Skoči na vsebino

Zaradi takih smo pa na slabem glasu


Priporočene objave

A je bil kdo včeraj tam okoli 24h - 1h na Prešernovem trgu? Dogajala se je pač noč v stari Ljubljani, cel trg poln ljudi, ko se meni nič tebi nič pripelje eden na cbr 900 (bil je v usnjeni rothmans jakni ) med množico in se zapelje najprej tam čez tromostovje do magistrata, nažge obrate do blokade (po zvoku sodeč), potem čez kakšne 10 minut se vrne, ko ni bilo več tako polno ljudi na trgu in stori še enkrat isto na začetku čopove, obrate do blokade (samo v tistem trenutku se mi je pa motor zasmilil :rolleyes: ), potem se pa odpeljal.

In pol se sprašujemo, zakaj nas večina ljudi postrani gleda :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Aleron, imaš prav. Kak mesec nazaj sem imel priložnost opazovati nekoga, ki se mu je zdelo spektakularno odbrzeti s 3M po zadnjem kolesu po Wolfovi. Mimogrede je skoraj zgazil pešakinjo, ki je ravno tedaj prečkala ulico. In kolikor sem razbral iz njegovega obnašanja, jo je celo "napizdil".

Poden od podna, Nimam pojma, kdo je bil in lahko mi verjameš, tudi nikakršne želje nimam, da bi ga spoznal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni sam stara Lj problem

ys

živim ob obvoznici

kaj fantje delajo ponoči.. vsako noč.. to ne bo verjel noben od vas, ki tega ne slišite

nabijanja ob 1h, 2h, ..4h zjutraj - folgas - motorji tulijoo

zvoki se pojavijo in izginejo s tako hitrostjo, da komaj verjameš

vrže te iz spanja kot ne vem kaj

vsakih nekaj minut

ne vem kaj je to

kaka dirkaška grupa.. idioti.. vse družine, mali otroci in odrasli se zbude, stotine ljudi

pi..a enkrat bom pripeljal karjolo granitnih kock na en od nadvozov

pol bomo pa videli ... kolk jh bo še sral tuki okol

:angry:

pa sej bi pizde to lohka počele tam okoli rudnika, ali BTCja, nek ker ni naselj tako blizu..

ja res ni čudn

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, pa še nekaj sem pozabil;

ko se je ta model peljal čez trg med ljudmi, sta mu presekala pot dva policista (bila sta pač na poti mimo, po naključju so se srečali). Eno so rekli, nato pa šli vsak po svoje. Tud policaji več ne opravljajo svojga dela, kot bi ga morali :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nism vedu da smo motoristi na slabem glasu

sam še nikol nism mel z nobenim problema zarad tega ker sem na motorju. veliko avtov se mi umakne ko pripeljem za njimi, tud z policaji nisem nikoli mel problemov al pa cariniki al pa pri rinjenju med avti v koloni ;)

kakšne take zadeve kot je blo turiranje do blokade in vožnja po zadnjem se mi ne zdita hudo napačni, če ne drugega bo zdej tista skorej zgazena pešakinja mal bl pazla na prehodih za pešce :D :P

se bi bl prtožval nad kšnimi avtomobilisti

kokr js vem je večini ljudi cool ko vidjo motorista

izjema so kaki primitivci ki si motorja ne morejo privoščit in so že itak jezni na vs svet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni sam stara Lj problem

ys

živim ob obvoznici

kaj fantje delajo ponoči.. vsako noč.. to ne bo verjel noben od vas, ki tega ne slišite

nabijanja ob 1h, 2h, ..4h zjutraj - folgas - motorji tulijoo

zvoki se pojavijo in izginejo s tako hitrostjo, da komaj verjameš

vrže te iz spanja kot ne vem kaj

vsakih nekaj minut

ne vem kaj je to

kaka dirkaška grupa.. idioti.. vse družine, mali otroci in odrasli se zbude, stotine ljudi

pi..a enkrat bom pripeljal karjolo granitnih kock na en od nadvozov

pol bomo pa videli ... kolk jh bo še sral tuki okol

:angry:

pa sej bi pizde to lohka počele tam okoli rudnika, ali BTCja, nek ker ni naselj tako blizu..

ja res ni čudn

:(

mmm ... uspavanka.... :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nism vedu da smo motoristi na slabem glasu

malo poglej naokoli, že na primer komentarji na strani Večera so dosti zgovorni. Sicer so tiste izjave dosti primitivne, samo vseeno.

Ko omenjaš turiranje npr...

Ljudje, ki se ne vozijo z motorji, drugače gledajo na te stvari kot motoristi. Prešernov trg se pomojem tudi normalnemu motoristu ne zdi primeren kraj za to početje :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmm ... uspavanka....  :P

LP

yes - če bi se zmenili in imeli en ritem

ne pa da ko ravno začneš dremati

vvvaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

prpizdi en

pa 10 minut nič

pam spet drug

pa eno minuto nič

pa tret

pa pet minut nič

pa četrt

in kako 5letni punčki razložiti kaj je to??

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne take zadeve kot je blo turiranje do blokade in vožnja po zadnjem se mi ne zdita hudo napačni, če ne drugega bo zdej tista skorej zgazena pešakinja mal bl pazla na prehodih za pešce :D :P

O turiranju in vožnji po zadnjem ne bi zgubljal besed. Če se ti motor ne smili in če zadevo obvladaš - kar. Samo na kakšnem primernem prostoru, kjer nikogar ne ogrožaš.

Samo v tem je problem, ane gospodje nastopači, tam kjer nikogar ne ogrožaš te tudi nihče ne vidi.

