Skoči na vsebino

PRVI ŠOLSKI DAN


Priporočene objave

Torej, ker je danes 1.september in obenem nov začetek pouka (za srednješolce vbistvu nekakšna prelomnica v življenu, novo okolje in to) se je mogoče kdo spomnil kako je bilo pri srcu njemu ko je prvič stopil skozi vrata srednje šole... :book:

Danes sem mela jaz tak dan, in je blo sprva zelooo grozno ... spala sem itak samo 6 ur in od nervoze vstala že ob pol šestih. Sam ko sem vidla nove sošolce - nekatire že poznam, je blo malo lažje. Pa tud vredu razredničarko mam. :) Mislim, vseeno ko gledaš šolo in stojiš pred vrati si misliš : Kaj te delam tu?! :?

Sam pol postane fajn ja ...

Zaj pa bi vas prosla, da vi kaj na kratko napišete o svojem prvem šolskem dnevu - v srednji šoli seveda. :D

Lp, Mateja )8

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, a ti si tut fazanka :D

Men je blo dons še kr vredu. sošolci zgledajo še kr ql sam k ni NOBENE PUNCE. K sreči je v isti ulci plesna pa glasbena gimnazija tko da so vsaj tam. Razredničarka je čudna nažalost. Zdela se mi je nekako odsotna. No ja, sej bo ;)

LP Primož :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ti te nove smilie

aja prvi dan srednje šole, :doze:

bil mi je po eni strani še kar vredu (zarad punc) :kva1:

po drugi strani pa brezveze ker smo bli najmlajši na šoli in so vse punce gledale za starejšimi :cry: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo dalnjega leta '93...pršu v klas razočaranje u nulo...sošolk za eno pinceto kaj sm pa mislu tehnična šola, hvala bogu za paralelko! ampak se je dobr istekl ...pride zadno uro v klas ravnatl, da nas pozdrav pa še preden odpre usta mu spodrsne na luži od gobe pade na rit in roko ...naslednji trenutek so ga odpelal v kliničnga =izpahnu si je komolc :blink: ....wellcome to our highschool

Popravljeno . Popravil gregas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom preveč komentiral...

No, takole nekako je zgledalo: :yea2: :kva1: B) :beer1: :beer2: :music3: :grupni: :yea1:

in zvečer po šoli :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, a ti si tut fazanka :D

Men je blo dons še kr vredu. sošolci zgledajo še kr ql sam k ni NOBENE PUNCE. K sreči je v isti ulci plesna pa glasbena gimnazija tko da so vsaj tam. Razredničarka je čudna nažalost. Zdela se mi je nekako odsotna. No ja, sej bo ;)

LP Primož :devil:

Ja na ktiro šolo si zaj ti šeu ? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi dan... ...nubenga k bi ga poznal, pa sami tipi v klasu, nubene punce. :hmm: BOOOOORIIIING!!! :zzz:

drugo leto prvi solski dan. polovica klasa popadala/se izpisala, punce se vedno nubene. sux big time. :? :cry: :doze: :zzz:

tretje leto. v nasem klasu jih je prevec popadal, preostanek klasa je razpadu, pridem v nov klas, 6 punc, folk totalno prfukjen, zurka taka da ni vecje!! :lol: :afro1: :afro2: :alien1: :010 :beer1: :beer2: :book: :fight1: :friend1: :friend2: :devil: :music3: :doze: :grupni: :love1: :music1: :yea2: :OK: :smoke: :music2: :kva1: :kva2: :music4: :yea1: :004 :grim

cetrto leto. isto k 3., sam da se vse 2x hujs, nuben se nc ucu, nuben nc delu, sam zurka! B) rezultat?? niti enga zadostnega! :hmm: pa nezadostnega tud ne!! :OK: ;)

na splosno mi je full zal, da je srednje sole ze konc, k na faksu ziher ne bo pol tulk zanimivo!

aja, sola je bla pa tehniska gimnazija na Lavi, v Celju! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na splosno mi je full zal, da je srednje sole ze konc, k na faksu ziher ne bo pol tulk zanimivo!

