Skoči na vsebino

Siddharta, Rh-


Mačica

Priporočene objave

Če slučajno še ne veste pred kratkim je izšla nova plošča Siddharte z naslovom Rh-.

Naslednjo soboto pa je tudi prvi koncert v tej sezoni. Zdaj pa me zanima a razen mene gre še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bi šou, sam mam v pon in tor dva izpita. Drgač pa nisem glih njihov največji fen -majo 3al4 dobre(zame) komade. Če je kaka možnost nej kdo kako slikco nardi, alpa sej bo zihr kej na tv.

...FAJN SE MEJTE :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ta tretji album (če ne štejem remixov) že imam in so res cool... več pesmi mi je zelo všeč... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda.

Mam že karte, pa polno kopalnico pralnega praška,

ker so karte v DM najcenej. :yea2: :notworthy: :OK:

Hvala enako, se (mogoče, u uni gužvi) kej vidmo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...feni s opranimi cunami in našminkane fenice se bodo skp drl:

TOMI, TOMI, TOMI !!!

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom mogoče šla, a dokončna odločitev še pride... Če se dokončno odločim iti, tukaj sporočim in morda celo skupaj odideva tja. Mačica, si ti že kdaj bla na njihovem koncertu? Jest namreč še nisem bila. Niti nisem njihov fan, sam kr nekaj njihovih komadov mi je všeč, pa še hvalo sem slišala že o njih. :yea2:

Drgač pa za tiste ki ne veste, tukile je njihova stran, kjer vse zveste... http://www2.siddharta.net/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Mačica, se vidimo.

@-pero-: Kakšna Metallica neki. Mogoče so oni stvar reaktualizirali in času primerno ustrezno skomercializirali, nikakor pa ni to njihova ideja. Just think, v istem žanru, Deep Purple, Led Zeppelin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes upam da bom lohk sel, mam v pondelk izpit tko da bomo se vidl.

drugac sem pa kupil angleski rh- in morm rect da je res dobr ovitek za cd :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz bom šla na koncert, ker sem tud jaz njihova fenica, pa tud njihov zadnji CD že imam. Smo jih pa lani poleti poslušali na moto zboru v Medvodah in je blo zlo v redu. Se vidmo!! :yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojo tud na Bledu, 20-ga če se ne motm :mellow: mislm da pa brez orkestra :lol: ta vikemd bi šu jest raš na LAIBACH!!!!

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober album..še en :OK:

na koncert pa seveda grem...aja..je treba še karto kupit :o

kupit se jo da tud prek planeta...za tiste, ki (slučajn) ne vedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, si ti že kdaj bla na njihovem koncertu?

Seveda sem bila. Pa ne sam na enem. V vsaki sezoni vsaj na dveh. K priznam, da sm njihova fenica in imam popolnoma vse njihove CDje. Tudi tistega, ki se ga sploh ni dalo kupit in sicer posnetek z lanskega koncerta s simfoniki (sicer so sam 3je komadi gor, tko da je bl single).

Če se mi pa kje prej prikažeš, da se vsaj spoznava, pa valjda da gremo skupi. Navsezadnje bi lahk organizirali tut kak skupen motosvetovski prihod na koncert? (pa ne me zdaj tepst zaradi tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, si ti že kdaj bla na njihovem koncertu?

Seveda sem bila. Pa ne sam na enem. V vsaki sezoni vsaj na dveh. K priznam, da sm njihova fenica in imam popolnoma vse njihove CDje. Tudi tistega, ki se ga sploh ni dalo kupit in sicer posnetek z lanskega koncerta s simfoniki (sicer so sam 3je komadi gor, tko da je bl single).

Če se mi pa kje prej prikažeš, da se vsaj spoznava, pa valjda da gremo skupi. Navsezadnje bi lahk organizirali tut kak skupen motosvetovski prihod na koncert? (pa ne me zdaj tepst zaradi tega.

Jest sem za...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej mulkice kot mulčki ;)

Kaj pa vem, no. Se mi zdi, da Siddharta privablajo zelo mešano publiko. Nič manj mulčkov kot mulic. Pa še stari kozli se najdemo med njimi. Kar je dobr, ni slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!