Kura, kar se pa skoraj povožene peškinje tiče, me zanima če bi bil tvoj komentar isti, če bi bil ogrožen motorist, kar se seveda ne bi zgodilo prvič. V tem primeru bi bil komentar pač v smislu: " Bo pa drugič bolj pazil, ko se bo vozil po cesti"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa žal, da nisem tolk blizu obvoznice, nekje cca 1km sem stran in če ni ravno odprt ror, ne slišim nič

kje so časi, ko so lokalci ponoči brusili obvoznico z odrezanimi rori :( na starih kawlih Z in suzah GS, pri vsaki prestavi pa šop isker B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.)kakšne take zadeve kot je blo turiranje do blokade in vožnja po zadnjem se mi ne zdita hudo napačni, če ne drugega bo zdej tista skorej zgazena pešakinja mal bl pazla na prehodih za pešce :D :P

2.)se bi bl prtožval nad kšnimi avtomobilisti

3.)kokr js vem je večini ljudi cool ko vidjo motorista

izjema so kaki primitivci ki si motorja ne morejo privoščit in so že itak jezni na vs svet

1.)Peška je na prehodu za pešce kraljica, pazit mora motorist (če tega nisi vedel, preberi ponovno izpitno gradivo)

2.) Spet prtožvanje nad nami, avtomobilisti??? Zakaj pa?

3.Zakaj bi pa blo ljudem cool videt motorista. Al nismo več v 60-tih letih, ko je blo to nekaj posebnega. Jaz se vozim izključno zaradi svojega užitka, ne pa, da bi bil komu mimoidočemu všeč (ali cool).

LP , pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni sam stara Lj problem

ys

živim ob obvoznici

kaj fantje delajo ponoči.. vsako noč.. to ne bo verjel noben od vas, ki tega ne slišite

nabijanja ob 1h, 2h, ..4h zjutraj - folgas - motorji tulijoo

zvoki se pojavijo in izginejo s tako hitrostjo, da komaj verjameš

vrže te iz spanja kot ne vem kaj

vsakih nekaj minut

ne vem kaj je to

kaka dirkaška grupa.. idioti.. vse družine, mali otroci in odrasli se zbude, stotine ljudi

pi..a enkrat bom pripeljal karjolo granitnih kock na en od nadvozov

pol bomo pa videli ... kolk jh bo še sral tuki okol

:angry:

pa sej bi pizde to lohka počele tam okoli rudnika, ali BTCja, nek ker ni naselj tako blizu..

ja res ni čudn

:(

Verjamem.....................živim(ponoč bl težko) na Celovški cesti!!!!!!!!!

BTW.......za eno noč,zamenjam svojo spalnico in odprto okno,za dovoljenje ,da prespim nekje na seniku.

Šifra:končno naspan!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud policaji več ne opravljajo svojga dela, kot bi ga morali :angry:

Ali so ga mogoče kdaj opravljali? :blink:

Razen, spet, nekaterih izjem B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji že opravljajo delo....sam nikoli nam ni prav...ko te ustavijo policaji na radar ko si šel čez naselje 120 km/h vsi hitro pritožbe pišemo...pol pa vidš enga norca ki naredi isto-le da si tokrat ti tisti ki opazuje s 4 letnim sinom ob sebi...pol si pa mislš ja kje pa so policaji ko jih rabiš.... :blink:

da smo pa motoristi na slabem glasu smo sami krivi.....žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.)Peška je na prehodu za pešce kraljica, pazit mora motorist (če tega nisi vedel, preberi ponovno izpitno gradivo)

teorija je eno praksa pa drugo

na cesti velja tudi pravilo večjega oz. močnejšega.

BTW Ne zagovarjam motorista

ampak če vidim tovornjaka, kako hiti proti prehodu za pešce ga počakam ker vem da bi težko ustavil če bi mu skočil na cesto

Prav tako če vidim modela ki pelje po tazadnem ne skočim na sredo prehoda za pešce in se mu nastavim da bo ja mogu ustavt, ampak lepo počakam

konec koncev gre za moje zdravje ;)

tako da mislim da bi lahko tudi peška bila mal bolj previdna

Hotu sm sam povedat da tolk hudo pa spet ni zajebov in ga ni treba linčat če je hotu pokazat da se zna po tazadnem pelat :P :D :D

pa ne se spet razburjat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teorija je eno praksa pa drugo

na cesti velja tudi pravilo večjega oz. močnejšega.

Kura, po svoje imaš (žal) prav. Na cesti res velja pravilo večjega in močnejšega. In tu je treba dodati, tudi bolj brezobzirnega, da ne uporabim še kakega drugega izraza.

Tovornjak, če začnemo pri njem, nima nobene pravice hiteti proti prehodu za pešce, razen pravice večjega in močnejšega. Bedna pravica, če smem pripomnit.

Razni DHLovci, poštarji, dostavljači ipd (ne posplošujem, da se ne bomo narobe razumeli), nimajo nobene pravice biti super pametni in iskati bližnjic po kolesarskih stezah in celo pločnikih. Pa vendar to počnejo, mogoče, ker je del imiđa.

In če si nek mopedist v navalu hormonske blaznosti zaželi vožnje po zadnjem kolesu, mislim, da si zlahka najde primeren prostor za tako početje, ne da bi mu ob tem bilo nujno ogrožati pešakinjo, ki, mimogrede, ni brezglavo begala čez cesto. In sploh je tista cesta v bistvu cona, namenjena prvenstveno pešcem.

Verjamem, da si previden, da skrbiš za svoje zdravje, ampak morebiti se ti bo enkrat enostavno pripetilo, da zaradi tega ali onega razloga ne boš opazil tovornjaka, ki "hiti" ali exhibicionista, ki se mu zdi primerno divjati po zadnjem kolesu, vsem na očeh.

Blazno me zanima, kaj boš tedaj porekel na take eskapade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!