Skoči na vsebino

Smisel življenja


bauca

Priporočene objave

Smisel zivljenja je cimbolj zabavno in ne-komplicirano preziveti tisti cas, ki ga imas za zivljenje...

K enkrat crknes ti nic ne pomaga, a si mel 4 bajte ali pa 4 otroke... Nic ne mores s seboj odnest (ceprav teoreticno otroke lazje).

Se čist strinjam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K smo že pr bajtah in to - ne štekam, zakaj ljudje, ko so starejši, in imajo postavljeno bajto, te bajte ne prodajo in odžurajo še tistih nekaj let čimbolj do maksimuma? ...

No, saj vem, uživajo v sadovih svojega dela/živleja... Ampak, zakaj si človk ne bi prvošču prodat bjato, karto za okol sveta pa it še malo pogledat aboridžine al pa kaj, za nekaj let :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K smo že pr bajtah in to - ne štekam, zakaj ljudje, ko so starejši, in imajo postavljeno bajto, te bajte ne prodajo in odžurajo še tistih nekaj let čimbolj do maksimuma? ...

No, saj vem, uživajo v sadovih svojega dela/živleja... Ampak, zakaj si človk ne bi prvošču prodat bjato, karto za okol sveta pa it še malo pogledat aboridžine al pa kaj, za nekaj let :D

A si zmešan ves svoj znoj in dnar so not dali ... pol bi jo pa prodali ... NO WAY ... eh Sym kaj naj ti rečem, vsak na svojem kupu gnoja najrajš sedi ... eh bom bla raj tih ... :xx: ... pa spet ne morem ... in spet bom rekla JA VOLIM SAMO SEBE, JEDINO SEBE ... pa tk faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajn se mam :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ne štekam, zakaj ljudje, ko so starejši, in imajo postavljeno bajto, te bajte ne prodajo in odžurajo še tistih nekaj let čimbolj do maksimuma? ...

Ko boš svojo hišo postavil - boš razumel,

prej ti je nemogoče razložiti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ne štekam, zakaj ljudje, ko so starejši, in imajo postavljeno bajto, te bajte ne prodajo in odžurajo še tistih nekaj let čimbolj do maksimuma? ...

Ko boš svojo hišo postavil - boš razumel,

prej ti je nemogoče razložiti..

You don't have to.

Saj sem rekel -

No, saj vem, uživajo v sadovih svojega dela/živleja...

Moj point je bil - zakaj je mnogim hiša smisel življenja, namesto, da bi, kjerkoli že, ljudje ustvarjali dom... Dom je, kjer je družina... In družina je dost mobilna zadeva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš svojo hišo postavil - boš razumel,

prej ti je nemogoče razložiti..

Mogoče je pa ne bo postavil in ne bo nikoli rabil razumeti ... poznam dosti ljudi, ki so si postavli ogromne bajture, da bodo otroci meli kje živet, pa zdej noben tam ne stanuje ... sicer pa ne mormo met vsi istih pogledov na smisel življenja, če ne bi bil dolgčas ... ni vse hiša kar ima streho na vrhu ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. ne štekam, zakaj ljudje, ko so starejši, in imajo postavljeno bajto, te bajte ne prodajo in odžurajo še tistih nekaj let čimbolj do maksimuma? ...

Ko boš svojo hišo postavil - boš razumel,

prej ti je nemogoče razložiti..

Še dobro da sem se mlad ločil. Sem z veseljem svojo prvo bajto prodal. Drugo sem odkupil od lastnih staršev, da bi lažje odžurala tistih nekaj ..... . Nista (še),

začela žurat namreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K smo že pr bajtah in to - ne štekam, zakaj ljudje, ko so starejši, in imajo postavljeno bajto, te bajte ne prodajo in odžurajo še tistih nekaj let čimbolj do maksimuma? ...

No, saj vem, uživajo v sadovih svojega dela/živleja... Ampak, zakaj si človk ne bi prvošču prodat bjato, karto za okol sveta pa it še malo pogledat aboridžine al pa kaj, za nekaj let :D

.... ko pa ti zmanjka denarja se vrneš domov in si preostanek svojega življenja na puklu svojih otrok oz. odvisen od njihove dobre volje. Ali res misliš, da za eno hišo dobiš toliko, da greš za npr. 1 leto na potovanje, potem pa ti še ostane za preživetje starosti?

