Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

Imam prošnjo za lastnike tanovih XT-ejk: bi hotel kateri zmeriti, koliko je razdalja med izpušnima loncema...po domač povedano: kolko je lufta med njima.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam prošnjo za lastnike tanovih XT-ejk: bi hotel kateri zmeriti, koliko je razdalja med izpušnima loncema...po domač povedano: kolko je lufta med njima.

Hvala.

20,5 cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Himc hvala ti. Če se kje srečama na kakšni XT rundi me pocukaj za rokav, da dam za kakav.

Okvir od tablce je pa 19.5...na ozko bo šlo.

Ve kateri, je potrebno met tablco v okvirju in potem okvir pritjen na motor ali bi jo lahko kako direkt prvijaču na motor(jasno bi moral vrtat luknje v tablico)?

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Himc hvala ti. Če se kje srečama na kakšni XT rundi me pocukaj za rokav, da dam za kakav.

Okvir od tablce je pa 19.5...na ozko bo šlo.

Ve kateri, je potrebno met tablco v okvirju in potem okvir pritjen na motor ali bi jo lahko kako direkt prvijaču na motor(jasno bi moral vrtat luknje v tablico)?

Hvala za odgovore.

Kolkr vem (pa ne me zdej čist za jezk držat) se vrtanje lukenj v tablico šteje kot poškodovanje tablice, kar na vozilih ne sme bit. Sicer na avtu še nisem imel težav, baje se pa tut zgodi, da policaji težijo glede tega (sploh če je šofer ful pameten in jezikav).

Na motorju imam rešeno tako, da je tablica pač prilepljena z tesa dvostranskim lepilom za zunanjo uporabo. Zaenkrat se še noben ni spuščal v to. Imel sem tako tut na XT, da ne bo kdo rekel, da zaradi vibracij ne zdrži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.uradni-list.si/1/content?id=101428&part=&highlight=zmv

36. člen

(vsebina registrske tablice)

(1) Registrska tablica vsebuje razpoznavni znak Republike Slovenije (evropski znak), registracijsko območje oziroma oznako starodobnega vozila ter prostor, predviden za grb in registrsko oznako, ki jo sestavljajo kombinacija črk in številk ali kombinacija črk. Registrska tablica, izdana za označitev vozila, ki ga uporablja Predsednik Republike Slovenije, vsebuje zastavo Republike Slovenije namesto razpoznavnega znaka Republike Slovenije.

(2) Registracijska območja so zaokrožena območja več upravnih enot.

(3) Na registrski tablici sta oznaka registracijskega območja, v katerem je bilo vozilo registrirano, oziroma oznaka starodobnega vozila in grb občine, v kateri je sedež upravne enote, na območju katere so bile izdane registrske tablice. Na podlagi predhodnega naročila lastnika vozila se registrska tablica lahko izda z oznako registracijskega območja in grbom ustrezne občine po izbiri lastnika vozila.

(4) Registrskih tablic na vozilu ni dovoljeno spreminjati. Vozilo ne sme biti v prometu z drugačno registrsko tablico, kot je predpisano, ali s spremenjeno registrsko tablico.

(5) Registrske tablice morajo biti pritrjene tam, kjer je to predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene.

(6) Z globo 200 eurov se kaznuje za prekršek voznik vozila, ki ravna v nasprotju s četrtim ali petim odstavkom tega člena.

88. člen

(uveljavitev in začetek uporabe zakona)

Ta zakon začne veljati 1. aprila 2011, uporabljati pa se začne 1. julija 2011.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lp.

Sem nov uporabnik na tem forumu, zanima se za nakup Yamahe XT 660 X ali R in zato me zanima razlika med obema motorjema. Zanima me razlika v pospešku obeh motorjev, razlika v vožnji, in seveda kakšna je fizična razlika obeh motorjev in seveda slabosti oziroma prednosti. vem da ima eden večji prvi disk ter večji hod prvih vilc vendar ali je to to vse ali tudi kaj v sklopu motorja kot elementa motornega kolesa. Kaj priporočate ker bom imel le motor za lepo vožnjo pa vseh terenih in ne maram sportaka, seveda pa ne želim da bom skorajda moral rinit motor zaradi njegove premajhne moči. Na kaj moram paziti pri nakupu. Gibljem se pa nekje v cenovnem razredu od 3 pa tja do 4 tisoč eurov.

Hvala za vaš čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ribnčan, mogoče bo zvenelo grdo...ampak sem tudi sam storil enako: preberi vseh 84 strani. Sicer je 3/4 strani namenjenih modelu X, ampak izveš popolnoma vse.

Obilo užitkov ob branju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sej nek sem že prebral oziroma ogromno ampak skoraj bi rabil natisnit vse skupaj in potem si nekaj zrezat in zložit skupaj da bi dobil besedilo dolgo le nekaj stavkov ki bi mi ogromno povedali. Ampak mislim da bom naredil isto kot ti praviš.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No ker skoz nekaj prčkam in dodelujem okoli svojega motorja, je še punca hotela imet obrobe na svoji XTX, plan je tak kot je na prvi sliki, druga slika je dejansko stanje, manjkajo še dokončne obrobe, sam nimam nobene slike:P,

p.s. sej vem, da je tiskarski skrat na feltni zafrknil pravopis, se je črka že zamenjala :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista od verige se mi zdi da (veriga na sliki je enaka), tista od zobnikov pa je drugačna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kupim zaščito motorja in zaščito za roke za yamaho xt660r

LP Miran

Kakšne so pa kaj cene nove/rabljene zaščite rok pa motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš kakšno sliko?

Dobiš sliko v roku dveh dneh, moram se najprej do motorja prikopat, nimam na rač nobene slike. So pa nosilci točno za ta premer krmila kot ga ima xtx in sem bil presenečen, ker ni bilo treba delat nobenih predelav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!