...počak še en mesec, pa kak tedn da navežeš stike s folkom =>to je bistveno, k spoznaš folk k mislš da ni z zemlje ...sredna rula ni kej ampak fax je pa nov planet :devil: trance_35_smoke.gif :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja na faxu je pa tko, da najprej s čim veš folka stike navež = več privat žurk :OK: pa fajn je da nimaš punce :naughty: ...jest sm jo mel pa sm jo po pol leta faxa skenslu ...ubistvu je ona mene k nisem bil priden O:-) aaa fuckit...res nisem bil :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa fajn je da nimaš punce :naughty:

zaka pa to?? :? :cry:

hmmmmm :hmm: , js je ne mislim skenslat se kr neki casa... :004 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na ktiro šolo si zaj ti šeu ?  B)

Šel sem na srednjo šolo za elektrotehniko in računalništvo, pa ti? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha, mladiči :lol: , no, na mladih svet stoji :hmm: , se bo kmalu podru, če bo šlo tako naprej :music2: , namesto da bi čim več :book: :rtfm:

šalo na stran, uspešno delo in čim manj popravcevdeal.gif, pa čim manj rundum.gif, zaradi :beer2: in pa seveda nono.gifsmoke.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha, mladiči :lol: , no, na mladih svet stoji :hmm: , se bo kmalu podru, če bo šlo tako naprej :music2: , namesto da bi čim več :book:  :rtfm:

šalo na stran, uspešno delo in čim manj popravcevdeal.gif, pa čim manj rundum.gif, zaradi :beer2: in pa seveda nono.gifsmoke.gif

namesto :book: je :music4: in :beer2: .... pa :smoke: :smoke: .... pol pa :cry: .... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deca, se mi rahlo dozdeva, da so vam dali preveč smejkotov na voljo. Saj lahko, da ga spet kronam, ne bi bilo prvič in gotovo ne bo zadnjič, ampak tile posti niso ničemur več podobni. Zgledujte se po Vale. Ona to obvlada v nulo.

Sicer pa, prvi šolski dan v srednji šoli, davnega leta xxxx :rolleyes:

Kako smo čekirali sošolke!

Bredo s krivimi nogicami, ki je ipaq ličila na Jane Fonda....

Dubravko, s katero nisva nikoli uspela ujeti pravega ritma zaljubljenosti....

Marjano, ki je imela spektakularna pljuča in noro črne oči....

Mojco, ki je potem poniknila nekam v črno Afriko, ker je imel njen foter pač tako delo...

Vesno, ki se je iz ovenele rožice nepričakovano razvila v exoto....

No, fantje so me malce manj zanimali, razen luterana Čudeta, ki je bil moj frend No 1 in žlehtnoba par excellence. Njegova sedanja soproga se ga je bala kot hudič križa. Po pravici, če smem pripomnit.

Ja, vse ostalo je bila pač gasilska šula. Nekaj malega smo se naučili, prav veliko pa ne, roko na srce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, trotl, pa Alexo sem skoraj pozabil! :o

Če te je pa ta pogledala na svoj posebni način, si moral biti pa najmanj bukovo poleno najslabše vrste, da nisi padel dol. Ampak res DOOOOOOOOOOL! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj prvi dan (in ostalo srednješolsko obdobje NI za posnemat):