Jaz npr. vidim svojo starost na vrtu svoje hiše, kjer bova z Maticom zavita v dekco pila kavico in se tako skupaj lepo počasi starala, otroci, vnuki in pravnuki (ko bi jih vsaj dočakala), pa bodo občasno prihajali k nama na obisk. Če bova zdrava bo zelo lepo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni vse hiša kar ima streho na vrhu ...  ;)

lahk je tud benelli adiva al pa bmw c3... :D

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se doma ne pocutim nic kaj domace. :cry:

:fight2: press

to je pa zato, ker cel dan na motosvetu visiš in nabijaš.

Trust me, I know what I'm talking about :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vciri sn bil cel dan od doma, pol sm pa prsu je bla pa stala. baje bi blo mal bols ce bi prej povedu da grem piciklirat 20 km dauc... :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz npr. vidim svojo starost na vrtu svoje hiše, kjer bova z Maticom zavita v dekco pila kavico in se tako skupaj lepo počasi starala, otroci, vnuki in pravnuki (ko bi jih vsaj dočakala), pa bodo občasno prihajali k nama na obisk. Če bova zdrava bo zelo lepo :)

Jaz pa vidim svojo starost v Domu upokojencev, kjer bo približno isto kot v Študentskem domu. Če bom še pri pameti in držala vodo bom lepo igrala tarok, zraven mal alkota in kakšen cigaretek in bom uživala. Če ne bom več pri pameti (kar eni že zdaj pravijo da nisem) in ne bom več mogla držat vode bom sedela v gugalniku, zavita v karirarsto koco, na nogah bom imela copatke z oranžnim cofom in kadila špinel, če tut ta ne bo pomagal bom probala s kakim extasy-jem ali čim podobnim, kar bo pač takrat v modi (vse je treba probat) in v Primorskih novicah boste nekega dne prebrali: 99 letna V.V. iz Kopra umrla zaradi prevelikega odmerka mamil :yea2:

P.S. Pa Sym me bo prišel kdaj obiskat pa bova kako rekla :D

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, potemtakem si svoj "smisel življenja" našel na peciklu? Lepo, lepo ...

Sam daj si čelado nabavi, če je še nimaš, prosim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz npr. vidim svojo starost na vrtu svoje hiše, kjer bova z Maticom zavita v dekco pila kavico in se tako skupaj lepo počasi starala, otroci, vnuki in pravnuki (ko bi jih vsaj dočakala), pa bodo občasno prihajali k nama na obisk. Če bova zdrava bo zelo lepo :)

Jaz pa vidim svojo starost v Domu upokojencev, kjer bo približno isto kot v Študentskem domu. Če bom še pri pameti in držala vodo bom lepo igrala tarok, zraven mal alkota in kakšen cigaretek in bom uživala. Če ne bom več pri pameti (kar eni že zdaj pravijo da nisem) in ne bom več mogla držat vode bom sedela v gugalniku, zavita v karirarsto koco, na nogah bom imela copatke z oranžnim cofom in kadila špinel, če tut ta ne bo pomagal bom probala s kakim extasy-jem ali čim podobnim, kar bo pač takrat v modi (vse je treba probat) in v Primorskih novicah boste nekega dne prebrali: 99 letna V.V. iz Kopra umrla zaradi prevelikega odmerka mamil :yea2:

P.S. Pa Sym me bo prišel kdaj obiskat pa bova kako rekla :D

sej takrat ti ne bo treba špinelčkov rolat-ti kar oni zrihtajo ene :kva2: tablete samo da se te prej rešijo ;)

bi pa rad enkrat vidu kako starko na thc-ju ali x-u :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bos kaj pekla (kao bakice pa to), se ti pol povabim na kukije... :) :yea2:

He he Zokec ni blema, za protiplačilo pa prineseš sestavin, ker boš takrat v boljši kondiciji kot jaz in jih boš lažje priskrbel ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike, vse bomo zrihtal. :D

Joj Zok zlat si. Zmeri sem se najbolj ubadala s vprašanjem kdo mi bo robo rihtal in družbo delala na stara leta, ker otrok naum mela, torej posledično tut vnukov ne ... A te lahko posvojim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mama pa fotr mi zadn tedn skoz prauta da me bota iz bajte vn f*knla, tak da... ...ce mas adsl pa motor sn tvoj!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mama pa fotr mi zadn tedn skoz prauta da me bota iz bajte vn f*knla, tak da... ...ce mas adsl pa motor sn tvoj!! :lol1:

Takoj jutri si grem zrihtat ADSL :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!