Skoči na vsebino

PRVI ŠOLSKI DAN


bauca

Priporočene objave

Srednja? Hitro je minilo.......naučili smo se pa bolj malo.......no ja, vsaj matematike nekaj.

Prva dva letnika tak-tak.......potem so me zaradi spora z matematičarko vrgli v paralelko. :cry: Me ni hotela več učit. Na koncu drugega skoraj 5 popravcev....ostali so trije.

3. in 4. letnik......čaga, pivo, špricanje, zajebancija. Za ilustracijo: sredi ure matematike štirje sedimo na okenski polici čisto zadaj v razredu (kjer ni več miz) in mečemo petarde skozi okno. O:-)

Sicer pa.......na faksu ni bilo potem nič kaj manj luštno :OK:

Edina hida vsega skupaj........nikjer nobenih punc :BUA:

Popravljeno . Popravil YZFgeorge
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

George a si bil ti tud na Vegovi al kaj??Jst sem bil pa mi je blo najbols kar je mozno!!Bi sel takoj nazaj(zdaj na FE)!Ce je se kdo iz Vegove naj mal pokomentira Lazarja ,Juga,Pesca,Kamenika ,Kosca in seveda the big bossa Gospodarica :P <_< <_< Jst se zdele tok smejim k pr norcih ker sem se spet spomnu vseh teh modelov in nemodelov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ena misel:

' IMELA JE NAJBOLJŠE OCENE.....

..... A NI NIKOLI OPAZILA JESENSKEGA LISTJA....!' ( Loesje )

pa ne čist dobesedno vzet :hmm:

veliko uspehov..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' IMELA JE NAJBOLJŠE OCENE.....

..... A NI NIKOLI OPAZILA JESENSKEGA LISTJA....!' ( Loesje )

konec 60ih

imel je odlične ocene na bežigrajski gimnaziji

VSI smo ga zajebavali s piflrajem, mu težili, se ga izogibali..

ob vračanju z nočnih pohodov smo ob enih, dveh zjutraj videli

luč v njegovi sobi - Ferfilc se je učil

danes

je dvakratni doktor znanosti in diplomiral je na treh fakultetah

predava v glavnem po Ameriki, piše potopise (med Eskimi je preživel pol leta in jedel le surove ribe)- prepotoval je cel svet po dolgem in počez, velikokrat ga je videti pri dnevniku, če je treba razložiti kaj s politično-socialne svetovne scene

že takrat je dojel

že takrat je vedel kaj hoče

že takrat je imel cilj

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa zdaj v prvi letnik faxa tko da imam se en mesec.

Kar se pa tice srednje sole se pa sam spomnem da me je razrednicarka ze prvi teden zabila. Pa ze prvi dan sem bil ene 5x fazaniran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prvi šolski dan v srednji....še dobro, da je bila tam leto starešja prijateljica, da mi je sploh pokazala kam naj grem....vsi so gledali, kot da si iz marsa....nič kaj prijetnega...

Najlepši spomin na srednjo pa je moj dragi...tam sva se spoznala in še zdaj se imava rada! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sola, kje je ze to. Do 5. razreda sploh ni bilo zanimivo, no pol so se pa sosolke zacela razvijat. Fantje in punce smo se zaceli skupaj druzit. Na koncu petega razreda razrednicarka obtozi Tadeja, da ji je namerno odvil matice na biciklu in da bi se lahko ubila. Tadej se presola na drugo solo. Vse novo, nove sosolke so dosti grse od prejsnjih. Vsi so pa "zaostali". Punce se druzijo za sebe, fantje pa prav tako za sebe. No, ko smo v sedmem klasu lahko zaceli hoditi na solske plese, se je zacelo... Na nase plese so hodili tudi solarji iz sosednjih sol. pa smo zvrgoleli okrog tistih punc. Pol so ble pa nase fovs in so se zacele grebsti za nas. Stvar je ravno dobro zalaufala (prvo lizanje, prvo tipanje,...) in ze je bila tu valeta in gotovo.

Na srednji strojni soli je bilo med 900 dijaki celo 15 punc (tehnicnie risarke) in od tega striri dobre. Ko smo sli s solo na kako ekskurzijo ali pa na predstavo v Cankarjev dom, smo se skoraj tepli, kdo bo sedel zraven kake punce. Se dobro, da so bili redni plesi na Gimnaziji Poljane, pa na Srednji zdravstveni soli, na Naravoslovni v Sentvidu. Pol smo pa v ponedeljek nakladali pred sosolci nekako takole: Ej cel vecer me je gledala, pol sva odplesala tri pocasne, ej sem jo ful zalizu, pol sva sla pa v park,..... Aja pa se to: ker je bila moja srednja sola blizu Save so bile po soli obvezne motokros dirke po njenih bregovih. Jao moja boga APN 6.

No na faksu pa po stirih letih spet sosolke, pa studentski zuri, pa pikniki, pa menza v Rozni dolini, ..O tem pa kdaj drugic, da ne bomo zasli s teme.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih prvi dan šole ampak...

...na informativnem dnevu na eni šoli je prfoks kazu en ful velk kondenzator in ga neki opisval pol pa POK!!! ...tipo ni vedu da je bil nabit in se mu je spraznu v prst, tipo skoč na kateder in po mizah za katerimi smo mi sedel in nekaj staršev do vhoda v sekret in prst pod vodo vmes se je pa dru kt da bi mu kilo za jajca obesl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo se vsako leto na informativcih drl za bogimi bodocimi fazancki: "ne it sm, vsako leto nas pol pade, vsako leto se vsaj dva fentata, sami homici..." :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes drugi dan ... zamudila v šolo, priletela v razred, vsi so me gledli, pol sn povedla da sn šla prepozno na bus pa da je mel zamudo in da sn tekala do šole

(in ostale izgovore) :wacko: ... enih 30sek. za mano pa je prišla v razred profesorca ... kdo manjka ? po novem noben... :rolleyes: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trezji dan - Zok ma se kr pocitnice... :D :D :D ...zato bo sou mal na izlet v MB... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trezji dan - Zok ma se kr pocitnice... :D :D :D ...zato bo sou mal na izlet v MB... ;)

Pa ne mi rečt! :D

Trije ribniki, Piramida, Kalvarija itditd?????

Samo ne preveč špricat gasilske šule, se zna otepat, predvsem na začetku, trust me! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi šolski dan????no ja mal je bil bad ker se še nismo poznali!!Pol smo počasi navzali stike :yea2: :yea2:

večina jih je bla še bolj sramežljivih sam pol je nekak šlo!!!Drgač pa mi je ful ql do zaj na sš!!!

Sam mal premal smo žuriral!!!Še bolj ga je treba pit!!!Pa okol ga srat!! :yea2: :yea2: :beer2: :beer2: :rtfm: :rtfm:

Nope.....SERŠ Maribor

stari ti si pa res bil men samimi kronikami!!!!In med samimi dedami ker tam je sam 1 punca na cel šoli!!!

.)

no ja jaz pa sn pod kalvarijo!!Tut nič kaj bolši!!!! :beer1: :beer2: :beer2: :doze: :doze: :music1: :yea2: :yea2: :rtfm: :rtfm: :smoke: :smoke: :music2: :kva1: :kva2:

mal sn pretiravl z smeškotami!!!ampak so ful ql!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!