1. dan - vliva ko zmešano, čez raztrgane adidaske mi zmoči noge že prvih 5 od 400 m od avtobusa do šole. sošolke same grde (no pol so se razvile ampak prvi vtis je bil hud), sošolci sami piflarji. razredničarka že od prve sekunde grdo gleda mojo frizuro (dolgi lasje speti v čop, ob straneh okoli glave pobrito do kože) - pozneje se je izkazalo, da me je takrat "ožigosala" in nikoli nisva razvila ravno pristnega odnosa. razočaran se odločim da se prepišem v drugi klas kjer ni latinščine (so mi jo določli), a se ne morem ker je že polno. z kolegi (ki so podobno razočarani nad svojimi šolami) se srečam v mestu in se ga napijemo, kelnar se zmoti v računu in računa 10 piv namesto 18 (tolko smo meli denarja), seveda zapijemo tudi razliko. pridem domov, na vprašanje staršev o prvih vtisih v "pristnem" pijanskem jeziku šoli in lajfu "jeb.. vse po spisku" in grem spat.

2. dan - malo spoznam sošolce, no ja saj niso tak slabi, odpadejo 3 ure in gremo na pivo.

3. dan in naprej do konca: dobra klapa smo postali, redno organizirali 3 dnevne čage na vikendih, ki se jih je udeleževal cel klas, spili smo moje alkota, prepeli mnogo pesmi, kako tudi "na ror" dali, nekaterih stvari se pa sploh ne spomnimo.

če nebi bilo tistega zajebavanja s strani učiteljev in popravnih bi šel takoj nazaj tako pa "srednja šola kiss my ass!!!!!!!!!" :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, tko zanimivo je brat kko ste vse to že dali skozi, jst pa zdej gulim zadnji letnik teh. gim :OK:

Moj prvi dan v srednji pa se spomnim ku d bi bil včeri (ne sej dosti več cajta tud ni minilo)! Sam iz osnovne tm, nobenga sošolca-vsi novi, zgledali neke študirane glave :cry: in jst tm 15 cm manjši od ostalih...mami jst bi se spisu...

Na malco vsi neka huda klapa, jst sam racal za njimi...vsi neke master panine ob pogledu na njih nism mel niti apetita.

Pride prvi test, se pokaže kolk so študirani te ljudje.....vsi slabše rezultate od mene :yea2: pole pa kar naenkrat Žan, the smalest person in the class, glava razreda (bah hvala bogu sm se tega naziva otresu že takoj z naslednjim testom :D in kar naenkrat te vsi poznajo k kej rabjo-ma k... vas vidi, če me prej niste poznali tud zdej ni treba!

Zdej pa smo taki razred k ga nebi zamenju za nobenga: vsi za enga, ed za vse (al kko je to) ja kaj čmo, pustmo času čas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, srednja šola... pravzaprav II. gimnazija v Mariboru oziroma Srednja naravoslovna šola Miloša Zidanška ...

Strnem lahko v zgolj nekaj besed - Karmen, Anuška, Maja, Mojca, Anja, Simon :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, jst se spomnim več ali manj le na tone koruze, par dobrih sošolk, mal več hudih prasic iz ostalih letnikov in sošolca ki se je prikazal z novimi hlačami ki so imele še vedno listek s ceno. :D

Sicer pa se mi je prvi teden zdelo kot da še vedno prihajajo novi ljudje v razred.

Sedaj sem 4. letnik in mi lahko fazani vrjamete na besedo, ko rečem da se na ta folk tok navadiš, in z njimi tok prežuraš da se ti zdijo pretekla leta le kot minute, s tem da sčasoma pozabiš na vse tegobe in probleme ki jih imaš s snovjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf... sem zamenjal 3 srednje...

1. En znan iz OŠ, pa ni blo tolk panike. Razredničarka se mi je zdela kar OK, vsaj prvo uro. Očitno je glih dobila letno dozo... nečesa.... zmaj da ni blo večiga. Jebiga, vsaj angleščino nas je mela, pa sem že predobro obvladal da bi me vrgla.... Dost bejb, sam ene dve lušne, pa še ena od teh dveh je bla živ strup. Polovica sošolcev in sošolk je bla zakajenih, druga polovica čudnih, mi smo bli pa itak klasa zase.

