. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE BO... :grrr :krneki: :naughty:

Jah.. jest za svoje lih nimam kakšnega posebnega imena no... :huh: Sej , kakšnega velikega si tut ne zaslužjo .. :grrr

razneslo me bo od smeha :lol1: a ti jaz najdem vsaj za eno ime .) :?

zalublena sem k norc gdo bi si mislu da še vedno po 12letih in treh mescih,vsak dan ga mam rajš :yea1:

sam sexam pa vsak dan manj :hmm: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Slišala včeraj pri trenjah......

Ljudje smo angeli z enim krilom.... če želimo poleteti, se moramo objeti :wub:

Jaz sem nazadnje letel z balonom, pa se nisem nič kaj objemal :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!