Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

Čist tko me zanima...kdo mogoče ve zakaj se uporabljata tedva konektorja pod sedežem? Letnik je 07.

post-17185-126771525992_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko me zanima...kdo mogoče ve zakaj se uporabljata tedva konektorja pod sedežem? Letnik je 07.

Najbrž PC Commander.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko me zanima...kdo mogoče ve zakaj se uporabljata tedva konektorja pod sedežem? Letnik je 07.

mogoče priprava za alarm - ugibam, drugač bi vedel Jure na yamaha servisu na Dolgem mostu - Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En je +12v pri kontaktu, drugi pa mirovni kontakt. Vsaj v mojem primeru je bilo tako.

Uporabno je recimo za grelne ročke, navigacijo, alarm.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Zanima me, kateri izpuh mi priporočate za motor yamaha xt600 l95?

Gledel sem že lonce MASS, vendar je cena okrog 260€ samo za lonec, kar se mi zdi malo preveč..., razmišljal sem o loncih BY FABI, kateri so cenovno ugodnejši, vendar mislim da so brez homologacije...

Kaj potem še pride v poštev? Verjetno najbolje kakšen reblen lonec, če kje najdem?

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motor vreden 1300€, je 260€ samo za zadnji lonec veliko.

Popravljeno . Popravil spidybaw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ,

tukaj moram tudi jaz dodati moje mnenje .

Ker govorimo o izpuhih , katere zastopam jaz , oz. moje podjetje bi rad razčlenil ceno :IZPUH MASS -slip on inox - 260€

Največji delež pogače vzame , kot zmeraj država ( davek na dodano vrednost 20 % ), kar je v tem primeru nekje okrog 50€ .

Določen strošek je tudi poštnina ( iz Palerma do Ronchi di Legionarri = cca 1700 km ) , kar znese v povprečju 25€ na paket .

Nekaj me stane tudi prevzem paketa , ki pride na prevzemno mesto , ki je oddaljeno od mene cca pol ure vožnje z avtom - recimo 10€ .

Če samo to odštejemo od končnega zneska , smo že na 175€ .

Vem , da ste zadosti pametni , da si znate izračunati koliko je nabavna cena izpuha , če dodamo zraven še minimalni zaslužek mojega podjetja .

Zdaj mi pa povejte , kolikšna bi bila dobra cena izpuha ???

Lep pozdrav , Igor - MASS Slovenija

www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com).com

ampak , glas ima pa ta pravi , tale MASS !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, nisem rekel da so vaši izpuhi nasploh dragi, pravim le, da trenutno iščem nek cenovno ugodnejši izpuh.

Drugače pa vem koliko pobere država, koliko potni stroški ipd., in nisem mislil nič slabega..

Očitno bo najbolje, da poiščem kakšne rabljene lonce.

LP Jan

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original izpuhe se imam namen jaz lotit po tehničnem.

zanima me, če si kdo lasti naslednjo luč oz kaj podobnega:

r8u-LED-He.jpg

Kje se taka stvar kupi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem postal ponosni lastnik Yamahe xt660x, letnik 2005 :) It was love at first sight!

Na forumu sem zasledil, da so imeli ti letniki vpoklic, nekaj v zvezi s cukanjem? Mi lahko kdo prosim pove kaj več o tem?

Pa še to....ima slučajno kdo pdf user manual? Nisem ga namreč dobil zraven, pa bi mi prav prišel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Gregor, to je najboljši letnik! (ker je moja isti) :OK:

Pozanimaj se pri prejšnjem lastniku, če je menjal senzor (ne vem točno imena za senzor). Sicer pa pelji na servis, če je bila kupljena v slo bi morali imet evidentirano.

Jaz sem kupil motor lani. Ker se je občasno brez razloga ugašal in malo cukal, sem dal zamenjat senzor, ki še ni bil menjan prej. Sicer je bilo potem malo boljše, ampak še vedno rad crkne. Letos bomo to nekako rešili. Knjižico imam samo v papirnati verziji.

Bi imel kdo rabljene Leote za prodat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se odločil za mitas e08, te kot so sedaj na motorju... Menda solidna guma za ugodno ceno.

Zanima pa me, kako menjate svečko? Jaz ne pridem zraven ne z gedoro, ne z nekim durgim ključem :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za menjavo svečke uporabi ključ ki si ga dobil zraven motorja. Je v tisti usnjeni torbici na levi strani motorja pod sedežem, mislim da moraš odstranit bočno plastiko tam kjer je akumulator.

Če pa tega orodja nimaš pol pa lepo prosi kakšnega kolega. Tako sem moral tudi jaz naredit, pa sem probal najmanj deset različnih ključev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!