Skoči na vsebino

SVETLEČI VENTILČIKI


Sanda7

Priporočene objave

pa bi dal kdo kako slikico? lahk tut med vožno da vidmo kak zgleda?  :unsure:

No, tak zgledajo tile svetleci ventilcki ko so v funkciji... priblizno :yea2:

Le, da je rdece barve in eno stran nazaj ze prikazano O:-)

SPOROČILO MODERATORJA kot že rečeno: slika je objavljena na prejšnji strani. Zeleni ventilček na avtomobilski feltni ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm jih tud mel na skuterju pa sm jih ze zgubu :( , mi jih je pa frend prinesu iz Amerike pa so bli 5$

Dolar je bil pred dvema letoma cca. 1=245 sit :rolleyes:

Verjetno si jih zato zgubu :? :lol1:

Nasih ne bos zgubu :kva1: ce sklepas po tej logiki, te sedaj pridejo ventilcki cca. 18 dolarjev :hmm: :yea2:

Malo denarja, malo muz... luck :lol: :010 :music1: :photo: :OK:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo ,zakaj smejali?

Te novoletne jelke so mi trenutno tako smešne. :lol1: :lol1: :lol1: Ne morem pomagati. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Oprostite mi, tak sem, po celem teles, mi ne morete pomagat. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Oprostite mi, tak sem, po celem teles, mi ne morete pomagat. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Horjo, res govorijo, da je smeh pol zdravja in zato smo veseli zate, ker si zdrav. B) O:-) :010 :beer2:

Da pa bi tak zdrav in nasmejan tudi ostal ti lahko priskrbimo SVETLECE VENTILCKE za tvojega Kawazakija :yea2: :notworthy: :OK: :yea1:

Pa se barvno ste usklajeni :grim :grrr :grim

Mi smo za, pa ti :kva1: :smoke: :photo: :notworthy: :naughty: :devil: :grupni: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to v bistvu všraufaš samo v gume? pa, a lahk tole tut izklopiš ,recimo zarad kopsov?

aja, sem iz nm, bi mi šel kdo kupit pa mi poslal, proti odkupnini seveda?

pa kake barve se dobijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to v bistvu všraufaš samo v gume? pa, a lahk tole tut izklopiš ,recimo zarad kopsov?

aja, sem iz nm, bi mi šel kdo kupit pa mi poslal, proti odkupnini seveda?

pa kake barve se dobijo?

Govori se (neuradno),

da jih je celo škatlo kupil Horjo B)

in jih ni več na zalogi... B)

p.s.preberi PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Da pa bi tak zdrav in nasmejan tudi ostal ti lahko priskrbimo SVETLECE VENTILCKE za tvojega Kawazakija :yea2: :notworthy: :OK: :yea1:

....

NEEEEEEE!:kva1: :kva1:

Hvala, hvala, bom kar vaše gledal.... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Da pa bi tak zdrav in nasmejan tudi ostal ti lahko priskrbimo SVETLECE VENTILCKE za tvojega Kawazakija :yea2:  :notworthy:  :OK:   :yea1:

....

NEEEEEEE! :kva1: :kva1:

Hvala, hvala, bom kar vaše gledal.... :lol1: :lol1: :lol1:

Vouyerizem, mogoce pa ne bos dolgo zdrzal, te mamo na seznamu za zaloge,

ceravno se govori (neuradno), da si si ze priskrbel vecjo zalogo za prezimitev :naughty: O:-) :OK:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se pa mal smejal. Videl v živo lučke/ventilčke na čoperju. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Horči ,ne pretiravaj... :rolleyes:

bil sem cel večer s teboj na 3M-u, :rolleyes:

peljali smo se skupaj-pa nisem videl ničesar podobnega.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEEEEEEE! :kva1:  :kva1:

Hvala, hvala, bom kar vaše gledal.... :lol1:  :lol1:  :lol1:

Vouyerizem, mogoce pa ne bos dolgo zdrzal, te mamo na seznamu za zaloge,

ceravno se govori (neuradno), da si si ze priskrbel vecjo zalogo za prezimitev :naughty: O:-) :OK:

Max, prvič da sem prebral nekaj res hecnega od tebe :OK:

A misliš, da bo horjo s svetlečimi ventilčki flinto filal čez zimo, da bo bliskalo po gozdu, ko bo na jagi? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem šel v M****-s*** (ne smem delat reklame :P) in tm so mi rekl da so naročil sam da ne vejo kdaj dobijo. Se pravi nism dobu nič. A ma kdo to doma pa lahko v zelo kratkem času zrihta? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam da ne vejo kdaj dobijo. Se pravi nism dobu nič. A ma kdo to doma pa lahko v zelo kratkem času zrihta? :?

Jaz jih imam :notworthy: :yea2:

Kdaj jih pa rabis :unsure: B)

Kakor sem ze napisal veckrat sem tudi sam odsel preverit doticno lokacijo, vec kot teden dni nazaj brez uzpeha, pa ze takrat niso vec imeli ventilckov :ph34r:

Dobil odgovor: ce oz. ko pride cez cas zastopnik kaj naokoli narocijo :cry: :? :zzz: :fight2:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEEEEEEE! :kva1:  :kva1: Hvala, hvala, bom kar vaše gledal.... :lol1: :lol1:

Vouyerizem, mogoce pa ne bos dolgo zdrzal, te mamo na seznamu za zaloge,ceravno se govori (neuradno), da si si ze priskrbel vecjo zalogo za prezimitev :naughty: O:-) :OK:

...sem prebral nekaj res hecnega od tebe :OK: ...

...me veseli O:-) hvala... :notworthy:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih imam :notworthy: :yea2:

Kdaj jih pa rabis :unsure: B)

Kakor sem ze napisal veckrat sem tudi sam odsel preverit doticno lokacijo, vec kot teden dni nazaj brez uzpeha, pa ze takrat niso vec imeli ventilckov :ph34r:

Dobil odgovor: ce oz. ko pride cez cas zastopnik kaj naokoli narocijo :cry: :? :zzz: :fight2:

Res jim maš? Jest bi jih čimprej rad dobu. Samo kako bi jih do mene spravl :hmm:

Sam v trgovini sem jih pa mislim da vidu tm na uni steni k vse pobliskava pa škatlca je bla zraven. Ne vem, ne vem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dober no, kaj ste pa pol neki težil da kao ne smemo delat reklame. Trgovina je pa Media-svet, kot da še kdo ne ve O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kdaj jih pa rabis :unsure:  B)

Kakor sem ze napisal veckrat sem tudi sam odsel preverit doticno lokacijo, vec kot teden dni nazaj brez uzpeha, pa ze takrat niso vec imeli ventilckov :ph34r:

Dobil odgovor: ce oz. ko pride cez cas zastopnik kaj naokoli narocijo :cry:  :?  :zzz:  :fight2:

Res jim maš? Jest bi jih čimprej rad dobu. Samo kako bi jih do mene spravl :hmm: ...

... manjak poslal sem ti PM!

:xx: :unsure: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!