Skoči na vsebino

Rizični Slovenci


Priporočene objave

V časniku Delo piše v članku "Rizični" Slovenci med drugim tudi tole:

-največ nesreč na Hrvaškem med tujci povzročijo slovenski vozniki, čeprav niso najštevilčnejši tuji turisti

-Slovenci zunaj države , oziroma na Hrvaškem "radi pokažejo moč in tehniko"

-denarne kazni, ki veljajo za prehitro vožnjo in nedovoljeno prehitevanje so v SLO veliko večje kot na Hrvaškem. Zato si Slovenci dajo duška na poti na dopust.

-prednjačijo Slovenci, sledijo jim Čehi (v številu nesreč)

Za Čehe so zapisali:

so navajeni potovati v konvojih, nekaj avtomobilov vozi v vrsti dolge kilometre. Težava nastane, ko eden med njimi začne prehitevati vozilo ali celo več vozil pred sabo, sledijo pa mu tudi drugi iz konvoja in se ne ozirajo na to, ali lahko to varno naredijo.

itd.itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lažejo!!!Lažejo!!!

Čehi s svojimi škodami starimi 15 let...to je nočna mora na cesti...ne pa mi....slovenci, ki v audijih in bmw-jih normalno vozimo po hrvaških cestah! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel letos z morja, sem naletel na verižno trčenje 3 čehških avtomobilov. :D

Pa vsi z podobmini tablicami :D

Mi je bilo prav smešno, saj si jih povsod videl skupaj vozit. V zlobi pa jim mal privoščim, saj se jih še prehitevat ne da, ker potem bodo izgubili stik med sabo... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel letos z morja, sem naletel na verižno trčenje 3 čehških avtomobilov. :D

Pa vsi z podobmini tablicami :D

...a jih je izsilu slovenc :huh: ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenci, ki v audijih in bmw-jih normalno vozimo po hrvaških cestah! ;)

jp... te so pa res najbolj vestni vozniki... na hrvaškem, v sloveniji, ma ja po celem svetu... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj naredijo raziskavo kolko od teh "rizičnih Slovencev" je osvinčenih (beri z zeleno tablico) oz. njihovih korenin sinov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o KVAGA??????????????? Če se kire pra.... šponajo po HR cestah so to ziher poljaki!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil poldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj sploh ves ta razburjanje?

Manj ko nas bo na Hrvaškem manj rizični bomo ;)

Nihče se ne bo zaletaval in pobijal po njihovih cestah, nihče nebo "pravociral" domačinov, da ga bodo potem morali pretepst, nihče se ne bo nesramno vedel do prizadevnih in ustrežljivih natakarjev, nihče ne bo plaval, se potapljal, glisiral, jadral, surfal.... po njihovem gospodarskem pasu, pa še kaj ne bomo več počeli pri njih.

Potem pa se bodo razpisali o kakšni drugi naciji, če bo še katera tako vztrajna kot smo mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....čeprav niso najštevilčnejši tuji turisti....

aha....le malenkost, ni omembe vredno.. :ph34r:

..da o hrvaških cestah in poletni gneči-

sploh ne govorimo... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* to pa je spet ene novinarska veleumnost

* vsi smo se vozili ob obali in najbolj nevarni niso turisti ampak domačini (tablice RI, ST, itd.), ker uni pa vozijo tako da te srat prime in po možnosti še s kakšnimi škarpetami prehitevajo kolone ne glede na znake na in ob cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja domačini pa vozijo kot norci, ker poznajo ceste in mislijo, da jim je od boga dano da lahko letajo in izsiljujejo vse povprek!

Jaz tudi mislim, da Slovenci nismo najhujši!!!

Sploh nevem zakaj toliko rinemo k njim ko pa nas večina tako samo kritizira!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nevem zakaj toliko rinemo k njim ko pa nas večina tako samo kritizira!!! :angry:

Po mn pa ti prnes nihv morje k men na gorensk :P ;)

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj sploh ves ta razburjanje?

Manj ko nas bo na Hrvaškem manj rizični bomo ;)

Nihče se ne bo zaletaval in pobijal po njihovih cestah, nihče nebo "pravociral" domačinov, da ga bodo potem morali pretepst, nihče se ne bo nesramno vedel do prizadevnih in ustrežljivih natakarjev, nihče ne bo plaval, se potapljal, glisiral, jadral, surfal.... po njihovem gospodarskem pasu, pa še kaj ne bomo več počeli pri njih.

Potem pa se bodo razpisali o kakšni drugi naciji, če bo še katera tako vztrajna kot smo mi.

Metlco za predsednika!!!!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj naj rečem. Vsi neki čez Hrvate, pol pa gremo na dopust. Kam? Na Hrvaško! Je treba hodit v takšnem številu tja dol. Res je blizu, ampak za to ceno dopusta lahko greš tud kam drugam. Jz že delam na tem. Še 22dni. Pa da ne bo pomote, nimam slabih izkušenj iz Hrvaške. Preprosto je treba poizkusit še kaj drugega.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lederman strinjam se s tabo!

zakaj imamo pa Bled in Bohinj

saj se tam lahko tud kopate

in uživate v raznih adrenalinskih športih

kot so

pretepanje redarjev, iskanje parkirnih mest, plačevanje parkirnine itd.

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj imamo pa Bled in Bohinj

saj se tam lahko tud kopate

in uživate v raznih adrenalinskih športih

kot so

pretepanje redarjev, iskanje parkirnih mest, plačevanje parkirnine itd.

:lol:

To verjetno v polpenzionu ni vključeno! :D

Niso mi preveč všeč "adrenalinski športi", zato ne grem na dopust na Bled,Bohij, ampak na Kubo. B)

Za ceno enga povprečnega polpenziona na Hrvaškem že dobiš tud kakšno destinacijo v Grčiji, oz. kje drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metlco za predsednika!!!!!! B)

...Hrvaške!  

sem preveč neodgovoren ;)

In kje je potem problem? <_< :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metlco za predsednika!!!!!! B)

...Hrvaške!  

hvala, hvala, sam nimam teh ambicij :D , sem preveč neodgovoren ;)

........mislis idealen za z.o. funkcijo.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metlco za predsednika!!!!!! B)

...Hrvaške!  

hvala, hvala, sam nimam teh ambicij :D , sem preveč neodgovoren ;)

........mislis idealen za z.o. funkcijo.... :)

Psssst, ne mi odkrivat adutov predvolilne kampanje :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem ravno par dni nazaj sem bral da Slovenci pomenimo 40 % vseh turistov na hrvaškem,.....pomoje je številka nekoliko nižja a vseeno nas je veliko če ne kar največ (turistov)...kar se pa vožnje tiče...mogoče bi hrvati lahko zgradili kako cesto ki obide slujnj da se ne čaka ( zzaradi prehoda za pešce) po 4 ure :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi za turiste, polek cest, lahko naredili precej več, kot pa samo pljuvali po turistih, predvsem Slovencih, v raznoraznih medijih.

Konec koncev živijo na naš račun, popravljam - na mojega ne prav dosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to,da na cesti pustim veliko živcev, je res Slovenci smo motorični defekti, pa ne zaradi pijače po moje se precenjujemo al pa smo preveč egoistični. Sicer pa sami veste kako se pri nas odvija promet... Toda to še ne pomeni,da lohk purgarji po nas pljuvajo, ker so sami še večji imbicili, da o njihovi cestni infrastrukturi in mešanici za asvalt raje ne izgubljam besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!