Skoči na vsebino

Siddharta, Rh-


Mačica

Priporočene objave

Se mi zdi, da Siddharta privablajo zelo mešano publiko. Nič manj mulčkov kot mulic.

se strinjam..ampak...kar se tiče razburjenosti so pa sigurno mulkice na prvem mestu :yea2: :OK: :yea2: :OK: in v prvi vrsti

Pa še stari kozli se najdemo med njimi. Kar je dobr, ni slabo.

...vedno in povsod... :o

kar pa

res ni slabo .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Planetu je kart že zmanjkalo (sicer jih je bilo po nepreverjenih informacijah le za vzorec), tako da ostajajo, če sem prav razumel, še variante DM po 2000+za 2000 praškaaličesarkoli, bigbang in bof po 3000 ali pa na dan koncerta 4000?

LP

Windsurf

p.s.: se vidimo na koncertu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in koliko bo folka po vašem? po mojem bi znali kemili-femili prehitet (30k obiskovalcev)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ti zdi?! ma ja cela slovenija govori le še o tem, pa še medijsko imajo hudo podprto kampanjo...

je pa res, da bo staršev pol manj kot na familiji :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30.514, če smo povsem točni.. tudi dež bo tam :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne noben nima prov.

baje so jih dal v prodajo sam 25.000. kot so vcer v videospotnicah povedal. povedal so pa tud da so ze uglavnem razprodane. mogoce se se kje dobijo :(

matr jes pa se 5 kart rabm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30.514

dež ima access-all-areas-vip vstopnico... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, dej no, a bi jih raje videl v Cankarjevem, pa sedel na svojem stolčku? 25.000 (če bo res) je dosežek, ki rata pri nas redko komu in mislim, da si ga bomo zapomnili kot one and only. Bom reku tkole: (Če si fen) Če te ni zraven, te ni. Pa ne se mi na gužvo zgovarjat, rock koncerti pač niso operete.

Pa še za tiste, ki so ostali brez kart. Ne mi zamerit, ampak prov vam je! :naughty: Se bo mogoče slovenska koncertna publika končno začela obnašati malo bolj odgovorno in poskrbela za nakup vstopnic prej ne pa tik pred zdajci, kot je to pri nas v navadi. Tako tudi ne bo marsikateri dogodek obsojen na propad, ker ziheraški organizatorji obupujejo nad prodajo kart še en teden pred dogodkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno lahko dobim karte se na dan prireditve od 15:00 do 17:00 in tudi po 17:00 se jih se da zrihtat. ;)

"problem" je,ker me ne bo v LJ takrat. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!