Skoči na vsebino

AVTO ŠOLA?!


devilish

Priporočene objave

malo prepozno, a vseeno končno, mi je ratalo zaslužit tolko denarja, da se prijavim za izpit za motor - do 0.16kw/kg... nardila cpp, se prjavla na republiške, na prvo uro vožnje... cela evforična ob misli, da bom jst ubistvu vozila motor in se ne samo vozila na njem, pridem do garaže pred katero se dobimo (naj bi opravljala izpit pri avtošoli AMD) in inštruktor - :wacko: no comment... možakar že nekaj čez srednja leta, hitrost govora 5 besed/minuto... ne da se mu nč... :angry: ok.. najprej mi je uzel 15 minut ure, ker se je pogovarjal z enim inštruktorjem kak avto ma in pol še z enim kandidatom kdaj pride na naslednjo uro... :doze: motorja res nisem še vozila, vem pa kar neki o njih in ko me je vprašu kaj je to in to... sm mu zbrbrala ob misli, da če povem katero je sklopka in sprednji žlajf itd., se bom začela "uvajat" na yamahi 125.. ne... :angry: tip mi je začel razlagat (upoštevajte hitrost govora), da se čez polno črto ne prehitava in sicer v naselju in izven njega, da ni varno nekomu izsilit prednost, da se je v križišču na rdeči treba ustavit in take bedarije... :stupid: VE, da delam izpit za avto in tudi, da grem delat republiške... torej sem bla že u praksi na cesti, predelala teorijo, stara zadosti da sem se tud prevozila v avtu tolko da vem neki stvari... HALO!?

uglavnem... v moji prvi uri vožnje, ki me je stala 6800 SIT nisem niti pržgala motorja!!!!!! :kva2: samo nakladu je... neumnosti... ne stvari, ki jih je res treba povedat - to je tud povedu... ne v 15min, ampak mu je zarad.... vzelo mal več... ko mu je pomembnega zmanjkalo, je nakladal KARNEKI... uprašal s kje so moji starši... AAAAAAAA..... :SS dve punci sta meli pr njem 24 ur vožnje... marsi kdo mi je rekel da jih je naredu 17 (in se prej ni dotaknil niti avtomatika)... in če gre pr temu tipu tko kot se je začelo, jih bom mela 45 peesda... :nono:

kaj nej nardim!?!? druzga inštruktorja za motor ni... edina možnost je avtošola LISJAK (iz postojne), ki je stara nekaj mesecev in ima med drugim tudi cenejše ure.... kakšne izkušnje imate z novimi avtošolami? en del mene misli, da so novi in ker jim AMD v takem malem mestu predstavlja veliko konkurenco, ker "živi" že 50 let, se za svoje kandidate potrudijo... jim pokažejo zanimanje za to, da jih nekaj navadijo in jih ne "j....o u glavo" 30 ur sam zarad dnarja... s pogledom in odnosom tega človeka iz amd-ja, ki ti govori 2/h "kako se men ne da.... punca, kaj bi ti??" jst: "VOZILA!!" on: "hm.... aha.... ......................" AAAAAAAAAA VOZILA BI!!! :angry:

sorry za roman, sam sm jezna k res prow nimam sreče...

sej vem da je že marsikdo pr točno tej avtošoli naredu izpit za motor, ampak ni blo še druge opcije... da mi da pa 7 ur viška (malo zarad mene in malo več zato k se mu ne da nit žvet več), je to 50k... in mi sploh teži ga vidt, k se mu ne da nit ust odprt... sm upala da bom VSAJ gumb prtisnla, da vžgem motor na prvi uri...

al se vam to večim dogaja??? neki ljudi se je že križalo k so ga delali v drugem mestu.. bwoo...

samo nasvete rabim...

hvala, čawčaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah povej tole inštruktorju... pa če se ne bo mal zresnu, pejt drugam. Jebiga, nova avtošola pa se bojo potrudl. Tle očitno spijo na stari in edini slavi. Jebiga.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. vidm, da nism edina k mam probleme s tem avtošolam... :o :( ...

