Skoči na vsebino

Ali ste res prip2avljeni


Manu

Priporočene objave

-> mam nečakinji in smo kar dosti skupaj:

vse kar je postala M. se verjetno kdaj uresniči, samo ko pride un cortl majhn te objame in se stisne k tebi, odtehta vse iz prvega mejla pa še kaj zraven, kar M. sama dobro ve, ker je mamica

-> definitivno JA, ampak ko bova oba pripravljena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-> definitivno JA, ampak ko bova oba pripravljena

se strinjam! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premaži kavč  in zavese z Nutello. Pod kavč daj kos sveže ribe in jo tam pusti celo  leto.

...

A pod kavčem pa samo enkrat na leto čistiš?

Mi ni treba, ker je "namontiran" v tla. Ves. Nima nog sploh. :blink:

p.s.

Si mi pa dal idejo, da bi ga jutr mal odmontiral in pogledal, kaj se dogaja tam spodaj. :o

p.p.s.

Glede tega, da sem dvakrat mami, imaš prav. :)

Ti pa povem, da bi bila rada tudi tretjič. :rolleyes:

Že zaradi nutelle se splača. :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.p.s.

Glede tega, da sem dvakrat mami, imaš prav. :)

Ti pa povem, da bi bila rada tudi tretjič. :rolleyes:

Že zaradi nutelle se splača. :D ;)

Bravo! Take potrebujemo! In kaj čakaš?

Nutella rules!

PS mi smo po eni hčerki zaključili z naraščajem.

Zdravjepress :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem pripravljen na otroke??? A se hecate? Še ene 10 let ne oz. mogoče prej samo to bomo pol videl. Vsekakor jih pa mislem met že zaradi nadaljevanja družine pa tudi svoje lastne želje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest zaenkrat še ne

bomo pa vidl kaj me bo še prijel

ljudje se spreminjamo - eni bolj eni manj

(tkoaltkosempašepremladpress)

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuelca js jih itaq naum mela, ker bom dobila baje Gajo v rejo  :P

Moja Gaja naj najprej pride k tebi "na prakso"......

Po moje jo boš kmalu vrnila nazaj, skupaj s tisoč evri. :ph34r:

p.s.

Ma ne - srce je in je ne dam!Pa Niko tudi ne!!! Tolk da veš!!! Kar Mario ti nej nardi svojo Gajo!!!!Al pa Gajota!!!! :angry:

;)

Manu ;) :P :P :P :P

Tej stvari,ki sliši na ime Gaja......se v preprostem Ljubljanskem žargonu reče "živa kontracepcija" :rolleyes: :ph34r: :ph34r: :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;)

Manu ;) :P :P :P :P

Tej stvari,ki sliši na ime Gaja......se v preprostem Ljubljanskem žargonu reče "živa kontracepcija" :rolleyes: :ph34r: :ph34r: :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je sploh kdo, ki je na prvega otroka resnično pripravljen.....

Vsi čakamo, da naredimo šolo, dobimo zaposlitev, si zrihtamo stanovanje,.... pa še zmeraj ne gre vse po načrtih.....kaj ni tako??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah... kaj pa vem, vsake tolk časa me neki zagrabi da bi pa mela eno štručko...

Pol se pa spomnim na letošnje morje, in na eno mlado mamico v restavraciji, ki

se je enostavno zjokala, ko je njen frocek začel jokati! :o Predvidevam, da je bla že

čisto na koncu z živci. :ph34r: In me čist mine ta misel, da bi midva začela kej delat na tem področju. :D

Sem pa letos vidla full velik mladih familij z dojenčki, pa nosečnic na morju :huh: :huh: !

A to kej pomeni? :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa letos vidla full velik mladih familij z dojenčki, pa nosečnic na morju :huh: :huh: !

A to kej pomeni? :D :lol:

Yp, pomeni..... sploh, če je kakšen mali iz pleničke skočil, se okrog obrnil in ti jo vrgel v naročje.... ti pa si jo ujela :P

To pomeni, da boste naslednje leto zibali. :) :D :lol:

p.s.

Kaj češ, stare vraže gre spoštovat. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je sploh kdo, ki je na prvega otroka resnično pripravljen.....

Vsi čakamo, da naredimo šolo, dobimo zaposlitev, si zrihtamo stanovanje,.... pa še zmeraj ne gre vse po načrtih.....kaj ni tako??

