Skoči na vsebino

Debata o vsem


_Roba_

Priporočene objave

Zdaj ko omenjate to friziranje.Enim je brezveze pa jim je skoda devat starn denar enim pa pac starsi ne dovolijo oz.nimjo te moznosti da bi si sfrizirali skute kaj sele menjali avspuh.....in zato pravijo da je to brezveze,skoda denaraj oh in ah....bla bla bla.....

Samo tak pac je resnica je kruta in doben je noce slisat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sta bla moja mt in foter mlada sta mela oba frčije pa apnje, pa tud stric pa pol sorodnikov.

Zdej so pa novejši cajti pa mamo mi pač skuterje.

In uni so v starih cajtih tud pedenal, friziral tiste tomoske. ampak jih je cenejs prslo, za skuterje pa vse cene navijejo,ampak jebat ga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre prou na živce k en pravjo morm met take pa take ucene. :angry:

Ne ne ne ne ti se tega ne razumes...Zato ker se rastes :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da si zapisal ucene namesto ocene, vsaj pri slovenščini ne morejo biti ne vem kako visoke, ali pa so učiteljem kriteriji močno padli. :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti fotru skuter posodš? Jst svojmu neb niti kolesa.

k boš pa izpit za avto delov boš pa ti nega prosu, če ti da za pelat.. ugan kwa bo reku :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokojnine so slabe, če jih bomo mi sploh mel, upokojnci pa tko al tko ne morjo skrbet sami zase, k ga zmer kej lomjo...

Sej pravm no, ti hropci, vedno kej zaserjejo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 jurja za dve leti :blink: :blink: ?? Kaj a se nč ne vozš al maš extra supr performens space low Di-tech?? Al ti starci plačajo <_< ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in do danes, 2 leti kasneje sem za bencin porabla mogoče 2 jurja

Kaj tebi gre na soncne celice???Z 2000jurjoma se jaz maxsimalno 4dni vozim recimo 5 ce se pocasi :) :) Samo to je malo kdaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk cajta? Jest skurem po 1000 SIT na 2 dni, včasih tut na dan B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk cajta? Jest skurem po 1000 SIT na 2 dni, včasih tut na dan B) ;)

Ja jaz sem vcasih 2jurja na dan :blink: :) Zdaj pa nena vec recimo da ga tankam 4x na tedn....niti nevem vec ker ga ze 3 tedne nimam :angry: :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 tedne si že brez? :blink: Jest ne bi zdržal. Sploh pa ne med sezono. Upam da ga boš čim prej zrihtu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 tedne si že brez? :blink: Jest ne bi zdržal. Sploh pa ne med sezono. Upam da ga boš čim prej zrihtu :)

Ja ja 3 tedn tece se je hudo....samo si sposodim od drugih pa se vozim tak da sem v kondiciji se vedno :) :) Do sobote-nedelje bo ziher skup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk cajta? Jest skurem po 1000 SIT na 2 dni, včasih tut na dan B)  ;)

Ja jaz sem vcasih 2jurja na dan :blink: :) Zdaj pa nena vec recimo da ga tankam 4x na tedn....niti nevem vec ker ga ze 3 tedne nimam :angry: :( :(

men je uspel ze 5 cukov v enem dnevu zagonit (2 tanka), 1x pa sm tanku polno + 1,5 litra olja => 6500 sit - PECE GLAVA!! no, cez dva dni je bla spet susa... :) aja, financiram pa vse sam. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me iz preprostega razloga - precej ignorantski odnos do realnosti je možno zaznat v vaših postih, da o resnosti (kot naprimer - "resna" debata kaj vse bi vlil v tank, da bi bolj šlo, kit komplet xyvrumroar, etc...). Se zavedate, da skuter ni motor? Koliko denarja dejansko porabite za vse mogoče in nemogoče navlake, ki jih obesite na ta brenčala, da bi iztisnili 0,028324 KM? Mogoče bi znalo razmislit kaj v tej smeri, ker konec koncev s tem delate prekršek, če pa ste že v prekršku a ni potem isti kurac, če si za ta denar kupite malo bolj resen motor in se vsaj vozite?

Šminkiranje s skuterji ni razvojna stopnja motorista. Je deviacija polnih riti pamžev, ki ne vedo točno kam s sabo... Saj res da je težko in oh in uh....pa da ne gre posploševat...(če sem koga užalil - jebiga, vsi ziher niso taki ampak tisti, ki se počuti užaljenega zarad tega, je že prav da je užaljen...)

Svaka čast Anubis, zdej si pa dregnu tja kjer smrkavce boli :lol:

Js stokrat raj šparam pa kupm eno rabljeno 125ko kot pa skuterja pri tem pa mi niti pod razno ne kapne da bi šla tastare prosit za keš. Do takrat pa se furam na frčeku od stare mame k itak gre 50km/h - tok k skuter, kar je čist dovolj da si najprej naberem izkušnje.

Skuter pa, khm, 350k za kosilnco dat je mal mem.

ljudje smo razli?ni ?e še tega ne veš B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, pa da dodam. To mislm pač do takrat k nima člouk izpita za 125ccm. Pol se pa tut tega neb branu da ga stunam :D . Sam men se skute zdi brezveze pol prdajat!! Preveč si na izgubi, jo mam rajš za skos, mi bo zmeri prou pršou mali motorček!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pa da bo sinčku guma odpadla na drugem ovinku.

na tretjem. B)

predvsem pa js mam zdej ze 4. Tomosa, je letnik '79 (!!!), gre 110 realnih (E90 Elektronik), pa mi je do zdej na vseh motorjih le 1x odpadlo kolo - prednje na avtomatiku, pa se tist zato k mi ga je en cefur odsraufu.

sploh pa so tomosi za friziranje neprimerno boljsi (in predvsem cenejsi) kot pa kaki sesauci al pa nevemkua vse, k dobis dele prakticno za vsakim vogalom. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točn tko, js tut še nism slišala da bi kermu guma s tomosa kr dol padla :P

pa ja, rajš bi mela apn-a kot pa skuterja

pa tisto o sodobnem he he, sj to je ane, vi nočte met enga apn-a, ker ni kul in ga ne delajo v fluorescentno oranžni ali vijolčni ali zeleni barvi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!