2. Spet en znan iz OŠ, drugi letnik, clo ena lušna, končno na šoli kamor sem hotu it, potem sem pa celo leto spoznaval kakšen poden je. Jebiga... sploh ne vem kako je blo pru dan. Mislim da sem našel računalniški kabinet pa smo se potem tam večino časa mal zezal. Sošolci so bli podn, prfoxi še bolj. In to je to.

3. Naredil pizdarijo na #2, pa hvalabogu. Komaj priplezal na šolo, diferencialci. Čakam pred učilnico pa nikjer nikogar. OK, sej sem bil res 15 min prezgodaj. Pa se ene 2 min do začetka ure prikaže en model, pravi da mu je ime Mirdan, pa ugotoviva da sva sošolca. On (tudi) ponavlja letnik pa tudi nov v tem razredu. Jebiga. Prvo uro se malo razgledujem po razredu, med odmorom odkrijem sošolca s katerim sva se zezala ene 3 leta prej po BBS-ih... interneta pač še ni blo (tolk razširjenga). Fajn. Naslednji odmor ugotoviva da nama je obema všeč laško. Fajn. Tretji odmor ugotoviva da se je treba zadret kdo gre do štacune po per, pa se ziher najde še kdo. Pa je blo prov fletn. Če nisi imel cvekov, ni blo panike. Če je bil pa kje kakšen šut (nepopravljen), potem so pa padale neopravičene pa to.

Prvi dan sem tudi ugotovil da na poti nazaj iz trgovine (piva) vedno srečamo profesorje ki gredo iz lokala (šnopčka).

Hvalabogu nobene sošolke tukej. Čist drugo vzdušje v razredu. Moram rečt da boljše. Še profesorji so porajtal.

V prvih dneh sem se tu tudi naučil najboljši izgovor da greš na pivo: Tršica, mi trije se gremo do Šišmiša učit. OK.

Šišmiš je bil sošolec cca 5 min stran, pa ga skor nikol ni blo pri pouku.. vsaj takrat ko tudi nas ne. :) No ja, sej ene parkrat smo res pr njemu prepisoval domače naloge, homeworks in pa hausaufgaben. Pa seveda skenirali, manjšali in printali plonkce.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK... še par izjav našega profesorja za RSM iz Vegove... seveda kdo drug kot Franc Klopčič. IMHO najboljši profesor na vegovi. Ko je šel v pokoj ni blo več isto. Sploh.

Večina je internih, tako da bojo znane samo vegovcem, pa še to večinoma tistim ki vas je učil.

Poleg ognja in kolesa je CMOS največji dosežek civilizacije (OK, sej je res, ampak se hecno sliš)

(navodila za iskanje hroščev v programih) Morš razlagat... pa magar mačku... to sem jest enkrat naredu...

(naslednje leto obrazložitev) Sem mačku razlagal, pa ni sledil... ni nč povedal...

...a vidš kvadratke... a jih vidš? Pa jih jest vidm... v mojih letih....

Sm dal pručkom za vsako sranje tri pluse... nejprej s korenčkom, pol pa s palco....

9, 10, 11 cvekov.... dobr so se odrezal...

...zdej'm usako prjeu... (tud nam ni blo jasn, prej je tekla debata o puncah)

(nariše slikico za lažje razumevanje)

0o80o <--- Vi ste v oblakih gor

________ Tle so pa trdna tla (seveda nariše puščico ki gre proti tlom seveda se pri slikici neizmerno potrudi, pa gre še 15 min ure)

Sem biu u skandinaviji... pa hodm po ulc, pa vsak drug povprečen! Pa nobene dobre punce nikjer!

Ja... u sobo se zaklent pa računalnik z odkloplenim modemom... nč irca... sam mostek....

No, zadnjo uro boste pa lahko ircal...

Malo za nostalgijo zganjat za tiste k ste ga mel kdaj...

Na.. cvek... za vzpodbudo!

Kr plus si napiš!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!