Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

spet jst... Danes sem ugotovil, da ima spodnja od treh "lukenj" kjer pridejo šraufi za pokrov oljnega filtra pobran navoj...

Zdaj me zanima ali lahko vrežem nov navoj, ali ne? Me skrbi da nebi opilki iz te luknje leteli v motor, ali se luknja na koncu zaključi in ni straha da bi kakorkoli prišli v motor??

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kje se da dobit prednji blatni za xt? Ni treba da je orginal važno je sam da paše gor pa da nekak zgleda.

Bi kupu orginal sam je predragsad.gif!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi skupaj lepo pozdravljeni.

sm nov tuki gorej. Mam yamaho xt600 in mam problem. kadar motor ne vleče je vse ok, ko pa dam mal gasa začne ropotat kod da bi bila pogonska veriga fuč. sm zamenjal verigo in oda zobnika in še vedo isto. To je prva stvar, druga pa je da mi skozi oddušek(cevka ki gre iz bloka motorja na zračni filter)motorja meče olje.

v naprej hval za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi skupaj lepo pozdravljeni.

sm nov tuki gorej. Mam yamaho xt600 in mam problem. kadar motor ne vleče je vse ok, ko pa dam mal gasa začne ropotat kod da bi bila pogonska veriga fuč. sm zamenjal verigo in oda zobnika in še vedo isto. To je prva stvar, druga pa je da mi skozi oddušek(cevka ki gre iz bloka motorja na zračni filter)motorja meče olje.

v naprej hval za odgovor.

mogoče ležaj na osi od zobnika?si probal sukat prednji zobik ko si imel ketno doli?za olje pa ne vem ti kadi kaj motor bol močno?ali pa če fejst smrdi po olju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ležaj na osi od zobnika?si probal sukat prednji zobik ko si imel ketno doli?za olje pa ne vem ti kadi kaj motor bol močno?ali pa če fejst smrdi po olju?

Ne nism brobu sukat zobnika.Sm se pogovarjal z enim mehanikom in je reku da je verjetna na zobniku ki je na gredi motorja luft. Ma motor mi nič ne kadi pa tudi po olju ne smrd. Je kod da bi se v bloku motorja ustvarjal pritisk in posledično meče olje v filter zraka, od tam pa vn. sm snel tisto cevko vn iz filtr in kr motor kurblam zgleda kot da bi ga pumpalo tm gor namesto po motorju. Je mogoče možno da so batni obročki al pa kar cel bat fuč in da mi kompresija uhaja dol v motor in zato ustvari v motorju pritisk ta pa meče olje vn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.................

. Je mogoče možno da so batni obročki al pa kar cel bat fuč in da mi kompresija uhaja dol v motor in zato ustvari v motorju pritisk ta pa meče olje vn?

Letnik?

Prevoženih km?

Prvi lastnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno pomojem je.v tem primeru da je bat ali batni obrocki hin bi tut motor slabše vleko manj navora bi mel. kako se tebi zdi gre dobro? pa če bi bli batni obročki bi menda malo kadil modro od olja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 2003, kilometrov ma pa 8324, 2 lastnik. motor je ratal precej len, ne vleče več ku je. kar se dima tiče nism nč opazu.

zaj gede na prevožene bi blo čudno da bi bli batni al pa bat hin edino ce niso realni kilometri. ne vem mogoce bi kdo drug znal kaj povedat ce bi lahko to bilo kaj narobe z glavo?al pa peli k mehaniku da zmeri kompresijo tak bos najlazje vedo ce je bat ali batni obrocki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim pomoč. A kdo ve v katero staran se odvije vijak na spodnji sliki?

Vijak je kar precej zdelan drži pa zajlo za števec obratov, ki je šla v tri lepe sedaj pa ne vem v katero stran se odvija ta vijak. Hvala za pomoč!

yamha-xt-600e-foto_17370651_17387526_17745696.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 2003, kilometrov ma pa 8324, 2 lastnik. motor je ratal precej len, ne vleče več ku je. kar se dima tiče nism nč opazu.

A ti tudi kaj poči pri fergazerju ko ga užigaš

Kot bi dobil kontra kolpo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je meu točno 35! Po novem zakonu bo super motor za a2 kategorijo!

sm res ne če ma u prometen 35kw zakon motor :D polej bo za kupet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj malega z moje strani o tjuningu xt 660 mašine.

Sicer ni plod moje domišljije ampak naj bo tud na ms forumu, mogoče pa bo komu prav prišlo.

tenere tuning.doc

Popravljeno . Popravil Electric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jst bi kr tle prašu, k nism najdu niker tega problemčka z xtxom. Lani sm kupu xtx in mal zatem sem kupu še leovince izpuhe zdej pa se mi pojavla manjši problem svečke mi crkujejo na 100 km ?? sm klicu na dva servisa pa niso niti preveč hotl razglablat sam povedal so kok je nihova ura in pa nej prpelem zdej me pa zanima a je kdo mel kšn podobn problem eni mi pravjo da je lambda sonda medtem ko drugi da je kej večjiga narobe. A je potrebno pelat na servis motor da ti ga nastavjo če zamenjaš izpuh ??

Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi kr tle prašu, k nism najdu niker tega problemčka z xtxom. Lani sm kupu xtx in mal zatem sem kupu še leovince izpuhe zdej pa se mi pojavla manjši problem svečke mi crkujejo na 100 km ?? sm klicu na dva servisa pa niso niti preveč hotl razglablat sam povedal so kok je nihova ura in pa nej prpelem zdej me pa zanima a je kdo mel kšn podobn problem eni mi pravjo da je lambda sonda medtem ko drugi da je kej večjiga narobe. A je potrebno pelat na servis motor da ti ga nastavjo če zamenjaš izpuh ??

Hvala za pomoč.

Meni ni bilo potrebno nastavljati nič. Čez pol leta sem si le nastavil sam zaradi cukanja, drugače pa zaradi samih izpuhov ni bilo potrebno nič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima prodam izpuhe LeoVince X3 za XT660X/R KLIK.

Kako pa to, da že prodajaš? Kaj nisi ravnokar kupil motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!