Skoči na vsebino

PRVI ŠOLSKI DAN


Priporočene objave

Odgovor je na dlani ... pri Symu... :rolleyes: O:-)

Bauca, tvojega očeta prednika sem videl, tebe pa nekak ne - a si se tak dobro skrila al te sploh niso fantje zraven vzeli? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na gokarte nisem šla ... ne me vprašat zakaj ... Upam pa da ste se meli fajn. :OK:

Ps: Tretji dan - Bauca si najde simpatijo (ali dve, tri ... :rolleyes: ), vglavnem kot je napovedo Sym, pol nam odpadejo 2uri, gremo celi klas v Index plus na pijačo (jaz nisn nič alkoholnega pila, da ne bo pomote B)), ampak mojo ful svetovno novo sošolko je pa tak primla tista njena pijača, da se je pri Osnovah turizma (to je neki predmet-beda) sam režala. :lol1:

Ja blo je fajn ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja blo je fajn ... :OK:

mwahaha, ti bi mogla pridet v nas bivsi 3. al pa 4. klas... :devil: :yea2: :kva2: :afro1: :alien1: :010 :beer2: :beer1: :smoke: :music2:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ugotovil da je naš klas kr ql, same face so not tko da se mamo zlo vredu. Prfoksi so keri zateženi, keri čist vredu, keri pa take pokajo da se lahko sam smeješ. Ej, sej se bo še dal preživet kle not :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa spomnim samo to:

- koruza po tleh cele šole

- ene tete ne od kle (s Fužin) :fight1: mojo sošolko ne od kle na WCju

- :kva2: ... ko so rekli, da bom že prvi dan do 19.00 v šoli

- hecna razredničarka :doze:

- pa sami pridni prestrašeni otroc O:-) :book:

Konec srednje šole je bil pa sam :cry: :cry: in :beer2: :beer1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V srednji šoli je bilo res lepo, ampak je na faksu toliko boljše (vsaj čez leto do izpitov). B)

Ker pač nisem taki, da bi jih ravno v roku končal srednjo šolo pogrešam poleti ko imam na faksu izpite :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!