Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

To bo pa najbržnekaj z elektroniko narobe :wacko: Kako pa je možno, da ti je namočilo števec? Od kod pa pride voda (od zgoraj)?

Ekranček je bil na spodnji strani počen zato ga je namočilo.

Mam že drug števc, tako da je zrihtan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je kdo že menjal gumi-vložke v zadnjem platišču (med feltno in zobnikom)?

Me ćisto informativno zanima, ali gre za potrošnji materijal. Pri mojem prejšnjem mopedu je bila po par 10kkm že občutna zračnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že menjal gumi-vložke v zadnjem platišču (med feltno in zobnikom)?

Me ćisto informativno zanima, ali gre za potrošnji materijal. Pri mojem prejšnjem mopedu je bila po par 10kkm že občutna zračnost.

Menjal pri 12000 km, cena okoli 40-50 € za gumice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že menjal gumi-vložke v zadnjem platišču (med feltno in zobnikom)?

Me ćisto informativno zanima, ali gre za potrošnji materijal. Pri mojem prejšnjem mopedu je bila po par 10kkm že občutna zračnost.

jaz jih nisem menjal še pri nobenem motorju. Ampak je pa možno da je pri enovaljniku to bolj potrošen material, ker bolj cuka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Rad bi si kupil eno tako malo torbico za na zadnji blatnik. Tako vrjanto kot jo majo Ktm Lc4.

Mogoče kdo ve kje to kei prodajajo?

LP Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktm-ovo lahko kupiš v Labi, ni pa ravno poceni in če se ne motim rabiš še nosilec, ki je sicer zelo praktičen ampak poceni pa tudi ne. Če pa bi se to dalo montirati na Yamaho nebi vedel.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer,mene pa zanima če bi mela XTZ1200 z akrapoviči isto tako dobr zvok kot XT t akrapoviči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer,mene pa zanima če bi mela XTZ1200 z akrapoviči isto tako dobr zvok kot XT t akrapoviči

Še lepši zvok bo imela, boš videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A je kdo že menjal gumi-vložke v zadnjem platišču (med feltno in zobnikom)?

Me ćisto informativno zanima, ali gre za potrošnji materijal. Pri mojem prejšnjem mopedu je bila po par 10kkm že občutna zračnost.

Te gumice na XT so očitno slab material, folk jih kar pogosto menja. Če jih zamenjaš boš spet kmal menjal, saj je material enak. Najbolje jih je podložit z kosi šlauf gume, traja dlje, pa še ceneje je.

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo, ka mogoče kdo ve kaj več o novi xt660x 2011?

Pa ne, da se ti je spet zaluštala XT? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ugotavlam da mi bol paše tak supermoto stil ko pa naked:) Tk da če bi mela mal več konjev, nikol ne veš hehe:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni XT-jerji !

Sam imam xt-r že dobro leto in res me najbolj moti prepih pri večjih hitrostih, saj sem malo višji.

Zanima me če ima kdo montirano srednjo varianto šipe, ki ne zgleda tako "grozno":

spoilerscheibe_xt660_rx_1(1).jpg

Po drugi strani pa me skrbi, da bo zaščita premajhna. Kakšne so izkušnje tistih, ki imate visok vizir, se da peljat 130 normalno, brez muke ?

Lp !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo.pred kratkim sem zamenu avspuha na moji xtjki.ali je treba kaj nastavt motor ker se mi zdi da malo preveč seka nazaj skoz.pa ne me uprasat keri lonci so ker nevem ker so iz italije odpada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo.pred kratkim sem zamenu avspuha na moji xtjki.ali je treba kaj nastavt motor ker se mi zdi da malo preveč seka nazaj skoz.pa ne me uprasat keri lonci so ker nevem ker so iz italije odpada.

Poskušaj z povečevanjem goriva. Postopek je enak temu, le da ti reguliraš samo CO1 saj imaš 1 cilinder. Nekam si zapiši tudi kolikšna vrednost je bila na začetku, da lahko nato popraviš nazaj če bo slabše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene zanima zakaj motor med vožnjo ugasne. To se zgodi pri mestni vožnji (prva, druga rdeča luč ...).Kolega ima xt660x pri vožnji čez center Zagreba je obema ugasnil motor. :( Nato ga ponovno prižgeš in spet vse dela. :hmm:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kok KW ma xt660x v prometni?? da vem če se lahku vozi z 18letiom in ispitom do 35kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene zanima zakaj motor med vožnjo ugasne. To se zgodi pri mestni vožnji (prva, druga rdeča luč ...).Kolega ima xt660x pri vožnji čez center Zagreba je obema ugasnil motor. :( Nato ga ponovno prižgeš in spet vse dela. :hmm:

Lp

..preber si celo temo o xt....je vse razloženo...neki čip se mora menjat..itd.....serijska napaka.....določeni letniki samo...kao...:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kok KW ma xt660x v prometni?? da vem če se lahku vozi z 18letiom in ispitom do 35kw

Moja je mela v prometni točno 35 kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je mela v prometni točno 35 kw

polej če je mela tvoja majo (verjetnu) ves :D taku da polej se jo spalača kupet da je ni treba blokirat :OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..preber si celo temo o xt....je vse razloženo...neki čip se mora menjat..itd.....serijska napaka.....določeni letniki samo...kao...:blink:

Mislim, da je bilo to na letnikih 2006.

polej če je mela tvoja majo (verjetnu) ves :D taku da polej se jo spalača kupet da je ni treba blokirat :OK::OK:

Ni res...Moja ima 25 kW :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!