Skoči na vsebino

bukvarna


Priporočene objave

Pozdrav! Ali mogoče veste kje v Lj se nahaja bukvarna. Gledal sem en prispevek na TV ampak nisem uspel zasledit lokacije niti delovni čas. Vem edino, da obstaja že nekaj let in da jo vodi starejsi gospod, ki se je pred leti vrnil nazaj v Slovenijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani imamo Bukvarno na Kongresnem trgu, odprto (že osem let) le ob

torkih in četrtkih od 10h do 13h in od 15h do 18h, ob vsakem vremenu in letnem času.

Telefon/Faks: (00386.61) 26.77.26.

Tolele sem našel, samo tel št je že zastarela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav! Ali mogoče veste kje v Lj se nahaja bukvarna. Gledal sem en prispevek na TV ampak nisem uspel zasledit lokacije niti delovni čas. Vem edino, da obstaja že nekaj let in da jo vodi starejsi gospod, ki se je pred leti vrnil nazaj v Slovenijo.

stare knjige prodajajo tudi nasproti magistrata, v stari Ljubljani ... oz. vsaj pred 2 letoma so jih , ko sem nazadnje tam brskal za nekimi starimi spisi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tisto je pa antikvarjat,kjer se dobi knjige dosti ugodno odkupujejo jih pa po 100sit,če ma slučajno gdo za prodat poleg tega pa uzamejo samo tiste ki jim dišijo.Sploh ne morem verjet kako so stare knjige ničvredne nove pa stanejo celo premoženje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-> če že naštevate kje se da kupiti stare knjige:

tudi ko greš proti gornjem trgu ima menisezdi knjigarno (s starimi knjigami) en, ki pravijo da krade knjige po normalnih knjigarnah ampak po moje so to klevete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa bolšjak je ob nedeljah izborno založen s starimi in manj starimi buquizami. Ponavadi nekje pri Šuštarskem mostu bivakira stojnica z obiljem čtiva. Pa tudi drugod. Se splača sprehoditi in malce pobrskati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo kdo rekel, da ni napisalno ... v bukvarno prineseš knjige zastonj, kupiš pa jih na kilogram žive teže ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa bolšjak je ob nedeljah izborno založen s starimi in manj starimi buquizami. Ponavadi nekje pri Šuštarskem mostu bivakira stojnica z obiljem čtiva. Pa tudi drugod. Se splača sprehoditi in malce pobrskati.

..enako velja tudi za bolšjak na Cesti dveh cesarjev....(na avto sejmu )...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!