Men se je zgodil približno isto,.. s tem, da sem bila v pisana že dober mesec v avtošolo (nebomomenjalakaterajebila), vozila eno mejhno kračo (se opravičujem vsem, ki so jim všeč taki motorji O:-) ) 250. In v celem mesecu nism bla tut enkrat ne na cesti :angry: (tako, da prevozim poligon tudi v miže če je treba.. ) Inštruktorja sm mogla dobesedno prosit, če lahko pridem vozit... Njegov "izgovor": treba je gledat na vreme, motor ni zmerej frej (s tem da bi mogla vozt vsaj s 500 in ne z 250, kot sm to izvajala cel mesec :angry:, sej ne rečem, da bi vozila s tem par ur.. da se navadim zadeve..ampak.. cel mesec!!!), ne delaš samo ti izpita, tip se mi včasih tut na telefon ni oglašal.. za znoret... Po enem mesecu prošenja, sem sklenila, da se oglasim v dotični avtošoli in se izpišem ... No, in v avtošoli so me prav čudno gledali, zakaj sem se izpisala :blink: ( s tem da sem jim mogla še plačat mal čez tisoč tolarjev (sej vem da ni velik, gre za princip!), za nekakšno "izpisnino" ). Povedala sem jim svojo zgodbo (no, samo to sem omenila, da jih imam dovolj), in ko mi je tajnica dotične avtošole izpisovala podatke v knjižico in v izpisni list je bila presenečena, da nisem imela narejene nobene ure.

Moram pa povedat, da mi je šu inštruktor na roko, da sem vozila (najprej je reku, par ur.na poligonu, ... to se je zavleklo v cel mesec.. pa ne bi rekla, če bi bil vsak dan dež! :angry: ) na poligonu brez da bi mela kakšne stroške za to. No, sem si mislila, fino, da je tok v redu, da mi pusti vozit brez da bi plačala ure na poligonu. Na koncu pa sem ugotovila, da je bila to samo "krinka" za to, da sem bila tiho in mu nisem utrujala, kdaj bom šla na cesto... :huh: :angry: .Hvala lepa za tak odnos...

............ no, dost o tem, kako in kaj je bilo.... zamenjala sem avtošolo in nrdila izpit za A kategorijo... :) :rolleyes: (jojkoksmvesela!!!) :)

moj nasvet: če inštrukotr že pri prvi uri pokaže "neresnost" do stranke..... ZAMENJAT AVTOŠOLO...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* mislim da bi morala vozit 45 minut in ne celo uro

* najprej se pritoži pri njemu in naj ti prve ure ne zaračuna 6800, ker se nisi vozila -> v to ceno je predvidena vožnja avta, motorja in inštruktorjeva ura, ti si bila deležna le njegovega časa

* če ne šmirgla se pritoži pri šefu AMDja in zamenjaj inštruktorja - če še vedno ni ok, menjaj avtošolo - ko prvič prideš do novega inštruktorja pa se zmeni z njim

* nova avtošola ni nujno slaba - nižjo ceno ima, da si vzpostavi položaj na trgu in lahko da bo inštruktor zelo kooperativen

---------

-> Jaz osebno bi poskusil pri novi AŠ s tem da bi povprašal pred prvo uro inštruktorja kako misli (meni je moj prej vse povedal in me ni nategoval). Zapomni pa si da ga ti plačaš in ma da posluša :D .

Popravljeno . Popravil barkafe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje osebno mnenje (brez zamere): ženske v povprečju imate več ur v avtošoli iz izključno enega razloga, ker večinoma mislite, da ne znate dobro vozit! V nekaterih primerih je to seveda res(kakor tudi pri moških) in avtošola oz inštruktor to izkoristi ker, dnar je dnar!! Osebno poznam kar nekaj žensk, ki vozijo avto bolje od mene pa sem z avtom prevozil v 3 letih 210.000 km! Za razliko od žensk, mi fantje (po večini) mislimo da znamo bolje voziti kot dejansko znamo in inštruktorju hitro dopovemo, da je že čas za avtocesto,.....

