Skoči na vsebino

Robycop je imel nesreco


Priporočene objave

No ker, Robiju (Robycopu) ne dela net (mensezdi), vam povem jest. Danes je imel nesreco.

Z njim ni nic hujsega, sumi, da ima zlomljen en prst na nogi, drugace pa je malo razbolen. Pri padcu ga je sezulo iz superg kar daje na laz trditev, da ce te sezuje pol zihr umres (hvalabogu).

Problem je bil v prekratki varnostni razdalji in skoraj povsem sfukanih Robijevih gumah, ki pac niso zdrzale. Zadel se je v blatnik od avtomobila, motor je odneslo naprej po cesti, Robija pa z njega. R6 ima razsuto zadnjo zavorno celjust, popraskanega akrapovica in oklep na desni strani. Razsuta sta tudi zmigavc in ogledalo.

Hvala bogu, da mu ni nic hujsega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, Robycop, samo da si cel!!!

Lahko, samo vprasam, ce se je to zgodilo na Dolenjski cesti v kriziscu pri juzni obvoznici?

Sem namrec tam doma in je bila danes zvecer nesreca... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Robi sam da ni nič hujšega!Motor se bo že zrihtal za to nič ne skrbi!Un palc na nogi pa ne samo sumit ampak kr pejt lepo na urgenco slikat!! ;) Pa čim prej pozabi na zadevo in vem razdalja je sam bla bla bla vem da si gledu kako miško na cesti (uno na dveh nogah)!!! :D ;) :P Mam tut jest z miškami na cesti slabe izkušne......dl jih gledaš slabš je!! :P :D

Ciao,by Pero

PS:Če maš pa mogoče AO+ pa hitr na urgenco vse dokumentirat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffffffffffffffffff......Robi tale teden ti pa nijbl ratu.

Kajčeš.....ko hudič serje,serje na velik kup!

Počivaj! :D

BTW....a ti hladno pivce dostavim na dom,al kam drgam........ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roby, smolaaaaaa!!!!!

No ja, bos pa kaksno slikico vec naslikal, da bo Akrapo spet lep... in vse ostalo... ;)

Ti pa se lepo pocajtaj, pa reci Natashki, da te pocarta... B)

Srecno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še od mene enega :wub: ... Javi kam in kdaj se lahko pride na obisk ;) ... Da te malo pocartamo. :rolleyes:

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak seveda tudi jaz zelim vse najnajnajnajnajnajnajnajnajnajnaj... ...najhitrejse okrevanje!!!!!!!!! :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shit ne me strašit s temi nesrečami ... Matr, Robycop, ... :)

A mata z Nataško kako uniformo za medicinsko sestro? :rolleyes: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robycop se bo zanesljivo pocajtal. Ko sem nazadnje govoril z njim, je že četrto uro užival na urgenci. Ampak slišati je bil čisto OK, nori malar, kot ga imamo radi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ya, hudiča no, ni sile. B) Remont čaka mene pa moped, bomo že pocaytal pleh. B) . Sey se mi je zdel, da mi mora enkat ratat... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ya, hudiča no, ni sile. B) Remont čaka mene pa moped, bomo že pocaytal pleh. B) . Sey se mi je zdel, da mi mora enkat ratat... :blink:

Roby saj veš ... ni vprašanje ČE ampak samo KDAJ ... ti si že skozi pa še dobro si odnesel ;) ... :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najnovije vesti iz nezavesti:

Robertinho je bil pri meni, seveda v moje neizmerno veselje. Fant se drži kot se spodobi. Čvekala sva kot 2 stari kuri in ni bojazni, da bi kar na lepem preminul. Diagnoza je seveda povsem laična, nekaj pa mi daje slutiti, da se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!