Odvisno od tega kaj ti razumeš pripravljen. Če misliš s tem stanovanje, kariero, dober avto, skratka materialne dobrine, potem jaz res nisem bila pripravljena. Če pa misliš željo imeti otroka, ga negovati, zanj skrbeti, biti ob njem, ko te potrebuje, se zaradi njega odpovedati 1001 stvari, ponoči se zbujati, pa ti lahko zatrdim, da sem bila 101% pripravljena.

Vsi tisti, ki še nimate otrok, sploh ne veste, koliko lepega vas v življenju še čaka!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, a si zihr, da ni primerljivo?

Ne more biti ziher, ker tega še ni sprobal, ker verjetno nima niti enega niti drugega. Jaz, ki imam psičko in otroka lahko verjamem, da tistemu, ki nima otrok, ima pa psa, upravičeno misli, da mu pes pomeni toliko kot otroci. Saj ne, da bi primerjala otroka in psa, kaj šele da bi bila v dilemi če bi se morala odločati med njimi - ve se, da sta otroka številka ena, ampak tudi zaradi psičke sem se pripravljena toliko odpovedati, kot zaradi otrok (npr. ne iti ven, če ni doma nikogar, ki bi jo pazil, ker joka, če je zvečer sama doma...).

P.S.

Matic ni nikoli slišal, ko sta otroka ponoči jokala, če pa Ondi ponoči cvili, ker jo tišči lulat, takoj vstane in jo pelje ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tej stvari,ki sliši na ime Gaja......se v preprostem Ljubljanskem žargonu reče "živa kontracepcija" :rolleyes: :ph34r: :ph34r: :D :D :D :D :D

Spoznala Gajo... sladka mala.... in če je ona živa kontracepcija... :blink: ... bi jaz morala biti že sterilizirana, ker se povprečno 1 uro na teden posvečam svojemu 5 letnemu nečaku (naspidirana zverinica s hudički v očeh ter raketo v riti)????!! :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne more biti ziher, ker tega še ni sprobal, ker verjetno nima niti enega niti drugega.

to je res. bi pa vsekakor otroku posvecal dosti vec pozornosti ko pa kakem cucku. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a otroci? ne, jaz še nisem pripravljena.

in ne vem če sploh kdaj bom :rolleyes:

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata, potrudi se, pa še sama malo napolni jasli in vrtce in šole in srednje šole in fakultete. ;) :D

Izdelala z Lady tri kose takih testirnih navihančkov in to dosti. Nič več, basta, gotovo :P

Čeprav čisto vsega v prvem prispevku zapisanega nismo preverjali :)

Po dragocenih izkušnjah v vrtch- z vsemi starostnimi skupinami moram priznat da sem prav vesela da sop tisti bili "izposojeni" in se vrnejo domov :rolleyes:

O kakršnemkoli polnjenju jasli in podobnega pa mi še na pamet ne pride ko je dovolj drugih ki se rade volje razmnožujejo, ko bo šlo pa na knap pa bom poklic spremenila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a otroci? ne, jaz še nisem pripravljena.

in ne vem če sploh kdaj bom :rolleyes:

dr.looney

Boš, boš - tisti trenutek, ko bo trebušček začel rasti. :) :) :) Preverjeno! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto-test:

Prodaj svoj avto in kupi novi Renault Megane

Tole je pa odbilo pokrov :)

Bom še enkrat naredil test ob menjavi modela omenjenega avtomobila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še nekaj bolj veselih vprašanj

4kratnega očeta:

1 zakaj mislite, da sem tako užival, ko sem pel uspavanke svojim dojenčkom - ali ste že kdaj videli. kako se zapirajo utrujene in zaspane očke

2 kako dojenček spi na vseh štirih z dvignjeno s plenicami obloženo ritko

3 kako se smeje in godlja od veselja, ko vidi vaš obraz

4 kaka zabava je učenje hoje

5 veselje ko shodi

6 prve okorne risbice, v kateril le dete vidi "hišo", "mami",

"papi-ja"

7 otroški žuri ob rojstnih dnevih

8 prve besede, kratki in vedno daljši stavki, z r=l ali z r=j (jibica=ribica), š=s, č=c

9 mali zakajček (zakaj ma papi pipija?, zakaj mami nima pipija?)

10 učenje vožnje z biciklom in prvi padec

itd

o tem bi lahko pisal romane.. pa naj bo dosti, da ne bo spet

naš Sladolednik predlagal kako "omejitveno" idejo v zvezi z mano

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!