Kekec bo rekel: živele razlike med spoloma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabrala si si potrebne izkušnje

brez razlage in debat & po najkrajšem postopku zamenjaj avtošolo

v novi takoj povej svojo zgodbo in se natančno pogovori o poteku šolanja pred 1. učno uro

boš videla da bo to povsem druga izkušnja, saj se bodo na osnovi tvojih slabih izkušenj zate posebej potrudili, da si utrdijo ugled

pa poročaj, jasno

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjaj AŠ!

Veš..marsiktermu inštruktorju ne gre glih za dobro, kvalitetno in hitro poučevanje..so pač jebiveter :BUA: ...in to bodo tudi ostali zato ker nimajo občutka do svojega dela...ga opravljajo le zato ker ga pač morajo...takim se umaknit!!

Držim pesti za čimprej opravljen izpit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo prepozno, a vseeno končno, mi je ratalo zaslužit tolko denarja, da se prijavim za izpit za motor - do 0.16kw/kg... nardila cpp, se prjavla na republiške, na prvo uro vožnje... cela evforična ob misli, da bom jst ubistvu vozila motor in se ne samo vozila na njem, pridem do garaže pred katero se dobimo (naj bi opravljala izpit pri avtošoli AMD) in inštruktor - :wacko: no comment... možakar že nekaj čez srednja leta, hitrost govora 5 besed/minuto... ne da se mu nč... :angry: ok..

Punca, mal se pomiri, pogovor se z instruktorjem... Mordal ahko v avtošoli zahtevaš drugega inštruktorja in bo... Ni nujno, da takoj zamenjaš avtošolo.

Sicer pa - hmmm, nekam sumljivo veliko poudarjaš, kolk izkušenj da že imaš in da ti je nakladal tjavendan... Kolk si pa stara?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za avto in za motor delala izpit pri AMD-ju v Postojni. Izkušnje: imela super inštruktorja, za avto imela 22 ur, za motor pa 9 ur. Nobenih problemov...

Jaz ne vidim problema, če ti je prvo uro malo razlagal,...saj moraš tudi kaj drugega vedeti o motorjih ne pa smo kako se ga vozi!!!

Upam, da boš čimprej naredila izpit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nts - 9 ur? pr stankoviču? ok... ne sej jst se strinjam, da je treba vedet teorijo.. vem tudi, da jo MORAJO povedat, tud če si vozu motor 2 leti brez izpita in ga obvladaš... vse lepo in prow... samo da ti vzame 15 minut k se mu ne da niti začet... in da naklada počasi že neumnosti... pa ok... če bi govoru vsaj z normalno hitrostjo... zamerlo se mi je to, da nism niti pržgala motorja... se ti zdi da ma prow TOLKO teorije za povedat??

ben SymRu... stara sm 19 let in se vozim na motorjih že 4 leta... redno... ne tko vsako tolko ku je prilika... bla na grobniku parkrat, motozbori, bla bla... tko da so me o motorjih navadli marsikaj... samo upala se nism vozit k ne poznam nobenga k ma manj kot 600ccm... (začela bi vseeno na nečem malo bolj švoh).. kapiram da je blo treba povedat kje je kej, tud če vem... sm mu to tud vse povedala... pa kako je z motorjem, pa z oljem, pa z zrakom, pa ne vem kaj... vem da mi to mora povedat kljub vsemu... in to bi tudi poslušala... in sm poslušala... sam ne vem kaj ti lahko v 45 minutah pove... pol se mi ni dalo več... sploh pa se mi zdi neumno v moji situaciji, ko ve za avto in republiške itd., da mi gre razlagat kdaj se prehitava... mah kukrkoli... sm rekla da najbolj me je razjezilo samo to, da ga nism NITI pržgala... lahko bi mi vsaj na mestu reku naj probam menjat da vidim kako gre al da mi v prvi uri pokaže vsaj kako se speljava...

ben jst sm mu že rekla da pr njemu ne bom vozila in sm klicala na drugo avtošolo... upam da bo kej boljše... (k pr tej drugih inštruktorjev ni - je samo ta)

sm poslušala mojo glavo in vaše nasvete :)

cawcaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ben SymRu... stara sm 19 let in se vozim na motorjih že 4 leta... redno... ne tko vsako tolko ku je prilika...

