Skoči na vsebino

Ali ste res prip2avljeni


Priporočene objave

1 zakaj mislite, da sem tako užival, ko sem pel uspavanke svojim dojenčkom - ali ste že kdaj videli. kako se zapirajo utrujene in zaspane očke

še blazno dobro se spomnim, kako sem čutil, kako se zapirajo zaspane učke, namreč moje, ko sem se trudil, da bi prepeval uspavanko, mali pleničar pa je imel učke široko odprte kot velika kijevska vrata na semanji dan in mu ni prišlo niti na misel, da bi jih morebiti vsaj iz vljudnosti malce priprl

3 kako se smeje in godlja od veselja, ko vidi vaš obraz

jasno, prijateljček No.1, tudi yst se smejem in godljam, kadar vidim tvoj obraz. Imaš pač tak obraz, sprijazni se s tem!  :P  :D

6 prve okorne risbice, v kateril le dete vidi "hišo", "mami",

"papi-ja"

da ne pozabimo, kakšno nebrzdano veselje človeka objame, ko opazi te ljubke okorne risbice na sveže prepleskanih stenah dnevne sobe! "Le kako se nisem tega sam domislil??!!" je vprašanje, ki ti gre obvezno skozi tisto, kar naj bi bili možgani...

7 otroški žuri ob rojstnih dnevih

ko se ob uspešnem zaključku sprašuješ, ali je skozi hišo drvel tornado, povodenj, potres ali iz kdovekaterega kotička zgodovine prav v ta namen pripeljana horda Hunov in ti niti približno ni jasno, kako bo zavarovalnica reagirala na tvojo prošnjo za povrnitev škode

Res, nepozabne stvari! :D

Sicer sem pa pred leti bral krajšo študijo precej resnega avtorja, katerega ime sem seveda pozabil, trdil pa je približno tole:

"Ko bi si imeli mladi pari priložnost denimo za 1 leto sposoditi otročka in ga potem vrniti, obstaja velikanska verjetnost, da bi človeštvo v najkrajšem času izumrlo."

Ampak naj vas tole ne moti. Kar mirno producirajte svoje lastne otročke. Yst sem jih tudi, 3 po številu. In, verjeli ali ne, rad jih imam. Čeprav so mi gladko pozabili skladiščiti ribe pod kavč. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys sm drgačn zgleda kt

velka večina slovenceljnov

v vseh dogodkih se trudim najti, čimveč lepega..

sy ni rečeno, da mi vedno rata

ampek trudim se

:D

slovenceljni pa vse preradi vidijo v vsem izključno tragedijo

in tudi v tej tematiki je tko

- kakor je pri poročilih (kdaj so poročali na rtv&co o kakih veselih, smešnih dogodkih, če pa že, je pa razmerje 1:10.000.000.000)

- pa pri omizjih, kjer teče beseda le o lumpariji&tragedijah

- odprite časopise - isto

- ta tematika se trudi dokazati kake pošasti so naša deca

:(

na otroškem žuru nikoli nismo doživeli "tornado efekta" - pospravljanje je zahtevalo cca 20 minut - vsega sem doma organiziral točno 31 takih dogodkov

organizacijajevažnapress

pri petju uspavank sem se veliko bolje odrezal kot Pepe, ker sem zgoodaj ugotovil, da je pri dojenčku veliko bolj važen ritem&tihost petja od melodije

no pa tko naprej - a ne?

res sm čudn

ker uživam v "imeti dete"

se bom pogovoril s frendom kje klinični psiholog o tej svoji težavi

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo ima resne težavice z večvrednostnim kompleksom, še ime si je dal tako, da to povsem lepo potrjuje

ys sm drgačn zgleda kt

velka večina slovenceljnov

no, saj mu ne zamerimo .. Sam ko bi se malo manj po prsih tolkel :P

Enka glede na število otrok, ki se rodijo vsako leto, je videti, kot da nisi ravno edini, ki bi se za otroke odločil :)

Kar se pa mojih izkušenj tiče - zaenkrat sem z veseljem "boter" in "stric" in mi kar zadostuje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Enka glede na število otrok, ki se rodijo vsako leto, je videti, kot da nisi ravno edini, ki bi se za otroke odločil :)

komplexe pustmo ob stran, ker so "of topic" in tvoje trditve lohka pogledamo z drugega zornega kota, ki bo podal povsem drugačno sliko o tebi - sej veš kompenzacija manjvrednostnih občutkov pa to..

ja veliko se jih odloča za.. pa še zmeraj veliiiko premalo

saj vsi poznamo statistiko

moj namen je bil le "opogumiti" tiste, ki še cincajo in razvrednotiti negativna gledanja na "imeti bejbija"

ti si pač, dragi "stric&boter", v svojem negativizmu do mene to obrnil - kot po navadi - in vse usmeril na neko trkanje po prsih itd, kar pa nima nobene veze z mojim pisanjem in je plod čiste hudobije - nekaj pač moraš mjavkati, da se te vidi tudi v tej temi

imelo to vezo s temo ali ne

glavni cilj je pač pljuniti v mene - tako ali drugače

kar privošči si

null probljemo

:D

saj s tem kažeš le svoj obraz - in ne moj kot zmotoma misliš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ga ziher že mela če nebi bila motoristka,tako se pa ne morem odpovedati motorju potovanjem in bluzenju okol.Vendar enkrat se bo treba in ko bo to prišlo vem da bom vesela in bom upala da bo šel ali šla po mojih motorističnih stopinjah.S seboj ga bom vodila na zbore in potovanje in vem da bo super.Tako da se nič ne bojim.Samo sedaj še ni čas za to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!