A viš - zdaj si šele dovolj povedla o zadevi :) Skratka- jaz bi na tvojem mestu takoj zamenjal (vsaj inštruktorja)...

Jaz sem se v avto-šolo pripeljal s svojim motorjem in povedal, kaj od njih pričakujem (nardit izpit in tako naprej), pa mi je Čedo dal ključ od motorja in sva šla jaz na BMW-uljici in on v avtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr stankoviču....

Ne, jaz sem delala pri Gorjub Jankotu, ki ga sicer ni več....izpit sem pa delala leta 2000, takrat pa je bilo malo drugače z urami, pa tudi inštruktor je bil faca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr stankoviču....

Ne, jaz sem delala pri Gorjub Jankotu, ki ga sicer ni več....izpit sem pa delala leta 2000, takrat pa je bilo malo drugače z urami, pa tudi inštruktor je bil faca...

no sej zato... ;) verjamem da ti je šlo brez problemov, samo ni več on in stvari so se spremenile - moram met 14 ur se mi zdi... al 16... sej ne vem k sm dva človeka na avtošoli vprašala, pa sta mi oba drgač povedala.. ni važno, ni več 9 no... in uni stankovič je prow adijo pamet... :angry: kukr je blo rečeno (by Kloda) - eni so jebiveter... ta se mi zdi da uči sam zato k mora...

ah no sej sm rekla da sm probala uštimat... ko je pa slišu edn glavnih od AMDja za mojo odločitev je mel še bolj neprofesionalen odnos - začel peesdit... če se jim zdi da je tko prow... :)

ju3 zju3 torej rihtat stvari dalje po avtošolah, držte pesti da se mi izteče preden u postojni rata 0°C al pa celo zapada sneg! :unsure:

cawcaw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo ni več on in stvari so se spremenile - moram met 14 ur se mi zdi... al 16... sej ne vem k sm dva človeka na avtošoli vprašala, pa sta mi oba drgač povedala.. ni važno, ni več 9 no...

Hm, veš, saj ti niti ni tako zelo lagal... res je potrebnih 16 ur... vključno z izpitno in predizpitno vožnjo... tko da - tud 14 je morda pravi odgovor na vprašanje "kolk ur pa moram vozit preden grem na izpitno vožnjo?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je problem? Vsak naj vozi toliko ur, kolikor jih je potrebno, da bo znal voziti in ne bo na cesti ogrožal sebe in drugih! :angry: Kakšno jokanje o minimumu ur! Bi rada videla tistega junaka, ki je sposoben objektivno oceniti, koliko ur bo v resnici rabil, da bo šel na izpit.

Danes bi mladina vse zajemala z veliko žlico, vendar dragi moji malčki, iz malega raste veliko, kar zajema tako učenje v avtošoli, kot tudi vaše znanje. Hvala bogu, da so še vedno taki inštruktorji, ki so pripravljeni nekomu nuditi nekaj ur zastonj, da se bo sploh privadil na motor. Ampak očitno ne bodo več dolgo taki, kajti v zahvalo dobijo nož v hrbet, češ, da izkoriščajo kandidate, ker jih ne pošljejo takoj na cesto. Hvaležnost pa taka! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dada... se čist strinjam s tabo, da je treba zvozit ur tolko ku je potrebno, unih 9 in 16 sm sam omenla zato k se je zakon spremenu... je pa neki... če jih zvozim 24, k sm šele pol sigurna za na cesto, da ne ogrožam prometa, pole prow... če pa jih zvozim 24, ker se unmu ne da niti govort... pole je drugo...

kakorkoli, stvari zdej upam da sm uštimala z avtošolami, bom vidla hmali... :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

js mam pa tud ze izpit za avto :P , tece ze tretji mesec! sam za mopija pa nem mela, ker ni varno zame, se manj pa za ostale udelezence v prometu. Še raj ktermu kolegu prepustim, al se raj svojmu preljubemu Bostjanu in njegovemu ducatiju 998!

Popravljeno . Popravil madzarka2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje: odoka: koliko stroškov oz. koliko ur izpit C kategorije? Hvala.. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!